X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzieci rodzone w grudniu
Odpowiedz

Dzieci rodzone w grudniu

Oceń ten wątek:
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Jesteś chora po prostu narcystyczna słodka idiotka ... Co Ci z tej inteligencji ?? z tych danych z tego wszystkiego ??? Idź naprawdę szkoda czasu na Ciebie !!!!
    Polemizowałabym na ten temat... Słodka? Jakoś mi ta słodkość gdzieś umknęła :/

    25staraczka25, Mona_M lubią tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIE KARMIĆ TROLLA !!!!!!!!
    2541737wmyxydjncv.gif

    Anuśka, rybka, Ania_84, 25staraczka25, zizia_a, przyszła mama:), mana, ara, Cigaretta lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Polemizowałabym na ten temat... Słodka? Jakoś mi ta słodkość gdzieś umknęła :/
    to taki związek frazeologiczny robi z siebie piękna kobietę ale mądrością nie grzeszy ;)

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Taka ciekawostka:
    "Dzieci urodzone w grudniu są bardziej podatne na zachorowanie na chorobę afektywną dwubiegunową oraz muszą się liczyć z większym ryzykiem wystąpienia zaburzeń snu. Ponadto narodziny w grudniu zwiększają ryzyko wystąpienia alergicznego zapalenia spojówek (o około 15,8%).


    Według amerykańskich badaczy, maluchy z grudnia mają również mniej wykształcone matki w porównaniu do dzieci urodzonych w innych miesiącach. Statystycznie najwięcej kobiet bez matury, bez studiów rodzi w grudniu."

    Statystycznie jak ja mam mozg a Ty go nie masz to oboje jestesmy połgłówkami!
    Wiec statystyka nie jest tu zadnym argumentem!

    25staraczka25, Malenq, rybka, Ania_84, Isia93, mana, Redhotka lubią tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    to taki związek frazeologiczny robi z siebie piękna kobietę ale mądrością nie grzeszy ;)
    Oj nie zakumałam... Kurczę a nie jestem z grudnia... ;D Chyba trzeba mnie wyeliminować bo mam za niskie IQ :P

    rybka, 25staraczka25, zizia_a, Mona_M, mana, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Ufff od początku do końca z zapartym tchem - co za emocje :D

    Przy okazji chciałam podziękować: mana, marnut, Arienna, 25staraczka25 - wasze komentarze są boskie, uwielbiam was!!! Serio serio ;-)

    Bella dziewczyno zniknij, przepadnij i nie rozmnażaj się. Jeśli nie dało Ci do myślenia to ile osób z Tobą się nie zgadza i uważa, że pier.dolisz głupoty to jesteś po prostu głupia. Mam w głowie jeszcze kilka epitetów skierowanych w Twoim kierunku ale zważając na to, że jesteś tępa jak siekiera do rąbania cukru odpuszczę. Wzruszające jest, że tak wiele wiesz o życiu mając 21 lat - o ciąży, wychowywaniu dzieci, związkach, studiach i wykształceniu... W ciąży nie byłaś, dzieci nie masz, jesteś po rozwodzie w toksycznym związku, studiowałaś psychiatrię ha ha Co za bagno!!!

    I podpisuję się pod tym co napisała któraś z dziewczyn (przepraszam nie zapamiętałam która) - jeśli to Twoje zdjęcie jest w avatarze to zaopatrz się w papierową torbę i nie strasz ludzi swoim widokiem "wadliwa jednostko"...
    :) :)

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Oj nie zakumałam... Kurczę a nie jestem z grudnia... ;D Chyba trzeba mnie wyeliminować bo mam za niskie IQ :P
    :D :D wszystko z Toba okej nie martw się :D

    Anuśka, rybka lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:49

    25staraczka25, rybka, zizia_a, Lena87, Redhotka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Statystycznie jak ja mam mozg a Ty go nie masz to oboje jestesmy połgłówkami!
    Wiec statystyka nie jest tu zadnym argumentem!
    heheh dokladnie :D

    25staraczka25, rybka, zizia_a lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja napiszę tylko tyle Bella: Cieszę się, że w avatarku masz swoje(?) zdjęcie- dzięki temu dajesz nadzieję i pokazujesz ludziom ,że istnieje większa tragedia, niż to co się obecnie dzieje :)

    Reni, 25staraczka25, Anuśka, rybka, Sury, XxMoniaXx, zizia_a, mana, Cigaretta, Lena87, livia30, Simba, kkisia, Sana, Dorka1979, Mega, amelia04072006 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... Tak sobie myślę i myślę i coś mi się w tym moim małym rozumku wykluło... A może admin OF wynajął kogoś, kto miał poudawać tępą dzidę i zrobić szum na jakimś wątku. Wtedy rośnie liczba wejść na stronę, liczba wpisów wzrasta okrutnie i pozycja w google od razu lepsza... :) A my tu się unosimy bezpodstawnie :)

    25staraczka25, rybka, zizia_a, Mona_M, przyszła mama:), mana, ara, Lena87, Blondik, kkisia, Dorka1979, Mega, rah, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaa2.gif

    25staraczka25, przedszkolanka:), rybka, kapturnica, kkisia, Dorka1979, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    według Ciebie liczy się tylko to by być tą idealną rasą żyjąca w idealnym społeczeństwie czyż nie?
    Słyszałam o takim jednym co to chciał rasę idealną stworzyć a unicestwiał wszystkie nie pasujące jednostki... Hitler się nazywał...

    Sury, 25staraczka25, Morwa, rybka, przyszła mama:), mana, Cigaretta, Natka88, Dorka1979, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Ja napiszę tylko tyle Bella: Cieszę się, że w avatarku masz swoje(?) zdjęcie- dzięki temu dajesz nadzieję i pokazujesz ludziom ,że istnieje większa tragedia, niż to co się obecnie dzieje :)
    trafnie powiedziane :D

    przedszkolanka:), rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka o tym samym pomyślałam, ale nie chciałam być "brutalna" hahaha to nam się 3 antychryst szykuje - Bella! :)

    25staraczka25, Anuśka, zizia_a, rybka, monia91, mana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa Bella -władca wszystkich i wszystkiego

    rybka lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:49

    rybka, Redhotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie pytam o Twoje zdanie, tylko jak sama czuje sie ze soba, uwierz mi zajebiscie
    ale ż mie to bawi!!!:):):)
    przecież napisałas ze nie szanujesz grubych i brzydkich!!:):):) a sama taka jesteś:) a to, ze się z tym dobrze czujesz to juz inna kwestia gubimy się gubimy:):)

    co do statystyk moja kochana i wypadkach idiotów...wiesz miałam przyjaciółkę zasłabła w łazience, nagle straciła przytomność udusiła się własna krwą, która leciała z nosa,była w 5 mies ciąży...fakt musiała być głupia, ze wchodziła do łazienki:):)

    pozdrawiam:):)

    Reni, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle witam wszystkie moje kochane dziewczyny:):)...!! próbowałam nadrobić dzisiejsze nowości ale sie nie da wysiadłam w połowie:):)....wczoraj miałam nerwa jakbym dorwała tego pucybuta rozszarpałabym na części...a dziś ogarnia mnie śmiech i może taka litość...ale współczujmy Belli my w przeciwieństwie do niej szanujemy niepełnosprawnych!:):)

    25staraczka25, Sury, Anuśka, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Wiecie co... Tak sobie myślę i myślę i coś mi się w tym moim małym rozumku wykluło... A może admin OF wynajął kogoś, kto miał poudawać tępą dzidę i zrobić szum na jakimś wątku. Wtedy rośnie liczba wejść na stronę, liczba wpisów wzrasta okrutnie i pozycja w google od razu lepsza... :) A my tu się unosimy bezpodstawnie :)
    anuśka to jest myśl bardzo racjonalna, bo do tej pory wydawało mi się, że aż tak dziwnych ludzi na swiecie nie ma:):)

    25staraczka25, Anuśka, rybka lubią tę wiadomość

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ