X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bez kawy zyc nie moge. Jedna dziennie rano musze wypic, inaczej sie nie obudze :)

    Little Frog lubi tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie, że już nigdy nie nauczę się pić kawy :) A na siłę tego robić nie będę:) Chociaż to takie dla mnie eleganckie wyjść gdzieś na kawę, a nie tylko na herbatę lub sok :D Przyjaciółka całe studia próbowała mnie nauczyć, ale skończyło się niepowodzeniem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem mu ale watpie zeby sie skusil na noc u nas tylko kawa rozpuszczalna bo ja innej nie pije :)

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Ahhhh....no tak, dodatkowa przeszkoda :) Chyba trzeba mu zrobić pobudkę wcześniej rano, zaserwować kawkę, a później działać :D

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie podwójnie pobudzony :D

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    :) Ahhhh....no tak, dodatkowa przeszkoda :) Chyba trzeba mu zrobić pobudkę wcześniej rano, zaserwować kawkę, a później działać :D
    powiem ci ze dobry pomysl ale jutro wstaje o 6 bo do pracy ide :/

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiesz....mój mąż twierdzi, że marzy o tym, żebym go obudziła w środku nocy na "małe co nieco" :):) I ja wzorowa żona już zrobiłam dwa takie podejścia :) Ale co mi z tego jak albo się odwracał na bok, albo zasypiał, a rano coś mu tylko świtało, ale nie był pewien. Chyba mi by się przydała pierwsze ta kawa, żeby mu podać :) Bo tak to ciężko jest go dobudzić :)

    monaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam sie trafia rano ale zadko bo Piotrek twierdzi ze tak slodko spie ze nie ma serca mnie obudzic :) jak mam wolne i obudze sie wczeniej jak on to go obudze i wtedy nie ma wyjscia bo za pol godziny budzik mu dzwoni i musi do pracy wstac :)
    no i jak ma wolne ale to wtedy sobie spimy do 10tej :) co ma byc to bedzie nie nakrecam sie

    Malwina89 lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, nie ma co się nakręcać, bo rozczarowanie odczuwa się o wiele bardziej niż normalnie. Łatwo pisać, gorzej wykonać - iskierka nadziei zawsze gdzieś tam jest. Tylko się nie poddawać :)

    Malwina89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo ze gdzies tam mam nadzieje ale gdzies tam czuje ze nic z tego w tym cyklu nie wyjdzie .

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To, że napisałam, że nie ma co się nakręcać, to nie znaczy żebyś tu negatywne myśli przyciągała :):):) Cierpliwości :) Postaraj się skupić swoją uwagę na czymś innym. Może pomoże :)

    Malwina89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale takie sa moje przeczucia w tamtym cyklu mialam to samo i cykl bez owulki byl :) zobaczymy teraz tylko czekac do konca :)

  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze trzeba byc dobrej mysli... ♥

    Little Frog, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..dobra dziewuchy..muszę zagnać dziś mojego M do łóżka na bzykanko...a on trochi przeziebiony i markotny.. Która ma jakiś pomysł? :-)

    Little Frog lubi tę wiadomość

    1usacwa1uvvludfr.png
  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...bo trochę nie chce tak mechanicznie...że owulacja itd..Potrzebuje natchnienia :-)

    1usacwa1uvvludfr.png
  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj "ździrskie stringi" zadziałały :-)

    Ewelina23, Little Frog lubią tę wiadomość

    1usacwa1uvvludfr.png
  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...dziś dałam mu do zrozumienia że oczekuję romantycznego bzykanka...ale jak będę czekała na jego romantyczność...to się mogę nie doczekać..
    029.gif

    1usacwa1uvvludfr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monaaa85 wrote:
    Wczoraj "ździrskie stringi" zadziałały :-)
    hehe :) zatancz mu :) odrazu bedzie mial ochote :)

    monaaa85 lubi tę wiadomość

  • kfeva Ekspertka
    Postów: 191 163

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Dobrze, że nie jestem mężczyzną, bo mnie kawą za żadne skarby nikt nie nafaszeruje. Uwielbiam jej zapach, ale smak to zupełnie inna bajka. W całym swoim życiu w sumie wypiłam maksymalnie kubek kawy :):) Ale jak ktoś pije sporadycznie to może akurat będzie miał ten dzień :):)

    Miałam kiedyś identyczne podejście.
    A jednak zakochałam się kawie - jak dostaliśmy w prezencie ślubnym ekspres ciśnieniowy :D

    Little Frog lubi tę wiadomość

    c23e0907819853810232b578cae40af0.png
    82doe6yds8nhwups.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do KAWY to ja tez nie rusze... zapach moze byc ale smak juz nie....
    a z ekspresu to juz inna sprawa.... inny zapach i nawt malutenka filizaneczke ogarnee:)

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ