X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok spadam laseczki :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też, oddaję kompa mężowi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam sporo. Jakoś się udało, ale czytając te afery o bzdety to aż mi się ciśnienie podniosło.
    Dziewczyny szanujmy się! Kurde wiadomo, że każdy ma swoje zdanie, swoją opinię, swoje spojrzenie na daną sprawę itd. Każdy ma prawo się wypowiedzieć! Nie ważne czy to się komuś podoba czy nie. Zdanie drugiej osoby trzeba uszanować. Nie można się obrażać na kogoś kto się z nami nie zgadza.
    Boże to forum było świetne, a teraz co się dzieje?
    Najbardziej wkurzyło mnie, że "syty głodnego nie zrozumie" :/ a ja się pytam kurde jak nie jak tak? Przecież każda z nas która zaszła w ciążę przechodziła przez PODOBNE problemy! I nikt mi nie wmówi, że tak nie było!
    Mi też nie raz było przykro, że nie mogłam zajść w ciążę i wiem jak się czuje większość starających. Nie powiem, że wszystkie, bo każdy ma mniejsze i większe problemy które są mi obce. Jesteśmy tu żeby się wspierać!
    Nie musicie się nas po 100 razy pytać jak się czujemy itd, nie ma problemu. Nikt nikogo do tego nie zmusza. Zgadzam się z tym, że na nas zafasolkowanych po ogłoszeniu, że jest się w ciąży, skupiła się większa uwaga niż na pozostałych staraczkach. No ale dzielimy się smutkami i radościami tak? Ja tam nigdy nie pytałam kogoś o coś, bo tak wypada. Interesowało mnie to, to pytałam i tyle. Domyślam się, że sprawiamy sobą przykrość, bo nam się już udało no ale kurde .. my też się starałyśmy! Chcemy być z Wami i wspierać Was tak jak Wy nas! I cieszyć się z każdej nowej fasolki!
    Mi jest tu dobrze i będę tu zaglądać, bo zżyłam się z Wami. Każdej z osobna kibicuję i trzymam kciuki i wierzę, że każdej się uda prędzej czy później.
    Uff ale tego dużo. Nie chciałam rozgrzebywać tematu, ale musiałam to z siebie wyrzucić.
    Także nie kłóćcie się! Każda jest ważna!
    Jeżeli nie otrzymujecie odp na pyt, to pytajcie to bólu. Tyle postów się przewija, że faktycznie ciężko to wszystko ogarnąć!
    Uwielbiam Was i będę się udzielać na tym forum czy to się komuś podoba czy nie. O wózkach, wizytach u gina, ubrankach itd nie muszę pisać, ale z chęcią podzielę się informacjami na temat starań :)

    Buziam Was wszystkie i proszę jeszcze raz, szanujmy się i nasze zdania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 18:43

    Malinowa Panienka, Fidelissa, santoocha, Macierzanka:), Misty87 lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu teraz mamy 3 fora :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ja mam na swoje zakupki uskładane na razie 300 zł ale nie wiem kiedy się wybiorę bo do większego miasta trzeba dyndać niestety 30 km :(

    ja nie odkładam kasy na zakupy, zawsze coś na karcie na koncie jest , oboje z mężem pracujemy, mieszkamy z moimi rodzicami w domu, nic im nie dajemy to wstyd jakby na koncie nic nie było :P
    ale pieniądz ma dla mnie dużą wartośc bo wiem jak ciężko na niego zarobić wiec na spodnie nie wydaje wiecej jak 100, sweterki ok 50 zł a bluzki w ho us e i cr o pp po 20zł kupuje i juz sie szafa nie zamyka
    a mam jeszcze ubrania z których już "wyrosłam" miały być motywacja ale brak silnej woli :(

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jutro robię przesiew w szafie i uzbiera sie tego pełno :)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati jak progesteron?

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    Nati jak progesteron?
    Porażka, 0,93 gdzie norma 1,7 do 26, wiedziałam, ze bedzie niski, bo owulacji nie bylo tak gin pwowiedział, ale ze az tak.. teraz czytam skutki uboczne zażywania clo, bo to mi najprawdopodobniej przepisze na koniec marca

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chciała CLO ale nie wiem czy mojego się pytać bo ten femoston (estrogen z progesteronem) to juz po moim breczeniu przepisał, i znów mam mu mówić że ja bym chciała? głupio mi ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Aniu teraz mamy 3 fora :)

    Zauważyłam :)
    Ale do tego najbardziej się przywiązałam i będę tu zaglądać i wspierać :)
    W miarę możliwości mojego lapka. Net mi szwankuje :/

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Zauważyłam :)
    Ale do tego najbardziej się przywiązałam i będę tu zaglądać i wspierać :)
    W miarę możliwości mojego lapka. Net mi szwankuje :/


    ja też,ale nieswojo się tu ostatnio czuję...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    ja bym chciała CLO ale nie wiem czy mojego się pytać bo ten femoston (estrogen z progesteronem) to juz po moim breczeniu przepisał, i znów mam mu mówić że ja bym chciała? głupio mi ;/
    No właśnie on powinien Ci podać plan działania, co za lekarz. Teraz trafic na dobrego lekarza to cud. Mój póki co jest bardzo wporządku

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    ja też,ale nieswojo się tu ostatnio czuję...

    Ehh to przez te nieporozumienia wszystkie :(
    Takie fajne forum było, a teraz jest taka napięta atmosfera ..
    Ja tam się nie chcę z nikim kłócić. Każdy ma swoje racje. Ja jestem bezstronna. Nic do nikogo nie mam a co chcę powiedzieć to powiem.
    Szkoda, że tak dziwnie się tu zrobiło :(
    Co u Ciebie Kochana tak w ogóle? Jak praktykowanie? :)

    Z. lubi tę wiadomość

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kofane:))
    nati to pewnie Ci cos przepisze na te progesteron?

    qq87j44jhto0od0f.png


  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wiczornie :)
    Wpadam na chwilunię i zostawiam Wam cosik do poczytania :)

    Kiedy Bóg tworzył kobietę, pracował do późna szóstego dnia.
    Przechodził obok Anioł i zapytał:
    “- Dlaczego poświęcasz tyle czasu właśnie temu dziełu?”
    A Pan odpowiedział:
    “- Czy zauważyłeś wszystkie szczegóły, jakie muszę uwzględnić, żeby ją ukształtować? Musi być zmywalna, choć nie zrobiona z plastyku, mieć więcej niż 200 ruchomych części, które mają być wymienialne i musi ona funkcjonować na wszelkiego rodzaju pożywieniu; musi być zdolna objąć kilkoro dzieci na raz, przytulić tak, by uzdrowić co jest do uzdrowienia – od stłuczonego kolana do złamanego serca, a to wszystko musi zrobić tylko dwiema rękami.”
    Anioł był pod wrażeniem.
    “- Tylko dwiema rękami… niemożliwe! I to jest model standardowy?! To zbyt wiele pracy jak na jeden dzień… Jutro dokończysz.”
    “- Nie będę czekać do jutra - powiedział Pan - Jestem już tak bliski ukończenia tego dzieła.
    Stanie się najmilsze mojemu sercu. Ona sama siebie leczy, kiedy zachoruje i potrafi pracować 18 godzin dziennie.”
    Anioł podszedł bliżej i dotknął kobiety.
    “- Ale uczyniłeś ją taką miękką, Panie.”
    „- Jest miękka” - powiedział Pan - lecz uczyniłem ją także silną. Nie wyobrażasz sobie nawet, co potrafi znieść i ile pokonać.”
    “- Czy ona potrafi myśleć?" - zapytał Anioł.
    Pan odpowiedział:
    “- Nie tylko potrafi ona myśleć, ale potrafi przekonywać i pertraktować.”
    Anioł dotknął policzka kobiety…
    “- Panie, zdaje się, że to dzieło przecieka! Zbyt dużo nałożyłeś ciężarów.”
    “- Ona nie przecieka… To łza” - poprawił Pan Anioła.
    “- Łza? A co to takiego?” - zapytał Anioł.
    Pan odpowiedział:
    “- Łzy są jej sposobem wyrażania smutku, wątpliwości, miłości, samotności, cierpienia i dumy.”
    To zrobiło duże wrażenie na Aniele.
    „- Panie, jesteś geniuszem. Pomyślałeś o wszystkim. Kobieta jest naprawdę cudowna!”
    „- Rzeczywiście jest! Kobieta posiada siłę, która zadziwia mężczyznę. Potrafi ona radzić sobie z kłopotami i dźwigać ciężkie brzemię. Ma w sobie szczęście, miłość i przekonania. Uśmiecha się, gdy chce jej się krzyczeć. Śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy jest szczęśliwa i śmieje się, gdy się boi. Walczy o to, w co wierzy.
    Sprzeciwia się niesprawiedliwości. Nie akceptuje „nie” jako odpowiedzi, kiedy widzi lepsze rozwiązanie. Daje z siebie wszystko, żeby jej rodzinie dobrze się wiodło. Zabiera swoją przyjaciółkę do lekarza, kiedy się o nią martwi. Jej miłość jest bezwarunkowa. Płacze, kiedy jej dzieci odnoszą sukces. Jest szczęśliwa, kiedy wiedzie się jej przyjaciołom. Cieszy się, kiedy słyszy o narodzinach czy weselu. Boli ją serce, kiedy umiera ktoś z rodziny lub bliski przyjaciel. Ale znajduje siłę, by żyć dalej. Wie, że pocałunek i przytulenie mogą uzdrowić złamane serce. Ma tylko jedną wadę...
    Zapomina, ile jest warta…“

    Another, Ania07, potforzasta lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Aniu teraz mamy 3 fora :)
    Hej przedszkolanka:) jak to 3?

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Hej Kofane:))
    nati to pewnie Ci cos przepisze na te progesteron?
    No mowil o tym clo i luteinie na skrocenie cyklów

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    No mowil o tym clo i luteinie na skrocenie cyklów

    CLO podobno dobre :)
    Luteinę brałam więc mogę polecić, bo też miałam długie cykle :)

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    CLO podobno dobre :)
    Luteinę brałam więc mogę polecić, bo też miałam długie cykle :)
    Mam nadzieję, ze coś mi to pomoże :)

    Ania07 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
‹‹ 1428 1429 1430 1431 1432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ