X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    tak potwierdzone na ostatnim usg :)
    To chociaż tyle dobrze ;) Możesz być spokojna

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    To chociaż tyle dobrze ;) Możesz być spokojna
    jak gin mi powiedzial ze widzi pekniety pecherzyk to az mi sie lzej zrobilo ale cos czuje ze nic z tego nie bedzie bo zadnych obiaw nie mam ostatnio pobolewal mnie tylko brzuch ale to tylko 2 dni

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jak gin mi powiedzial ze widzi pekniety pecherzyk to az mi sie lzej zrobilo ale cos czuje ze nic z tego nie bedzie bo zadnych obiaw nie mam ostatnio pobolewal mnie tylko brzuch ale to tylko 2 dni
    Oj i ja w tym miesiącu nic a nic nie czuję :(
    Do tej pory po clo, to już miałam bóle jajników, kłucia, a teraz 14dc i nic :(
    Tempka mi spadła nisko, ale to pewnie zaśługa Bromka, wcześniej przez prolaktynę była wiecznie w górze.
    No siedzę czekam na tą cholerną owulację :D

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Oj i ja w tym miesiącu nic a nic nie czuję :(
    Do tej pory po clo, to już miałam bóle jajników, kłucia, a teraz 14dc i nic :(
    Tempka mi spadła nisko, ale to pewnie zaśługa Bromka, wcześniej przez prolaktynę była wiecznie w górze.
    No siedzę czekam na tą cholerną owulację :D
    a ja 7dpo :/ coz czekam na @ a pozniej z clo zaczynam cykl :)

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co a ja właśnie zauważyłam rozciągliwy śluz co mnie bardzo zastanawia na dodatek troszkę zabarwiony krwią... przecież to dopiero 9 dc... będę to obserwować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka_mwo1 wrote:
    wiecie co a ja właśnie zauważyłam rozciągliwy śluz co mnie bardzo zastanawia na dodatek troszkę zabarwiony krwią... przecież to dopiero 9 dc... będę to obserwować
    Jakie dlugie masz kochana cykle ?

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28 dni i tak odkąd pamiętam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka_mwo1 wrote:
    28 dni i tak odkąd pamiętam
    aha moze to okolo owulacyjne sluz zabarwiony krwia czy tak pierwszy raz masz ?

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie pierwszy wcześniej tez to zaobserwowałam ale nie w 9 dc... no nic nie ma na razie co popadać w paranoje :)obserwacji ciąg dalszy:)

    Little Frog lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka_mwo1 wrote:
    nie nie pierwszy wcześniej tez to zaobserwowałam ale nie w 9 dc... no nic nie ma na razie co popadać w paranoje :)obserwacji ciąg dalszy:)
    no pewnie :) trzeba dzialac <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lece kochane obiadek robic milego dzionka buzka <3 :*

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    lece kochane obiadek robic milego dzionka buzka <3 :*
    Buziaki Kochana :*

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już wróciłam... prl miałam 31.07.2012 roku badany ostatnio (bez obciążenia), wynik 10,9 ng/ml (N: 4,1-28,9), wcześniej w 2008 roku robione PRL 17,73 ng/ml (norma jak wcześniej)

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no byłam w 13 dniu cyklu tak mi kazał przyjść a wykres wskazal na owulke 10 dnia
    Ewelina23 wrote:
    u mnie gin widzial pekniety pecherzyk
    A ty ile bylas po owulce u gina
    bo potem jesli byla owulacja zmienia sie w cialko zolte, ktore tez ginekolog moze zaobserwowac przez usg).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2013, 12:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    no byłam w 13 dniu cyklu tak mi kazał przyjść a wykres wskazal na owulke 10 dnia

    Ale ja bym powiedziala ze jest to cykl bez owulki bodopiero teraz poszla ci tempka do gory no ale nie wysoko no i idzie do gory i pozniej spada i tak caly czas a jedna masz ignorowana a wtedy ovu jej nie bierze pod uwage . no i codziennie nie mierzysz jak zaczynamy mierzyc to lepiej codziennie bo ovu to tylko program mi raz tez wyznaczylo a cykl bez owulki byl i ewidentnie bylo widac ze mam 1 faze a druga :) tez przez tabl na wywolanie @ no ale tak nie powinna az skoczyc bo mialam 37,3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2013, 12:38

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    już wróciłam... prl miałam 31.07.2012 roku badany ostatnio (bez obciążenia), wynik 10,9 ng/ml (N: 4,1-28,9), wcześniej w 2008 roku robione PRL 17,73 ng/ml (norma jak wcześniej)
    Trzeba z obciążeniem sprawdzić. Ja podstawową tez miałam w normie. A jednak mam hiperprolaktynemię.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, ale poczekam na wizytę w poradni, tam powinni w pierwszej kolejnośco takie badania zrobić. szkoda mi teraz kasy na to, jak mogę poczekać miesiąc i na NFZ zrobić...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i nastala cisza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ale ja bym powiedziala ze jest to cykl bez owulki bodopiero teraz poszla ci tempka do gory no ale nie wysoko no i idzie do gory i pozniej spada i tak caly czas a jedna masz ignorowana a wtedy ovu jej nie bierze pod uwage . no i codziennie nie mierzysz jak zaczynamy mierzyc to lepiej codziennie bo ovu to tylko program mi raz tez wyznaczylo a cykl bez owulki byl i ewidentnie bylo widac ze mam 1 faze a druga :) tez przez tabl na wywolanie @ no ale tak nie powinna az skoczyc bo mialam 37,3
    Staram się jak moge, nie zawsze uda mi się mierzyć bo pracuję na różne zmiany :/ też wydawało mi się że ten cykl bez owulki tak też powiedział gin, no ale po wypowiedzi którejs z dziewczyn się zasugerowałam tym, że lekarz mógł poprostu nie widzieć. ehhhhh coraz mniej sił:( Miałam nadzieje, że chociaż owulke mam :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    Staram się jak moge, nie zawsze uda mi się mierzyć bo pracuję na różne zmiany :/ też wydawało mi się że ten cykl bez owulki tak też powiedział gin, no ale po wypowiedzi którejs z dziewczyn się zasugerowałam tym, że lekarz mógł poprostu nie widzieć. ehhhhh coraz mniej sił:( Miałam nadzieje, że chociaż owulke mam :(
    ja w tamtym cyklu tez nie mialam owulki bo wyleczylam sie z torbiela :/
    Mam pecherzyki torbielowe i moze w kazdym cyklu znow sie zrobic no teraz dal mi tabletki CLO zeby skrocic cykl i pecherzyki zeby szybciej rosly no i monitoring konieczny bo czytalam ze tez od tych tabletek moze zrobic sie torbiel no ale to wyczytalam na takim innym forum wogole nie z ovuF z ovuF tez czytalam skutki uboczne ze mona sie zle czuc

‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ