X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    Agis, ja też mam podwyższony androstendion
    Mnie przy normie do 3,5 wyszedł 8,4 ng/ml z tym ze pytałam babki czy dzień cyklu ma znaczenie powiedziała ze nie więc zrobilsm w 15, a potem w necie przeczytałem ze albo do 7dc albo tydzień przed okresem ..wiec może być od tego tez

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    No właśnie Lucy - nic nie wiadomo bez usg. Mi też wydaję się, że niby jest ok. Ale według mnie mało mam śluzu płodnego( 1 dzień) W sumie odczuwam jajniki ale tylko niby w okresie owulacji ale nie wiem czy na pewno do niej dochodzi. Dowiem się wszystkiego dopiero od nowego cyklu. Na pewno nie mam żadnych krwawień ani bólu takiego dużego.

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 21 marca 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No lepiej iść na usg. Jakbym się nie zdecydowała na monitoring to dalej byłabym w czarnej d... :D Bo moje wykresy były iście owulacyjne, a tu taki zonk :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • asiulka82 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 21 marca 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    ja na ovu mam wykresik od zeszłego cyklu, teraz może i coś tu skrobnę
    Otóż staranka ogólnie od 2008r z małymi przerwami na leczenie jakiegoś paskudztwa w piersi. Teraz prócz niedomogi ciałka ltealnego leczonej progesteronem po ovu od początku roku nic. M odbiera powtórne wyniki w poniedziałek może coś z tego będzie.

    olka30, Lenuś lubią tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam się:) 32 lata na karku ale niestety to mój pierwszy cykl starań dopiero:( być może trochę za późno, być może za karę że nigdy nie chciałam dziecka teraz sobie długo poczekam. Mierzę tempkę od tego cyklu i codziennie stresuję się rano czy spadnie czy nie. To ja będę sobie zaglądać do Was:)

    olka30, Lenuś lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Fajnie ze dolaczylyscie do Nas. Nigdy Nic nie wiadomo a noz widelec. U mnie juz 4 cykle..dopiero zaczelam robic badania. Niestety poronilam wiec teraz wole upewnic cz sie czy wszystko jest ok.
    Wiecej Nas to zawsze razniej....
    Zycze milego weeku bo niestety bede dopiero w poniedzialek!

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć MINIKA :) trzymam kciuki za nasz rocznik i za Ciebie szczególnie:* będzie dobrze, przecież jesteśmy '82:)))


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i tak jeszcze chciałam się podzielić swoimi obawami- nawet jak zajdę to mam wizje poronienia-jak moja mama- roniła kilkanaście razy:(( chyba do 9 miesiąca bałabym się komukolwiek powiedzieć w obawie ze stracę fasolinkę:(((


    u5cvp2.png
  • asiulka82 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 22 marca 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencia, zawsze jest obawa, powodzenia

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 marca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem,ale ta myśl mnie blokuje:( dziewczyny,mam pytanie techniczne, czy przychodzi do Was gdzies info ze jest nowy post w wątku? bo mi mimo zaznaczenie nie przychodzi:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2014, 09:23


    u5cvp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie :) I miłego weekendu życzę, bo pogoda przednia :)

    Nie przychodzą takie powiadomienia Olencja..

    olencja lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo czyli opcja pod postem wprowadza w błąd:( a szkoda, bo byłoby o wiele fajniej gdyby działała


    u5cvp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 marca 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w pochmurny, brzydki poniedziałek..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 24 marca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was,
    dwutygodniowe L4 zakończone. W domu było cudnie, od dzisiaj praca pełną parą, wróciłam akurat w największy młyn. Wieczorem jadę na monitoring, ciekawa jestem co mi się tam wyhodowało.
    Miłego dnia Wam życzę dziewczęta :)

    olka30 lubi tę wiadomość

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 24 marca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie przedstawie :-) dlugo dojrzewalam do mysli o byciu mama, choc moj ukochany marzyl o tym juz od kilku lat. Zeszlej jesieni wzielismy slub i po nim rozpoczelismy starania o nastepce tronu ;-) to juz pol roku staran... no i zaczynam sie stresowac - ze za pozno te starania, ze stara juz jestem, a przeciez chcielismy miec dwoje... trzymam kciuki za wszystkie staraczki, nie tylko za te z mojego rocznika :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 08:38

    Lenuś, olencja, rybka33 lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 marca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Lulu, moja historia jest podobna.. Tyle, że staram się już dwa lata :(

    lulu_ovufriend lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 24 marca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, powodzenia! Musimy być dobrej myśli...

    olka30 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 24 marca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w pierwszym dniu przesympatycznego nowego tygodnia.
    U mnie niestety wszystko źle.
    Cały weekend praktycznie przepiłam, ale nawet ocean alkoholu nie poprawi mi samopoczucia :-(
    Zaczęłam 15 cykl starań i szykuję się do trzeciej inseminacji, więc od jutra znowu czeka mnie zabawa z uciekaniem z pracy, zrywaniem się i wymykaniem na kolejne monitoringi, faszerowaniem się pigułami, itp.
    Mam wszystkiego dość, najchętniej zagrzebałabym się w domu na kanapie pod kocem i zeżarła opakowanie ptasiego mleczka. Niestety zamiast tego muszę kiblować w pracy i pozorować wydajne wykonywanie obowiązków służbowych :-(
    Pozdrawiam, życzę Wam milszego dnia i bardziej udanego tygodnia, niż mój.


  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 24 marca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ, solidaryzuję się z Tobą, ja też niestety miesiąc w miesiąc przez ok. 7 dni czuję się podobnie. U mnie to już 22 cykl starań, w 23 robię inseminację, bo pewnie z tego cyklu i tak nic nie będzie... ale tym dopiero będę zawracała sobie głowę za 2 tygodnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki!
    Weekend bardzo milo spedzilam i cudowna pogoda byla ale dzis tez takie czuc wiosenne powietrze. Juz pierwsze paczki i listki na dzrzewach. Pieknie ptaszki spiewaja i wszystko budzi sie do zycia...moje sadzonki kielkuja jak szalone.
    Odzczuwam silny bol brzucha . pewnie nic tylko @ bedzie bo i tak spoznia sie 3 dni. Mam nadzieje ze nic sie tam nie dzieje ale az mnie skreca. Do ginka mam isc po @. Kurcze troche sie denerwuje bo juz dawno nie mialam takiej sytuacji zeby tak bolalo.

    Macie bolace @?

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ