X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    :D Ja powiedziałam już, że to był pierwszy i ostatni ślub. Faktycznie stresu tyle, że szok. Wolę urządzić jakąś zwykłą imprezę i zaprosić znajomych :D
    I najważniejsze - niech Twoja koleżanka kupi wygodne buciki, a nie robi z siebie kopciuszka jak ja :D Co z tego, że buty były cudowne, ale już przed kościołem miałam dość, a u fotopgrafa myślałam, że mnie zesłabi i ledwo chodziłam ;] Ale to ja jestem głupia i chciałam się bawić w księżniczkę :|
    kupila kupila a to juz byla jej ostatania przymiarka wiec buty miala juz :D ale wydaja sie wygodne :D ja tez mialam w miare wygodne chociaz sandalki na zmiane tez mialam w torbie hehe :D ale tak ci powiem ze slub i wesele to byly moje jak do tej pory najpiekniejsze dni najbardziej romantyczne oczywiscie byly wpdaki jak u kazdego ale nie wyobrazalam sobie ze bedzie tak pieknie :D (ja sie wcale nie chwale :P)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 19:31

    Little Frog lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    Witam nowe osoby i te, które dziś widzę po raz pierwszy :)

    mam taką ochotę na McDonalda, że chyba na kolanach tam pójdę :D i looody - takie pyszne lody mi się marzą...

    witaj i gratuluję fasoleczki, zdrówka życzę Wam :)

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    Witam nowe osoby i te, które dziś widzę po raz pierwszy :)

    mam taką ochotę na McDonalda, że chyba na kolanach tam pójdę :D i looody - takie pyszne lody mi się marzą...
    :D To się nazywa desperacja :D
    Kaśka28 wrote:
    kupila kupila a to juz byla jej ostatania przymiarka wiec buty miala juz :D ale wydaja sie wygodne :D ja tez mialam w miare wygodne chociaz sandalki na zmiane tez mialam w torbie hehe :D ale tak ci powiem ze slub i wesele to byly moje jak do tej pory najpiekniejsze dni najbardziej romantyczne oczywiscie byly wpdaki jak u kazdego ale nie wyobrazalam sobie ze bedzie tak pieknie :D (ja sie wcale nie chwale :P)
    A chwal się :D Jak jest czym, to pewnie, że możesz to ogłosić całemu światu :D
    Ja tam nie narzekam na sam mój ślub i wesele, ale troszkę bym zmieniła. No i potwierdziło się przysłowie z rodziną....że najlepiej na zdjęciu i z to jeszcze z boku ;] Może to też dlatego się zraziłam... ale co było, to było :) Ważne, że najbliższa rodzina nie zawiodła i znajomi :) Ci co mieli być, to byli :):)

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo

    Nie doczytalam mam dziś gości aleeee....

    ..... Laura to Ty? Ale z ciebie śliczna laseczka :)))

    Pozdrawiam życzę wszystkim miłego wieczorku!

    Misty przesyłam współczucia bo tyle zdążyłam doczytac <3

    Nadrobie w miarę możliwości

    Buziole krejzole :)))

    Laura lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wieczór :)

    Mamy nową fasolinkę w marcu :D

    Laura jaka Ty śliczniutka :)
    I ja też abstynentka :D i masz rację, nikt nie ma prawa nas oceniać :)

    Landryneczka a zrób test, co Ci szkodzi :)

    Witaj Karolina :)

    Z., Laura lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura, nie wiem czy Ci pisałam.....właśnie zagadka Twojego męża (jak to możliwe, że on taki romantyczny?) została rozwiązana! ON musi się bardzo starać, bo wie, że do Ciebie to by się faceci w kolejkach ustawiali z portfolio, CV i jeszcze z PITem :D

    Z., Kaśka28, Laura lubią tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto kto? Kto przyfasolił? :))))

    santoocha, Little Frog, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    dobry wieczór :)

    Mamy nową fasolinkę w marcu :D

    Laura jaka Ty śliczniutka :)
    I ja też abstynentka :D i masz rację, nikt nie ma prawa nas oceniać :)

    Landryneczka a zrób test, co Ci szkodzi :)

    Witaj Karolina :)

    Witam :))

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 bardzo mi przykro. Trzymaj się ciepło.

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Mamy nową fasolinkę w marcu :D
    Tak? Przegapiłam coś??
    Kto?

    Z. nie podkradaj moich tekstów pożegnalnych!!!

    Ja spadam do domku. Pewnie później zajrzę do Was.
    Miłego weekendu :*

    Z. lubi tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja rodzina dopisala ale tez mi bylo przykro bardzo przykro jak rodzina mojego meza nas olala ze tak powiem...wojkowie dopisali ale kuzynostwo zawiodlo i to bolalo najbardziej bo mieli przyjechac zaplacone bylo a oni tydzien przed weselem zadzwonili ze nie przyjada...i to jak sie dowiedzilei ze jeden kuzyn nie przyjedzie to i inni zawiedli...przykro nam bylo bo dalo sie odczuc ze nie chcieli przyjechac ze wzgledu na to ze przypuszczali ze skoro P jest niepelnosprawny to wesele bedzie nudne!!! a wesele bylo mega wszycy sie bawili mlodzi nie zchodzili z parkietu :D oczywiscie znalezli sie narzekajacy ale wszytkim nie dogodzisz:D

    santoocha, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalyscie ze Kozuchowaska wciazy? ma 43 lata i to bedzie jej pierwsze dziecko takze dziewczyny glowa do gory :D

    Z., Little Frog lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabolek ma <3 :)

    Kaśka...masakra...chamstwo!!!

    Kaśka28, santoocha lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Moja rodzina dopisala ale tez mi bylo przykro bardzo przykro jak rodzina mojego meza nas olala ze tak powiem...wojkowie dopisali ale kuzynostwo zawiodlo i to bolalo najbardziej bo mieli przyjechac zaplacone bylo a oni tydzien przed weselem zadzwonili ze nie przyjada...i to jak sie dowiedzilei ze jeden kuzyn nie przyjedzie to i inni zawiedli...przykro nam bylo bo dalo sie odczuc ze nie chcieli przyjechac ze wzgledu na to ze przypuszczali ze skoro P jest niepelnosprawny to wesele bedzie nudne!!! a wesele bylo mega wszycy sie bawili mlodzi nie zchodzili z parkietu :D oczywiscie znalezli sie narzekajacy ale wszytkim nie dogodzisz:D
    No tak, ja to zapraszałam dalszą rodzinę i tak jak domek z kart - skoro ten nie idzie, to ja też nie idę i poleciało. Ale kij. Na przyjęciu weselnym u mojej kuzynki byli wszyscy, a zaproszenia dała dużo później....a mi to połowa mówiła, że na wczasy jedzie ;] A jak dawałam zaproszenia, to się wszyscy wybierali. Ale jeżeli chodzi o taką sytuację jak opisałaś, że będzie nudno, to już przegięcie :/ No zgadza się - każdemu nie dogodzisz.

    Z. ja też nie wiem nic o fasolince!!!! KTO?

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane <3
    Ja dzisiaj cały dzień poza domem. Dopiero wróciłam i od razu zaglądam do Was.
    Nie wiem czy dam radę dzisiaj nadrobić, ale może się uda.
    Jakieś zielone kropki dzisiaj?
    Widzę, że Ewelinka usunęła konto??????
    Misty Kochana przytulam mocno .. najszczersze kondolencje :( bardzo mi przykro :( trzymaj się tam ..

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Ty mówisz?? Kożuchowska w ciąży????????Lecę na pudelka :PP


    Kochane powiedzcie mi jak to jest z tą owu? Kiedy na jest dokładnie? Od wzrostu tempki przez kilka dni czy przed czy jak?...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Slyszalyscie ze Kozuchowaska wciazy? ma 43 lata i to bedzie jej pierwsze dziecko takze dziewczyny glowa do gory :D

    właśnie czytałam :) nie tracę nadziei :D

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha o pseprasam nie wiedzialam ze to Twój tekst :))

    W każdym razie do milego lece bo małżon wola

    <3

    santoocha lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    :D Ja powiedziałam już, że to był pierwszy i ostatni ślub. Faktycznie stresu tyle, że szok. Wolę urządzić jakąś zwykłą imprezę i zaprosić znajomych :D
    I najważniejsze - niech Twoja koleżanka kupi wygodne buciki, a nie robi z siebie kopciuszka jak ja :D Co z tego, że buty były cudowne, ale już przed kościołem miałam dość, a u fotopgrafa myślałam, że mnie zesłabi i ledwo chodziłam ;] Ale to ja jestem głupia i chciałam się bawić w księżniczkę :|

    Widzę temat dla mnie aktualny :)
    Ja mam właśnie takie cholernie niewygodne buty do kościoła i zastanawiam się jak w nich wytrzymam. Potem przebieram w inne ale jak ja wytrzymam te dwie godziny? :)

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Co Ty mówisz?? Kożuchowska w ciąży????????Lecę na pudelka :PP


    Kochane powiedzcie mi jak to jest z tą owu? Kiedy na jest dokładnie? Od wzrostu tempki przez kilka dni czy przed czy jak?...

    Z tego co czytałam (nie wiem czy na forum czy gdzieś na necie) to dokładny termin owu można wyznaczyć tylko podczas monitoringu, a temperatura i testy mogą tylko w przybliżeniu pomóc określić termin.

    Hej Aniu!!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 19:57

    Ania07 lubi tę wiadomość

‹‹ 1340 1341 1342 1343 1344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ