X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wiem ze ciezko jest bo kolejny cykl stracony w tamtym cyklu mialam juz dosc . W tym cyklu bylam 4 razy u gina i powiedzial mi ze nie wie czy wystapi do owulki bo bylam w 19 dc i pecherzyk mial 9mm powiedzial ze jak na ten dzien cyklu jest za maly ale moze wystapic owulka za tydz w srode czwartek no i byla w czwartek a w sobote bylam i widzial pekniety pecherzyk

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i super...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również dostałam clo na 3 cykle do tego duphaston, żeby tylko pomogło... narazie miałam jeden cykl z tymi lekami ale przerwałam także tylko w pazdzierniku, niestety sie nie udało a teraz zaczynam 3 pełne cykle z clo. Troche się boję, czy są tu ajkieś kobiety którym clo pomógł??
    Ewelina23 wrote:
    ja w tamtym cyklu tez nie mialam owulki bo wyleczylam sie z torbiela :/
    Mam pecherzyki torbielowe i moze w kazdym cyklu znow sie zrobic no teraz dal mi tabletki CLO zeby skrocic cykl i pecherzyki zeby szybciej rosly no i monitoring konieczny bo czytalam ze tez od tych tabletek moze zrobic sie torbiel no ale to wyczytalam na takim innym forum wogole nie z ovuF z ovuF tez czytalam skutki uboczne ze mona sie zle czuc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba mnie zaczyna pobierac stres i dol zaczyna mnie lapac bo czuje ze sie znow nie udalo :/

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiem czy pomógł, ale liczę na to :P

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    Ja również dostałam clo na 3 cykle do tego duphaston, żeby tylko pomogło... narazie miałam jeden cykl z tymi lekami ale przerwałam także tylko w pazdzierniku, niestety sie nie udało a teraz zaczynam 3 pełne cykle z clo. Troche się boję, czy są tu ajkieś kobiety którym clo pomógł??
    jest kochana watek CLO wiejdz sobie poczytaj :)
    tam dziewczyny pisza wszystko o nim

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to uczucie... i jak się tu nie nakręcać nie myśleć jak mam tylko jedno marzenie - zostać matką a nawet tego nie mogę osiągnać :(
    Ewelina23 wrote:
    chyba mnie zaczyna pobierac stres i dol zaczyna mnie lapac bo czuje ze sie znow nie udalo :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    Znam to uczucie... i jak się tu nie nakręcać nie myśleć jak mam tylko jedno marzenie - zostać matką a nawet tego nie mogę osiągnać :(
    tak jak kazda z nas kochana . Mnie zawsze po owulce dopada takie przeczucie i wiem ze cykl do d....

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każda z nas ma jeden cel... i stres jest za każdym razem, cokolwiek byśmy sobie nie wmawiały. widzimy wszystkie objawy ciążowe... niby się nie wkręca, ale samo tak jakoś to zwykle przychodzi... i tak nadzieja od owulacji do owulacji

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Jeszcze nie wiem czy pomógł, ale liczę na to :P
    trzeba wierzyc we wszystko teraz. Gdzies czytalam w necie ze jesli sie wierzy w jakies leki i sie je bierze ponoc pomaga ale czy to prawda niewiem bo nigdy nie wierze w leki do konca

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piszesz o działaniu placebo... tak bywa

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    każda z nas ma jeden cel... i stres jest za każdym razem, cokolwiek byśmy sobie nie wmawiały. widzimy wszystkie objawy ciążowe... niby się nie wkręca, ale samo tak jakoś to zwykle przychodzi... i tak nadzieja od owulacji do owulacji
    nie mialam tak jak nie prowadzilam ovu bo <3 na chybil trafil a teraz to jak z kalendarzem w reku masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się tak nie nakręcałam, a tak to ciągle siedze czytam oglądam wykresy itp i jak tu nie wariować, juz sama nie wiem co lepsze....
    Ewelina23 wrote:
    nie mialam tak jak nie prowadzilam ovu bo <3 na chybil trafil a teraz to jak z kalendarzem w reku masakra

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my staramy się już 27 miesięcy, z ovf od stycznia, a ze szczegółami ponad pół roku... ale stres i takie przemyślenia mam od ponad roku... i do tej pory nie mogłam znaleźć odpowiedniego ginekologa, który odpowiednio by mną pokierował... liczę, że się to zmieni...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    ja też się tak nie nakręcałam, a tak to ciągle siedze czytam oglądam wykresy itp i jak tu nie wariować, juz sama nie wiem co lepsze....
    ja probowalam usunac to w cholere ale nic z tego :/ probowalam tyle nie wchodzic na fora i na wykres ale tez nic z tego udalo mi sie jedynie stworzyc watek i tak siedze tu a moj wykres mnie nie interesuje

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny głowy do góry!!! Ja w niedziele dowiedziałam się że moja młodsza o 5 lat siostra jest w ciąży i strasznie ubolewałam: nie mogłam spać płakałam coś okropnego... Myśli krążyły wokół tego że ja ustatkowana finansowo i życiowo kobieta mam problemy z zajściem w ciążę a tu siostra która jest w ogóle nieustabilizowana i życiowo i finansowo będzie Mamą. Oczywiście nie jestem na nią zła ale zawsze myślałam że to ja dam moim rodzicom ich pierwszego wnuka/wnuczkę :( Tak w życiu bywa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wykupię abonamentu na nastepny miesiac, moze mnie to zniechęci... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    my staramy się już 27 miesięcy, z ovf od stycznia, a ze szczegółami ponad pół roku... ale stres i takie przemyślenia mam od ponad roku... i do tej pory nie mogłam znaleźć odpowiedniego ginekologa, który odpowiednio by mną pokierował... liczę, że się to zmieni...
    no z tym problem w polsce mialam dobrego gina i tu za 2 razem dobrze trafilam :)
    Dobry lekarz to podstawa ale teraz to tak ciezko znalesc :/
    mi nie odpowiadal ten co ja chodzilam wczesniej a mojej znajomej odpowiada ten co teraz jest zaje..... poswieca tyle czasu ile potrzeba i nawet siedzisz ponad godzine w poczekalni

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam abonamentu, a jednak tu jestem... co prawda nie zerkam na wykres, robię to tylko rano wpisując tempkę bieżącą i objawy z minionego dnia, ale fajnie jest tak popisać z osobami, które mają podobne problemy, co ja... bo mam czasami wrażenie, że nikt w moim towarzystwie nie do końca rozumie, jak to jest

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    nie wykupię abonamentu na nastepny miesiac, moze mnie to zniechęci... :)
    uuu tez tak mowilam :)

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ