X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dla wszystkich starających się o dziecko.
Odpowiedz

Dla wszystkich starających się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny umieram!
    ugotowałam kalafiora i opierdzieliłam całego :D
    teraz leżę i tyję :)

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata1989...ja gotuje fasolkę ...
    Drzemki nie było brak czasu ale teraz bym się walnęła...bo czarne deszczowe chmury nadchodza...

    Beata1989 lubi tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha ja dziś kupiłam kalafiora, fasolkę i cukinie i truskawki i czereśnie :) taki shopping.
    A teraz leże :)
    dzień zakończy się pięknie :)

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatnio tez kroluje cukinia kalafior i fasolka a do tego schaboszczak :)

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha,będą piardy jak nic...kalafior ,fasolka,u mnie jeszcze kapustka na ciepło ..a co tam ważne ze smakuje ;)

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z przykazania lekarza przyszlam na wizyte w czasie @, wlasnie czekam na swoja kolej, jest godzinna obsuwa ;] cudownie,zyczcie mi cierplwosci ;)

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchid...życze bo tylko ona ciebie nas uratuje ;)

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I juz w domu. Dostalam clo na stymulacje a potem mam robic sobie zastrzyki z pregnylu,nastepnie luteina. Ehhh strasznie to wszystko brzmi. Ktoras z was stosowala pregnyl?

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 04:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja. Sama masz robić? W sensie bez monitoringu?

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 12 dni nam monitoring w potem zastrzyk sama :(

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e to spoko. Mąż niech kłuje :)

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • kardan425 Przyjaciółka
    Postów: 68 22

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! trapi mnie mój sen,który przyśnił mi się z 7.07 na 08.04- pamiętam dokładnie datę gdyż to był dzień 11 rocznicy śmierci mojej babci (mama mojego taty). Tej nocy przyśniła mi się moja prababcia(mama mojej babci ze strony mamy) dokładnie rok i 7 miesięcy po jej śmierci.Przyśniło mi się ze byłam w mojej parafii siedziała tam moja babcia (mama mamy) a ławkę dalej zmarła prababcia i złapała mnie za rękę i troskliwym głosem powiedziała "..uważaj na siebie"- uśmiechając się,nie przeraziłam się tym snem bo odczułam troskę i spokój w jej głosie.Tego dnia poszłam do babci na grób pomodlić się w rocznice jej śmierci, a że prababcia także leży na tym cmentarzu poszłam i do niej się pomodlić i zapytać co takiego ode mnie chciała.W ten dzień czyli z 8 na 9 znów mi się przyśniła(tak jakby odpowiedź na moje zapytanie). Byłam w kamienicy w której mieszkała, zamykałam jej drzwi (wiedziałam, że nie żyje). Nagle drzwi same zaczęły się powoli otwierać, mnie zamurowało nie potrafiłam się ruszyć. Na końcu mieszkania w pokoju koło telewizora (kiedyś tam upadła i rozbiła głowę) zobaczyłam ją jak cieszyła się i podskakiwała jak dziecko cieszące się na coś słodkiego. Usłyszałam w tym momencie że za 3 miesiące będę w ciąży.
    Jak byście to zinterpretowały? Przypomniał mi się ten sen w poniedziałek akurat jak dostałam @. Może coś jest na rzeczy, a może ja już wariuje

    Dodam że śniło mi się to zanim zaczęliśmy myśleć o dziecku bo starania zaczęły się 5.05.2015, a sen miałam miesiąc prędzej. Nie wiem co o tym myśleć :O

    f2w33e3kuzmmto35.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kardan, według mnie sny to jedynie kompilacja naszych myśli, tego, co akurat mamy w głowie. Ja nie wierzę w prorocze sny, choć kto wie, może akurat się uda - a tego ci życzę.


    Moja mama twierdzi, że jej mama (już nie żyje niestety) miała rzadkie, ale często prorocze sny i kiedyś jej się przyśniło, że będę mieć córeczkę :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, no muszę się pochwalić! Po raz pierwszy test owulacyjny wyszedł mi pozytywny! Musiałam Wam napisać ;-) wiem, że może z tego nie być owulacji ale kurcze, tak się cieszę że w końcu coś się ruszyło, od początku starań robię testy i do tej pory mi nie wychodziły, nie wiem, może to działanie inofolicu ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 13:39

    kate55 lubi tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    troszkę mnie nie było bo jakieś takie zawirowania w pracy i spadek formy w tym tygodniu, ciągle bym spała :D

    Ja wczoraj zakończyłam branie luteiny i czekam na @.

    Dzisiaj doznałam szoku bo zaznaczyłam temperaturę na wykresie i mi ovu zaznaczyło owulację po 59 dniach :P

    A co do snów to tak jak mówi kate, większość bierze się z naszej podświadomości, ciągle o czymś myślimy i to nam siedzi w tyle głowy i wywołuje sny, chociaż nie przeczę, czasami są prorocze czego Ci kardan życzę :)

    Miluszka jeśli jest pozytywny to do dzieła :D wykorzystaj swojego mężczyznę :D

    miluszka lubi tę wiadomość

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kardan425 ..a ja w sny wierze..nie raz mi sie sprawdiły twojego nie umiem zinterpretować...,mi dziś sie śniło ze byłam w ciąży..a to niby dobrze ...Mam nadzieję ze u ciebie wyjdzie też na dobre proroctwo senne ;)

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAA dziewczyny sobota!! :)
    Pozostało 7 dni do @ albo jak ja wole o tym myśleć 9 msc i 7 dni ;)
    mi też się śniło ostatnio, że jestem w ciąży.
    A w poniedziałek byłam na kawie z koleżanką (btw. poinformowała mnie, że jest w ciąży a musiała osobiście, żeby mnie zarazić pocierając moją rękę- czyż to nie wspaniałe z jej strony?) i mi powiedziała, że czekają mnie wieści bo obok stolików stał samochód zaparkowany i wypatrzyłam na nim pająka- one podobno wieści przynoszą :)

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • Olinka85 Koleżanka
    Postów: 41 13

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka ma sny prorocze. Za każdym razem kiedy przyśnił jej się ząb, ktoś z jej rodziny umierał :( Miesiąc temu śniło jej się, że obie byłyśmy w ciąży. Ona już ma synka i nie planuje kolejnego dziecka. U mnie byłoby to pierwsze. Tylko, że słyszałam, że takie sny się interpretuje na odwrót. Także nie ma się z czego cieszyć :(
    Pepsunieczka, wolę się jednak trzymać Twojej wersji, że to dobra wróżba :)
    Kardan - Twój sen jak z filmu. Babcia dała Ci znać, że czuwa nad Tobą.
    Wydaje mi się, że jak ciągle o czymś myślimy to wywołujemy takie, a nie inne sny.
    Miluszka - do dzieła! ;)

    miluszka lubi tę wiadomość

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam pracowitą sobotę, od rana sprzątam, mąż w pracy do wieczora, także szykuję na wieczór kolację przy winie i do dzieła, jak nie zdążymy bo będzie już po, to mam nadzieję, że wczorajsze <3 przyniesie efekty ;-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj idę na babską imprezę :) Jestem dzień przed okresem, mam nadzieje ze wieczorem mnie nie dopadnie :)

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ