X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny które są tutaj rok i dłużej i dalej walczą o dzidzie...
Odpowiedz

Dziewczyny które są tutaj rok i dłużej i dalej walczą o dzidzie...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miała może któraś robione usg pęcherzyka? W jakim dniu pojechałyście to zrobić ( myślę pojechać na usg po 14-15 dniu licząc od pierwszego dnia miesiączki), to moje pierwsze taki usg jestem ciekawa jak to będzie wyglądać :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak długie masz cykle? Bo możesz już mieć po owulacji i nic nie zobaczysz.. Ja chodzę tak koło 10-12 dnia, potem ok. 15-16, a potem jeszcze sprawdzić ewentualnie czy pękną.

    vanessa, Iwka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykle mam 30 dniowe
    Jeszcze jedno pytanko :)
    od dłuższego czasu utrzymuje mi się wysoka temperatura, mierzę pod pachą i czasem w pochwie, dziś, mierzyłam najpierw pod pachą, temp wynosiła 36, 8, później w pochwie i termometr pokazał 37,4 ! Czy tak wysoka temp jest normalna czy po prostu termometr mi szwankuję? :))
    Jestem 3/4 dni prze okresem (mam nadzieję że nie ;> )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 09:58

    Iwka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co możesz po prostu mieć takie temperatury w fazie lutealnej, jest to kwestia zupełnie indywidualna i może u ciebie jest to normalne, ja w fazie lutealnej mam ok. 37, a przed 36,3. Inne dziewczyny potrafią mieć w drugiej fazie temp. ok. 36,6 tak że na prawdę kwestia indywidualna. Albo.. coś jest na rzeczy.

    Iwka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunette wrote:
    cykle mam 30 dniowe
    Jeszcze jedno pytanko :)
    od dłuższego czasu utrzymuje mi się wysoka temperatura, mierzę pod pachą i czasem w pochwie, dziś, mierzyłam najpierw pod pachą, temp wynosiła 36, 8, później w pochwie i termometr pokazał 37,4 ! Czy tak wysoka temp jest normalna czy po prostu termometr mi szwankuję? :))
    Jestem 3/4 dni prze okresem (mam nadzieję że nie ;> )

    W pochwie zawsze temperatura jest wyższa. Na 2-3 dni przed okresem może zacząć spadać.

    Iwka lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh, ja mam co miesiąc mocną nadzieję że może tym razem się uda :) dziś już byłam w skowronkach, dzięki za sprowadzenie mnie na ziemie, bo znów byłby płacz i zgrzytanie zębów ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz póki nie ma @ nie ma co wykluczać wszystkich możliwości, ale ja wolę nikomu nic nie wmawiać, bo na początku też mi wmawiano , a do dziś nic z tego. Trzeba podejść do tego zdrowo rozsądkowo.

    vanessa, Iwka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    ale ja wolę nikomu nic nie wmawiać, bo na początku też mi wmawiano , a do dziś nic z tego. Trzeba podejść do tego zdrowo rozsądkowo.
    Ja nie lubię jak mi ktoś wmawia... i też uważam że zdrowy rozsądek na pierwszym miejscu i wtedy mniej rozczarowań, łez...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 12:42

    olka30, Iwka lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura już spadała. ehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunette wrote:
    Temperatura już spadała. ehh
    nowy cykl nowe nadzieje :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby nam wszystkim sie udalo :)

    olka30, monaaa85, Iwka lubią tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    hej ja się staram z A. już ponad półtora roku . A na ovu jestem od jakiś 8 mieś . Jakoś tak .
    Mogę dołączyć ? Rozpoczęłam podobny wątek do tego więc chyba nie ma sensu dwóch prowadzić .

    Trzymam kciuki żeby wam się udało .
    Sandra nam też się uda coraz mocniej w to wierzę :D
    Przepraszam ze zapomniałam o Was ale nie mam czasu ostatnio :( Ale już jestem i zostanę skoro mogę :D

    aszka, Iwka lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda uda co sie ma nie udac, ale probowac szukac rozwiazan trzeba.

    olka30, Iwka lubią tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka szukamy. Obie z landryneczką leczymy tarczycę :D Ja miałam clo ale nie zadziałało a bez niego miałam ładny skok zawsze a teraz już 2 cykl z nim i 2 cykl do d...

    Iwka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 3 lipca 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Miłego dnia wszystkim :)

    U mnie @ się rozkręca i rozkręcić się nie chce :/

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście już po @, jak ładnie aszka napisała 'nowy cykl nowe nadzieję' :)
    Szkoda że ten cykl nie zaczął się tak jakbym chciała, ostatnie 3 dni kłócę się z moim D., on przestaje o siebie dbać (chodzi mi o zdrowie), je niezdrowe rzeczy, codziennie po piwku po pracy... Nie wiem jak mam z nim rozmawiać, czuję że mu coraz mniej zależy żeby mieć ze mną dziecko, nie wiem co myśleć...
    Przepraszam że tak tu piszę ale muszę to z siebie wyrzucić :(

    Iwka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mu to powiedz! Powiedz mu, że jak coś to są banki nasienia jak mu nie zależy żeby mieć swoje. Na mojego podziałało :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunette wrote:
    Ja na szczęście już po @, jak ładnie aszka napisała 'nowy cykl nowe nadzieję' :)
    Szkoda że ten cykl nie zaczął się tak jakbym chciała, ostatnie 3 dni kłócę się z moim D., on przestaje o siebie dbać (chodzi mi o zdrowie), je niezdrowe rzeczy, codziennie po piwku po pracy... Nie wiem jak mam z nim rozmawiać, czuję że mu coraz mniej zależy żeby mieć ze mną dziecko, nie wiem co myśleć...
    Przepraszam że tak tu piszę ale muszę to z siebie wyrzucić :(

    Nie masz za co przepraszać - od tego jest to miejsce, aby się wyżalić na całe zło które nas spotyka.

    olka30, vanessa, Iwka lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    To mu to powiedz! Powiedz mu, że jak coś to są banki nasienia jak mu nie zależy żeby mieć swoje. Na mojego podziałało :)
    Problem w tym że on ma już swoje...
    Wiem że jakbym mu tak powiedziała to byłby foch jak stąd do Chin, ale jeśli dziś znów go zobaczę z piwem w ręku to chyba mu tak powiem, bo mam dosyć proszenia go żeby w końcu o siebie zadbał, on chyba myśli że nadal ma 20 lat, i może sobie na wszystko pozwolić...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 lipca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze w pochwie mam wyzsza :)
    nawet dzis sie zastanwialam czy nie mam temp bo mi goraca co rusz ale nie 36,56 a na dole 37,06 rano :) wiec por postu wiadmo w srodku zawsze cielej :)

    olka30, Iwka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ