Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 20 lutego 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja z rana miałam. Wieści pół na pół czyli dobre,że wszystko jest ok a gorsze,że mały dalej się nie obrocil główka do dołu.. mam być za 2tyg i jeżeli wtedy nie będzie obrócony to lekarz daje już małe szanse.. bo miejsca coraz mniej a synek spory też jest. Dziś wazy 2600g ✌️ tak więc zobaczymy za 2tyg czy przypadkiem mam się nie nastawiac na CC..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 20 lutego 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wieści od ciebie 🙂

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 20 lutego 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam bardzo mocno kciuki żeby synek się odwrócił jak trzeba :)
    U nas wszystko ok, mała rośnie bardzo ładnie, leży główką w dół, waga 1370 g :) ale taka wiercipięta że gin się męczył, ledwo można cokolwiek zbadać i zobaczyć chociaż tym razem udało się złapać jedno ujęcie buźki ;)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 20 lutego 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka no to dobre nowiny super 🥰🥰 waga też ładna ☺️ mój wlasnie jakoś w 28tyg był głowa w dół później w 31tyg fiknal i tak do dziś siedzi głowa do góry 👍

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 20 lutego 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak tak fika to jest szansa że zmieni pozycję ;)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 3 marca 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ewka co tam słychać ? Jak kompletowanie wyprawki jak się czujesz ? ☺️

    Kiedy lekarza masz ? Ja idę w ten czw zobaczę czy mały się obrócił główka w dół czy nie. Ogólnie coraz częściej łapią mnie bolesne skurcze. Z wyprawki w sumie już wszystko mamy wczoraj odebraliśmy wózek 🥰

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 marca 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u nas wszystko ok, właśnie zaczęłam zajęcia w szkole rodzenia :) prawie cała wyprawka skompletowana ale brakuje najważniejszego tzn wózka ;) a Wy na jaki się ostatecznie model zdecydowaliście?
    Wizytę u gin mam jakoś po 20.03. Trzymam kciuki żeby synek ułożył się prawidłowo :) daj znać po wizycie ;)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 4 marca 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowałam się na Adamex Cristiano Specjial edition

    7a02aaaecc7c.png

    Na żywo jest jasniejszy taki miętowy 🥰

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 marca 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, ja też najbardziej nastawiam się na Adamex ;) a brałaś opcję samej gondoli, 2 w 1, 3 w 1?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 4 marca 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięliśmy 2w1 bo akurat mieli na miejscu od ręki u mnie. Na internecie ciężko było dostać ten kolor i byśmy musieli czekać 1-2 miesiące.. kupimy osobno fotelik. Chcemy na tej bazie ale koszt takiego fotelika to 750-1000zl... szukam wiec używanych jak nie znajdę przez tydzień to kupimy nowy

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 marca 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sobie całkiem wymyśliłam że chcę 4 w 1 albo 3 w 1 i dokupić bazę do ISOFIXa. No ale ceny kosmiczne więc jeszcze myślę. Mąż kręci nosem na kolory bo liczy jeszcze na syna i chce kupić wózek w kolorze szarym najlepiej ;)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 4 marca 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja też szukałam 4w1 ale bardzo długi czas oczekiwania był na internecie.. w jednym sklepie u mnie też babka mi powiedziała,że min 6tyg... Więc osobno kupię fotelik i bazę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2020, 14:57

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 marca 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stres przed porodem już masz czy raczej na spokojnie? :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 4 marca 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stres to mnie teraz łapie przez tego koronawirusa.. ehh zakaz odwiedzin już jest i mogę się modlic żeby chociaż można było rodzić rodzinnie 😔😔
    Wkurzona jestem mega tym wszystkim..
    Będę mężowi chyba pokazywać syna przez okno... Ehhh

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 marca 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mam ten sam stres...

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 4 marca 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No myślę,że do twojego rozwiązania może być już lepiej.. ja akurat się wstrzele w sam środek tej paniki...

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 marca 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nam obu udało się uniknąć całego tego zamieszania

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 5 marca 2020, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka a jakiego adamexa chcesz kupić.? Mi się jeszcze podobał Regio

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 5 marca 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vicco albo barletta :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę,że podobne są do siebie 🙂 mi głównie prócz wyglądu zależało na dużych kołach, dużym koszu na zakupy i rozkładanym dachem dodatkowo do przodu. Moskitierę też ma fajną przypinana na zamek akurat na lato do gondoli

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ