X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maga, Voila witajcie :)

    Voila, długo już bierzesz Norprolac? Ja brałam bromergon i początki były straszne. Skutki uboczne utrzymywały się przez 2 tygodnie (zwroty głowy, zmęczenie, niechęć do życia)chciałam cały ten czas przespać i obudzić się jak już będzie po wszystkim. Na szczęście po 2 tygodniach było już super, miałam nawet wrażenie, że czuję się dużo lepiej, niż wcześniej... żadnego PMS-u itp. Jak odstawiłam bromergon, to też nie było za ciekawie. Po bromergonie, czy norprolacu prolaktyna bardzo szybko spada, u mnie po miesiącu była już w normie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki!
    Ładna pogoda za oknem - trzeba korzystać ze słońca - nasz sprzymierzeniec.Nie wiem jaka u Was pogoda? Mój mąż tez lubi ten okres - przynajmniej nie narzeka ;) i fajnie bo nie musimy martwić się czy przypadkiem nie będzie ciąży. Dlatego uważam, że trzeba korzystać z przyjemności póki można ... i nie przejmować się czy będzie czy nie będzie.Miłego dnia;)

    Tina82 lubi tę wiadomość

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 5 lutego 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Nie odzywałam się tyle czasu bo jakaś deprecha mnie ogarnęła. Chyba dlatego że niedługo wracam do pracy po ponad rocznej nieobecności i tak się jakoś denerwuje tym faktem. Chciałam dzisiaj zatestować ale z jednej strony to dopiero 10 dpo i chyba za wcześnie a z drugiej strony czuje że chyba mimo wszystko dostane @ i nie chce przeżyć kolejnego rozczarowania.
    MINIKA_31 kurcze jak ja bym chciała mieć takie podejście do sprawy jak Ty :)
    Dziewczyny nie chciałam udostępniać wykresu żeby się nie stresować komentarzami ale teraz mi już wszystko jedno. Więc jeśli macie ochote to zerknijcie i powiedzcie co o tym myślicie, a właściwie o dzisiejszym spadku temp. Zaznaczam że do 10 dc mierzyłam tem.o 7 rano natomiast od 10 dc mierzyłam temperaturę między 8-9 rano. Dlatego ten wykresik tak wygląda.

    http

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2014, 13:52

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 5 lutego 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. u nas dzisiaj tez piękna pogoda słoneczko niebo błękitne :) Hehe mój mąż zabiera mnie na wycieczke do Ikea :) żeby jakoś tak zapomnieć :D No więc jedziemy wydać kase :)

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tina, głowa do góry, jednorazowy spadek jeszcze o niczym nie świadczy. Jeśli przeglądałaś wykresy ciążowe w galerii wykresów, to pewnie zauważyłaś, że nie w każdym przypadku temperatura cały czas pnie się do góry. Moim zdaniem u Ciebie jest i tak bardzo wysoko. Weszłam przed chwilą na galerię i pierwszy ciążowy wykres wyglądał podobnie do Twojego... temperatura pnie się do góry, potem trochę spada, po czym kończy się zieloną kropką.
    Trzymam za Ciebie kciuki, bądź dobrej myśli :)

    Tina82 lubi tę wiadomość

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Lenuś pewnie masz racjie. No ale coż odbija mi ostatnio aż miło...Ok lece się szykować.Wpadne póżniej :)

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) Ja ju po pracy przezylam pierwszy dzien szkolenia... jeszcze zostalo 5 tyg ehhh....

    wogole mam dzis jakies dziwne uczucie pelnego podbrzusza...czemu jak sie znowu wkrecam... juz bym zrobila tescik ale to dopiero pare dni po owulce...

    Tina nastepnym razem podziel sie z nami swoimi dolkami po to tu jestesmy a nie zamykaj sie moze jakos cie wesprzeamy !!! :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz rocznik jest najlepszy i najfajniejszy miedzy innymi dlatego, ze chodzilysmy do 8-klasowej podstawowki! ;-) No i jestesmy rocznikiem wyzowym. W zwiazku z tym, nasze dzieci tez powinny byc z wyzu demograficznego. Pod warunkiem, ze urodzimy je wszystkie najpozniej w 2015, czego calemu 82 serdecznie zycze!!!!!!!!!!

    madziallena, XYZ, Kava, Lucy lubią tę wiadomość

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 5 lutego 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:55

    madziallena lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam piersi jak kamienie. Twarde i bola! :-/

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 5 lutego 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minuska kiedy planujesz testowac? cycorki mnie tez lekko pobolewaja ale mam sluz bardzo kremowy...

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach i mam nowy objaw: jak wchodze na owu i ogladam wykres, robi mi sie niedobrze. Myslicie, ze to ciaza? ;-)

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 5 lutego 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    comeback trzymam kciuki by to byla pierwsza oznaka zielonej kropki :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena wrote:
    comeback trzymam kciuki by to byla pierwsza oznaka zielonej kropki :)
    Nie napalam sie, bo to moj 13 cykl. Za stara jestem, by sie dac podpuscic wlasnemu organizmowi! ;-)

  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 5 lutego 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    comeback wrote:
    Nie napalam sie, bo to moj 13 cykl. Za stara jestem, by sie dac podpuscic wlasnemu organizmowi! ;-)

    Hehe, no to jeśli chodzi o liczbę cykli, to idziemy łeb w łeb ;-)
    Mnie już też własny organizm łatwo nie oszuka!
    Pozdrawiam

    comeback lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ wrote:
    Hehe, no to jeśli chodzi o liczbę cykli, to idziemy łeb w łeb ;-)
    Mnie już też własny organizm łatwo nie oszuka!
    Pozdrawiam
    Podczytywalam Twoj pamietnik. Tak piszesz, ze nie musze zakladac swojego, bo normalnie jakbym siebie widziala! ;-)

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 5 lutego 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:55

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 5 lutego 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najwczesniej zrobie 15 lutego zobaczymy :) bedzie to bedzie jak nie to dalej bedziemy dzialac :) staranka sa fajne :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Voila Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    Maga, Voila witajcie :)

    Voila, długo już bierzesz Norprolac? Ja brałam bromergon i początki były straszne. Skutki uboczne utrzymywały się przez 2 tygodnie (zwroty głowy, zmęczenie, niechęć do życia)chciałam cały ten czas przespać i obudzić się jak już będzie po wszystkim. Na szczęście po 2 tygodniach było już super, miałam nawet wrażenie, że czuję się dużo lepiej, niż wcześniej... żadnego PMS-u itp. Jak odstawiłam bromergon, to też nie było za ciekawie. Po bromergonie, czy norprolacu prolaktyna bardzo szybko spada, u mnie po miesiącu była już w normie.

    Lenuś,

    Super wiedzieć, że kiedyś poczuję się lepiej. Norprolac biorę od 26 stycznia, więc do 2 tygodni kilku dni mi jeszcze brakuje :-). Mam też szczęście, bo wszystko na razie przechodzę w domu. Tzn. takie szczęście w nieszczęściu, bo 2 tyg. temu miałam wypadek samochodowy i jestem jeszcze na zwolnieniu lekarskim, więc leczę też bolący kręgosłup. Piszesz, że prolaktyna po bromergonie i norprolacu szybko spada. Moja gin. nie powiedziała mi nic o ponownym zbadaniu jej poziomu, tylko kazała brać do kwietnia włącznie, a jeśli zajdę w ciążę w międzyczasie koniecznie odstawić. Ty badałaś jej poziom już po miesiącu ?

    Dziewczyny,
    moja mama cały czas mi powtarza, że zaszła w ciążę jak przestała się starać i cały czas myśleć o tym, czy już jest w ciąży czy nie (sama też straciła pierwszą i miała problem z zajściem w kolejną). To zadanie mega trudne, ale może warto spróbować ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2014, 18:45

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ