X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzieci rodzone w grudniu
Odpowiedz

Dzieci rodzone w grudniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 napisała:
    Nie drwie, Wasza wiara drwi sama z siebie, majac tyle sprzecznosci.
    Mieć zajebiste życie, żyć na sto procent każdego dnia, jeść smaczne potrawy, jeździć dobrym samochodem, zwiedzać świat, założyć rodzine, wybudować dom marzeń. Takie reczywiste, realne rzeczy. Stanowczo nie będę, żyć skromnie, bo ktoś sobie wymyślił, że jest życie wieczne, ponieważ nie radził sobie z problemami.

    bello coś ci powiem moje drogie dziecię....piszesz o smacznych potrawach i samochodach, masz wielkie zacne marzenia z tym podejsciem do zycia i swiata nic w zyciu nie osiągniesz bo zło ,które dajemy powraca a zeby zbić majatek też trzeba w zyciu pokory, dobroci i szacunku, którego Ty nie masz!:):)....stanowczo nie będziesz zyć skromnie..a ja Ci powiem ,że bedziesz bo los nicym dobrym Ci się nie odpłaci a posiadanie dobrej passy finansowej totez dar od losu...

    Ci los spłatał figla,że cie wydał na świat i na tym pozostanie:):)

    ja mam drogie samochoty, jadam w restauracjach od których mnie juz mdli od przepychu, stac mnie na wszystko a wiesz skąd to mam, bo szanowałam wszystko i kazdego, jak miałam mniej i tak umiałam się tym podzielić, nigdy nie stałam biernie wobec ludzi chorych, ułomnych czy nieporadnych życiowo...wrecz przeciwnie pomagałam tym jeszcze bardzie...i wiesz jak kiedyś wszystko strace bo różnie w zyciu bywa i nic nie trwa wiecznie...bedę miała cos jeszcze ....duszę!!! Ty jej nie masz zdecydowanie!

    Sury, Anuśka, Anutka, Buziulka, Ania_84, Cigaretta, rybka, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:

    ja mam drogie samochoty, jadam w restauracjach od których mnie juz mdli od przepychu, stac mnie na wszystko a wiesz skąd to mam, bo szanowałam wszystko i kazdego, jak miałam mniej i tak umiałam się tym podzielić, nigdy nie stałam biernie wobec ludzi chorych, ułomnych czy nieporadnych życiowo...wrecz przeciwnie pomagałam tym jeszcze bardzie...i wiesz jak kiedyś wszystko strace bo różnie w zyciu bywa i nic nie trwa wiecznie...bedę miała cos jeszcze ....duszę!!! Ty jej nie masz zdecydowanie!


    amen!!!! :D

    rybka, mana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amen amen musiałam troszke popisac bo od rana mnie nie było i mysli mi się w głowie nowe narodziły:):)...no nic pewnie to choroba natłok mysli i emocji byłabym z grudnia wiedziałabym skąd to u mnie ale, ze ja z sierpnia to zupełnie nie wiem jaką diagnoze mam postawić:):)

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie musicie mnie wyśmiewać za moją pewność posiadania malucha, wiem, że w ten tradycyjny czy inny sposób będę go mieć.
    Pokory trochę...

    Przykre jest dla mnie, to co piszesz. Kamieniem rzucać w Ciebie nie mam zamiaru, a do notowania @ polecam aplikację na telefon - masz dość specyficzne poglądy, a wygłaszanie ich na forum dla starających się, jest chyba tylko niepotrzebną nikomu prowokacją...
    Nie będę teraz każdej z twoich wypowiedzi komentować, bo szkoda mojego czasu, a i większość rzeczy, które bym napisała została już wypowiedziana, więc nie widzę celu w powtarzaniu się.

    ewa81, rybka lubią tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    Pokory trochę...

    Przykre jest dla mnie, to co piszesz. Kamieniem rzucać w Ciebie nie mam zamiaru, a do notowania @ polecam aplikację na telefon - masz dość specyficzne poglądy, a wygłaszanie ich na forum dla starających się, jest chyba tylko niepotrzebną nikomu prowokacją...
    Nie będę teraz każdej z twoich wypowiedzi komentować, bo szkoda mojego czasu, a i większość rzeczy, które bym napisała została już wypowiedziana, więc nie widzę celu w powtarzaniu się.
    Redhotka ale masz świetny podpis :)

    rybka, Redhotka lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:49

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tych watkach tez pisze o narzeczonym a nie mezu (nawet bylym), wiec wniosek jest taki, ze nie do konca sama wie kim jest.

    Dziewczyny dajcie juz spokoj, forum jest od wyrazania opinii, ona trafila nie na to forum, na ktore powinna i dlatego nas tak bulwersuje. Kazda juz powiedziala co miala na sercu i nie ma sensu karmic trolla i tracic nerwow;)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na to wygląda że Bella nie ma zamiaru odpuszczać tego forum, założyła sobie nowy wątek...

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella zalozyla dla nas nowy watek "dla wszystko wiedzacych" ;)

    rybka lubi tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Bella zalozyla dla nas nowy watek "dla wszystko wiedzacych" ;)

    Najlepiej ją ignorować, tak jakby jej nie było, niepotrzebnie karmić trolla. Bo mam wrażenie, że ona lubi nas wkurzać, chce na siebie zwrócić uwagę.

    rybka lubi tę wiadomość

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego juz ciut wyzej napisalam zebysmy daly sobie spokoj;)

    rybka lubi tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widziałam własnie ale powiem szczerze, że nie wiem jak go skomentować:):) aż mi zabrakło pomysłu a to nowość:):)jeździ porsche haha mając 21 lat jeździ takim autem albo ojca albo kochanka bo jej kariera zawodowa chyba nie rozwinęłaby jeszcze skrzydeł toż to dziecko:):)....buhahaha jezdze porsche albo jezdza po tobie starzy sponsorzy, którzy maja takie auta:):): hahaha nie mogę:):)

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jezdze Audi A6 w skorze w srodku, robie wrazenie? A, i mam dom bez kredytu :D Ale co z tego?! Przedmioty nie beda mnie kochac i szanowac, nie zaopiekuja sie mna na starosc. Tyle w temacie. Podczytuje z ciekawosci, juz nawet nie wszystko, bo zaczynam watpic w ludzi.

    rybka, Blondik lubią tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no powiem Ci natka, że te jej porsche mnie rozbawiło do łez...ale to jak juz napisała o zaślinionych chorych ludziach...szok.
    w życiu nikomu złego nieczego nie zyzyłam ale już wczoraj to zrobiłam i zrobie to teraz zycze jej zeby kiedys skonczyła jako zasliniona chora osoba....wierze, ze nikt jej wtedy nie pomoze a przed oczami bedzie miała to co tu wypisuje....takiego braku pokory nie widziałam, naprawdę troche przezyłam , widziałam, zetknęłam sie z wieloma sytuacjami ale takiego podejscia nie znałam, nawet głupie pustaki udają, ze sa dobroduszne i cierpią z powodu krzywdy innych ta nawet do tego się nie nadaje:)...w ludzi nie warto wątpić...takich jak ona zobacz ile....całe forum porzadnych kobiet i ten jeden odmieniec:):)

    rybka lubi tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta dziewczyna wie jak wygląda Porsche chyba tylko ze zdjęcia :D Bo żeby na sponsoringu na niego zarobiła to wątpię - nie ma aż tak zdesperowanych facetów ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 16:05

    25staraczka25, przyszła mama:), rybka, Sana, przedszkolanka:), Mega lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona jeździ zwykłym samochodem z naklejką Porsche :P

    25staraczka25, rybka, mana, Sana, Mega lubią tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    A ja jezdze Audi A6 w skorze w srodku, robie wrazenie? A, i mam dom bez kredytu :D Ale co z tego?! Przedmioty nie beda mnie kochac i szanowac, nie zaopiekuja sie mna na starosc. Tyle w temacie. Podczytuje z ciekawosci, juz nawet nie wszystko, bo zaczynam watpic w ludzi.
    natka zalezy jakie audi, który rocznik? jaka skóra? jaki motor?...a dom? hmmm zalezy jaki projekt, koszt nachylenia dachu, więźba...wiesz dachówka wykończenie...wszytko to ukryte bogactwo:):) dom miec to wiesz małe osiągnięcie porsche to jest coś:):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 16:12

    Sylwia87, Natka88, mana lubią tę wiadomość

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    natka zalezy jakie audi, który rocznik? jaka skóra? jaki motor?...a dom? hmmm zalezy jaki projekt, koszt nachylenia dachu, więźba...wiesz dachówka wykończenie...wszytko to ukryte bogactwo:):) dom miec to wiesz małe osiągnięcie porsche to jest coś:):)

    Cholera, wiedzialam ze jeszcze nic w zyciu nie osiagnelam;)

    przyszła mama:), rybka, Blondik, Mega lubią tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    no powiem Ci natka, że te jej porsche mnie rozbawiło do łez...ale to jak juz napisała o zaślinionych chorych ludziach...szok.
    w życiu nikomu złego nieczego nie zyzyłam ale już wczoraj to zrobiłam i zrobie to teraz zycze jej zeby kiedys skonczyła jako zasliniona chora osoba....wierze, ze nikt jej wtedy nie pomoze a przed oczami bedzie miała to co tu wypisuje....takiego braku pokory nie widziałam, naprawdę troche przezyłam , widziałam, zetknęłam sie z wieloma sytuacjami ale takiego podejscia nie znałam, nawet głupie pustaki udają, ze sa dobroduszne i cierpią z powodu krzywdy innych ta nawet do tego się nie nadaje:)...w ludzi nie warto wątpić...takich jak ona zobacz ile....całe forum porzadnych kobiet i ten jeden odmieniec:):)
    Zgadzam sie z toba w stu procentach ja zyjac kupe lat wiecej niz ona serio niewidzialam i nieznalam jeszcze takiej znieczulicy takiej pustej bez uczuciowej istoty..ale hihi jest lepsza niz kawa tak poniosla cisnienie ze szok hihiha a jeszcze ten obrazajacy jej nowy watek szok tam teraz bedzie zadyma zobaczycie bedzie zadyma milego wieczorku kochane

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Osoby urodzone w maju oficjalnie przepraszają za Bellę.

    marissith, Mega, szpilka lubią tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ