X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 26 marca 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrozpaczona trzymam kciuki za wizytę :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    W czwartek po pracy idę na betę. Nie robię wcześniej testu z moczu. Za dużo hormonów biorę i wyjdzie jeszcze jakiś cień a beta nie potwierdzi się to załamie się totalnie...

    Ewka mam bardzo dobre przeczucia co do twojego wyniku !!! Trzymam kciuki !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Zrozpaczona trzymam kciuki za wizytę :-)

    nie dziękuje ! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Zrozpaczona daj znać po wizycie co i jak


    oczywiscie że dam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja juz po lekarzu. Jestem mile zoskoczona!!! Mysle ze zmiana lekarza toto dobra decyzja. Kazal odstawic mi duphaston zeby zobaczyc jak rzeczywiscie wyglada u mnie ovulacja bo moze ona nie wystepowac tak normalnie w 14 dniu tylko pozniej, a ja biorac duphaston od 16 dnia moge ja blokowac. Dlatego duphastonu wCi tym cyklu nie biore, 3 kwietnia jade do niego znowu. Jego slowa naprawfe daly mi sily ' mysle ze Pani pomoge i nie bedzie problemu' ehh nabralam mocy!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 22:55

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 27 marca 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super że trafiliście na dobrego lekarza :-) jestem pewna że teraz wszystko pójdzie już gładko po waszej myśli:-D

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obys miala racje.. a jak tam sie czujesz??

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 27 marca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz będzie dobrze :-) myśl pozytywnie a napewno się uda :-) normalnie się czuje, trochę brzuch boli, trochę senna jestem ale te objawy mam co miesiąc przed okresem więc nie czuję różnicy żadnej póki co. Czekanie jest najgorsze ale nie pozostaje nic innego :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 27 marca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrozpaczona super,że lekarz Ci podpasowal :) dupka bierze się najlepiej 3 dpo dlatego warto mierzyć temp. No to zobaczysz jak będzie bez niego. Kolejna wizyta na podgląd owu ?

    Ewka trzymam baaaaardzo mocno kciuki za Ciebie !! A właściwie za Was :P <3

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim dobre nastawienie i tak jak piszesz pozytywne myslenie. Naprawde myślę ze wszystko bedzie dobrze z twojej strony ze zdrowiem i ginekologicznie wszystko jest ok. Wiec to jest na pewno 'zloty strzal' i bedziesz miala piekne swieta bozego narodzenia, i dobrym krokiem we trojke wejdziecie w nowy rok !!! ❤

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 27 marca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście cudowne <3 dziękuję za życzliwość i wsparcie <3 dobro zawsze wraca i jestem pewna że niedługo wszystkim nam się uda :-) :-) :-)
    Zrozpaczona miałam 2 zarodki przetransferowane ( matko jakie trudne słowo :-D ) więc możemy być w poczwórnym pakiecie na święta :-D na co oczywiście nie będę narzekać :-D ale poczekajmy czy się udało bo boje się nawet zapeszać :-)
    Adele a co u Ciebie? Jak się masz ?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku alez byloby cudownie !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, w czwartek koniecznie daj znać, jak juz ochloniesz po tej euforii i radosci. Czekamy ze zniecierpliwieniem !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez Ci zazdroszcze!!

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma czego jeszcze :-) bo różnie może się sytuacja rozwinąć w ciągu tygodnia. W czwartek będę musiała w laboratorium wybłagać panią żeby wynik był jeszcze w tym samym dniu bo nie zasnę :-D

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze i mnie czeka szczesliwy finał!! Ogolnie, ze nas wszystkie czeka!

    Ewka90 lubi tę wiadomość

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 27 marca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja betę zawsze robię w Alabie i po 2h mam wynik. A u mnie hmm nic ciekawego jeszcze :P czekam na owu :P 5dc dopiero

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 27 marca 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w Alabie będę robić po pracy więc mam nadzieję że uda się szybko poznać wyniki :-) Adele to trzymam kciuki za piękną owocną owulację :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 28 marca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka na którą jutro beta ? Trzymam kciuki !!

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ściskam mocno !!! Na pewno będzie pozytywny !!!

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ