X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Witam, już nie tak z samego rana, ładną pogodę mamy tutaj dzisiaj, szkoda że tak zimno..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny:) Miłego dnia wszystkim życzę, oby dzisiejsze testerki przyniosły tylko same dobre waidomości :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :*
    Ja chyba przestane mierzyc ta tempke te ostatnie dwa dni bo z dnia na dzien lekko idzie w gore :/ i robi mi nadzieji :/
    ja jeszcze leze w lozku i pije kawke :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny byłam dzś u pana doktora i co stwierdził :
    ze macica jest odchylona i szyjka dość dluga i wąska co może utrudniać droge plemnikom. Po skończonej robocie doradził kłaść sie na brzuchu.Na szyjce wykrył jakąś krwawiącą narośl, zrobił cytologie. Poza tym dostałam Primolut N.No i zagwarantował, że zajdę w ciąże ale trzeba czasu nic na siłe.A co mnie zdziwiło i w sumie rozśmieszyło to to,że odradził zbyt częstych stosunków z partnerem. Co o tym myślicie?

    aaaaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata88 wrote:
    Hej dziewczyny byłam dzś u pana doktora i co stwierdził :
    ze macica jest odchylona i szyjka dość dluga i wąska co może utrudniać droge plemnikom. Po skończonej robocie doradził kłaść sie na brzuchu.Na szyjce wykrył jakąś krwawiącą narośl, zrobił cytologie. Poza tym dostałam Primolut N.No i zagwarantował, że zajdę w ciąże ale trzeba czasu nic na siłe.A co mnie zdziwiło i w sumie rozśmieszyło to to,że odradził zbyt częstych stosunków z partnerem. Co o tym myślicie?
    hej ja bralam primolut nort cykl temu najlepiej stosunek co dwa dni a przed tymi dniami codzienie ale ja bedziesz brala teraz ten primolut to jest na wywolanie @ wiec mozecie sobie narazie odpuscic :* na ile dostalas te tabletki ?

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi się dzisiaj nic nie chce nie wyspalam się rano obudziłam się pół godziny przed budzikiem ogólnie źle mi dzisiaj jeszcze wczoraj z moim się pokłóciłam o święta :-( a właściwie o prezent dla jego mamusi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2013, 11:29

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaga wrote:
    Ale mi się dzisiaj nic nie chce nie wyspalam się rano obudziłam się pół godziny przed budzikiem ogólnie źle mi dzisiaj jeszcze wczoraj z moim się pokłóciłam o święta :-( a właściwie o prezent dla jego mamusi
    pelnia i dlatego ja tez cos spac nie moglam :/

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełnia i wszystko jasne nie wiem czemu ja za każdym razem tak reaguje co ja wilkołak jestem :-) nie patrzyłam wczoraj w niebo ale faktycznie jakoś jasno było w nocy w pokoju

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamusia...hehhe dobrze, że ja nie mam takich problemów :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wezcie mnie wyciagnijcie z lozka :D tak mi ciezko wstac

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie, że zaraz będę chodziła po ścianach z bólu. @ mnie nie oszczędza. Chyba pierwszy raz daje mi takiego kopniaka, że aż się mi słabo robi i lekko w głowie kręci, do tego jest mi aż niedobrze. Przymknęłam oczy na chwilę, bo skręcało mnie z bólu, a obudziłam się po 3 godzinach. A tu wszystko trzeba posprzątać na błysk przed wyjazdem i jeszcze muszę się wykąpać.

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    wezcie mnie wyciagnijcie z lozka :D tak mi ciezko wstac
    Ewelinko, uwierz że gdybym nie musiałą, to też bym z niego nie wychodziła :)

    Ewelina23, Katha81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Ja mam wrażenie, że zaraz będę chodziła po ścianach z bólu. @ mnie nie oszczędza. Chyba pierwszy raz daje mi takiego kopniaka, że aż się mi słabo robi i lekko w głowie kręci, do tego jest mi aż niedobrze. Przymknęłam oczy na chwilę, bo skręcało mnie z bólu, a obudziłam się po 3 godzinach. A tu wszystko trzeba posprzątać na błysk przed wyjazdem i jeszcze muszę się wykąpać.
    oj biedactwo <3

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstawaj puzzle czekają ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Ewelinko, uwierz że gdybym nie musiałą, to też bym z niego nie wychodziła :)
    tak mi sie niechce ale musze obiad zrobic i znow mam problem bo niewiem co

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Ja mam wrażenie, że zaraz będę chodziła po ścianach z bólu. @ mnie nie oszczędza. Chyba pierwszy raz daje mi takiego kopniaka, że aż się mi słabo robi i lekko w głowie kręci, do tego jest mi aż niedobrze. Przymknęłam oczy na chwilę, bo skręcało mnie z bólu, a obudziłam się po 3 godzinach. A tu wszystko trzeba posprzątać na błysk przed wyjazdem i jeszcze muszę się wykąpać.

    mi zawsze na taki ból pomaga solpadeina rozpuszczalna. rozpuszczam -piję- po15min ulga, a do tego litry gorącej herbatki :)

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    tak mi sie niechce ale musze obiad zrobic i znow mam problem bo niewiem co


    coś dobrego :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    coś dobrego :D
    no wlasnie cos dobrego wczoraj byly udka pieczone ziemniaczki marcheweczka ze smietana a dzis niewiem co chyba zrobie dzis szybki obiad pizza :D lenia mam dzis

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to ogólnie mam dziś jakiś dzień "Nie-chce-mi-się". Właściwie na zdecydowaną większość pytań mogłabym tak odpowiedzieć. Mąż dziś wraca wcześniej z pracy, bo o 14...ale na chwilę obecną to nie wiem czy to dobrze czy źle...

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szybki obiad... pierogi! :D zawsze chociaż porcyjka zamrożonych się znajdzie ;) bo jak mam dzień to z kuchni mnie nie wygonisz, lepie, smażę i w ogóle, a wtedy w dniach ,,nie chce mi sie" wyciągam coś z zamrażalnika.

    Pizza u mnie nie tak hop siup bo męzulo przyzwyczajony że sama ciasto i sos robię :D wychowałam sobie ;)

    Katha81 lubi tę wiadomość

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ