X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie przez jakiś czas, bo dosyć długo serduszkowaliśmy z mężem ;)
    Jajnik tak mnie napiernicza, że już myślałam, że będziemy musieli przerwać nasze amory. Ale dałam radę. Później nogi do góry (testuję ten myk po raz pierwszy).

    Test owu znów zdecydowanie pozytywny. Jestem tylko ciekawa kiedy tempka ruszy do góry.

    A co do testowania to mi zdarzyło się chyba w 10 albo 11 dpo, dzień czy dwa przed @. Ale byłam tak strasznie ciekawa...
    Ja się nie dziwię że dziewczyny tak często nie wytrzymują z tymi testami. Zupełnie je rozumiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 22:19

    Ewik, Izik lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida super wszystkie znaki wskazuja na owulke :)

    My rownież serduszkowalismy,teraz ja dorwałam Mężulka :)

    Izik, Ida, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to praca idzie pełną parą ;)

    My już zmęczeni, więc powoli się kładziemy.
    Dobrej nocy Kochane! :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę teraz wczesniej testować - na polecenie doktorka :) ale to dopiero w poniedziałek. Jak nic nie wyjdzie, to test powtórzyć mam w czwartek. Jak te dni się ciągną...to dopiero pierwszy cykl, a emocji jak za cały rok ;)

    Vaniliaa ale się Wami fajnie zaopiekowali :) tylko to sprawdzenie rezerwy jajeczek trochę mnie przeraziło...powodzenia!

    Ida zazdroszczę ilości śluzu, u mnie nadal nic, nawet mnie w tym miesiącu jajnik raz nie zabolał, nie wiem co o tym mysleć. No ale czas pokaże ;)

    Dziewczyny a słyszałyście kiedyś o przegrodzie w macicy? Znacie kogoś kto to miał, a mimo wszystko urodził dziecko? Lekarz mi powiedział, że ciąża z przegrodą wiąże się z większym ryzykiem poronienia. Ale z drugiej strony nie każda kwalifikuje się do korekty....wiem, že muszę czekać, ale tak sie denerwuję :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka emocje są zawsze nie ważne który cykl njważniejsze to pozytywne nastawienie :) zobaczysz wszystko będzie dobrze nawet jak coś jest nie tak musicie być dobrej myśli, jeszcze nie masz pełnych zrobionych badań więc głowa do góry :)
    Co do śluzu to wiesz u mnie też nie ma jakiś większych oznak na zewnatrz ale przy badaniu ginekolog.wyszło,że śluz jest obecny w szyjce macicy ale głęboko i trzeba się dobrze nagrzebac zebym sama go mogla widziec, chociaz nie powiem po syropie wykrztusnym i piciu wody jest ciut lepiej.

    magdalenka_ka lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba faktycznie zacznę sę zmuszać do picia większej ilości wody, obecnie wypijjam szklankę plus kilka kaw dziennie :) najgorsze to czekanie, bo nie wiem, co wolałabym bardziej @ czy jej brak...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u nas tez staranka ruszyly a jestem dopiero po ierwszej @ po poronieniu, ale na co mam czekac....
    Trzymam Za Was i za siebie kciuki:)

    magdalenka_ka, elcia86, Welina lubią tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i zmykam szykować do pracy :) pogoda zapowiada sie pięknie na dzisiaj, a jak jest słonecznie, to jakoś mam więcej mocy do działania :) Miłego dnia!

    Ida lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) u mnie dla odmiany paskudna pogoda, ciemno i deszcz pada a wczoraj tyle co wyszorowałam cały balkon

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)
    U mnie pogoda paskudna, deszczowo i zimno :-/
    Siedze sobie w pracy,mam chwilke wolnego wiec wpadlam przywitac sie z Wami :-)

    Ida lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki!

    U mnie padało wczoraj - oczywiście po umyciu okien :-) Dzisiaj nie pada, ale strasznie wieje i jest przejmująco zimno!

    Ida, Gwiazdeczka27 lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki w środę :)
    U mnie też dziś szaro buro, mam nadzieję, że na Wielkanoc będzie ładnie. Do ginki umówiłam się na przyszły czwartek, niech zaradzi na tą moją prolaktynę. A przyjmując lek na prolaktynę można się normalnie starać i zajść? ;) Zielona w tym temacie jestem.

    Kora, Ty to może daruj sobie te okienka w Twoim stanie :)

    Ewik lubi tę wiadomość

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_marti wrote:
    Witam dziewczynki w środę :)
    U mnie też dziś szaro buro, mam nadzieję, że na Wielkanoc będzie ładnie. Do ginki umówiłam się na przyszły czwartek, niech zaradzi na tą moją prolaktynę. A przyjmując lek na prolaktynę można się normalnie starać i zajść? ;) Zielona w tym temacie jestem.

    Kora, Ty to może daruj sobie te okienka w Twoim stanie :)

    Marti oczywiscie,ze mozna :) lek na prl jest właśnie po to,żeby było łatwiej zajsc w ciaże bo wysoka prl moze miec wplyw na owulke i ogolnie zachwic cykl. Mimo ze normalnie np.miesiaczkujesz. ja np.tak mialam regularne cykle tylko bardzo bolesne a sie okazalo ze wogole bezowulacyjne ale to bylo kilka lat temu wiec wtedy jeszcze o dzieciach nie myslalam.

    marti_marti lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti - mój Mąż mi dzielnie pomaga - on myje ramy a ja same szyby, więc lajcik :-) Czuję się dobrze, więc na razie nie odmawiam sobie obowiązków. Jeszcze przyjdzie czas, że będę leżeć i pachnieć. :-)

    marti_marti, Ewik lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Marti oczywiscie,ze mozna :) lek na prl jest właśnie po to,żeby było łatwiej zajsc w ciaże bo wysoka prl moze miec wplyw na owulke i ogolnie zachwic cykl. Mimo ze normalnie np.miesiaczkujesz. ja np.tak mialam regularne cykle tylko bardzo bolesne a sie okazalo ze wogole bezowulacyjne ale to bylo kilka lat temu wiec wtedy jeszcze o dzieciach nie myslalam.

    Ufff dzięki Ewik :) To niech mi przepisuje w te pędy i zaczynam brać, bo wychodzi na to, że tylko z tym problem jest.

    Kora, dzielna dziewczynka, ale pamiętaj, to 9 miesięcy należy się, żeby trochę panowie popracowali, a panie pachniały, chociaż wtedy, bo potem to będzie jazda bez trzymanki, głównie dla mamusi :)

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze Marti :) nic się nie martw jest to do opanowania. Ważne,zeby lekarz tez poznal przyczyne dlaczego ta prl jest podwyzszona. Zaczniesz brac bromka to szybko sie ureguluje u mnie mimo wysokiej prl po obciazeniu MTC bardzo szybko spadala bralam kilka miesiecy z tym,ze pozniej trzeba miec ja na uwadze i badac.

    marti_marti lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też pada od rana :(:(
    Miłego dnia dziewczyny <3

    Ida lubi tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :) Dziś dłużej sobie pospałam, bo wczoraj przez to niewyspanie nic nie zrobiłam :P

    Rano około 7-8 jeszcze było słonecznie, teraz chmury i wiatr. Jednak pogoda się zmienia.

    Ja zmierzałam myć moje 6 okien w weekend, ale skoro jestem chora to sobie odpuszczam, bo ZAWSZE jak je myję, to później kończy się przeziębieniem. Tak więc niech będą brudne, wolę wyzdrowieć :P

    Dziś odnotowałam już ciut wyższą tempkę. Stawiam już na skok, czyli wczoraj (?) owulka. Dziś jeszcze dużo śluzu z rana, rozciągliwy. Ale jajnik już tak nie boli, więc stawiam na to, że w nocy pęcherzyk pękł, jak nie to dziś to zrobi ;)

  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki,
    a ja jakoś nie byłam przekonana do mierzenia temperatury, ale jak tak czytam to też zacznę.
    Niestety trochę późno bo mam już 7 dzień cyklu ale chyba spróbuję.
    Będę musiała nadrobić zaległości w czytaniu jak temperatura się rozkłada.
    Wy jesteście do metody temperaturowej przekonane?

    dqpri09k9d4fedco.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welina wrote:
    Hej Kobietki,
    a ja jakoś nie byłam przekonana do mierzenia temperatury, ale jak tak czytam to też zacznę.
    Niestety trochę późno bo mam już 7 dzień cyklu ale chyba spróbuję.
    Będę musiała nadrobić zaległości w czytaniu jak temperatura się rozkłada.
    Wy jesteście do metody temperaturowej przekonane?
    7 dc to dobry czas na rozpoczęcie mierzenia. Jesteś już po krwawieniu?
    Jak zamierzasz mierzyć? W ustach czy dowcipnie? :)

    Ja nie wiem czy jestem do tej metody przekonana, ale jedno jest pewne - na pewno temperatura coś pokazuje. Są teorie, że nie potwierdza owulki w 100 %, ale kiedy dołożysz do tego obserwacje śluzu, będziesz robiła np. testy owu, to możesz określić owulację dość dokładnie, nawet bez monitoringu. Szczególnie jak nie masz problemów z cyklami.

    Tak więc skoro nie mierzyłaś jeszcze temperatury to poobserwuj się z nią przez jakiś czas. Myślę, że powie Ci to wiele.

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ