X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewikhttp://forum.we-dwoje.pl/images/smiles/przytul_206.gif współczuję ci z powodu taty , zdrowia dla niego. Po za tym wiem co czujesz, mój wczoraj też miał operacje i leży w szpitalu.
    elcia86fajnie tylko trzeba mieć kasę ;( będę z tym HSG kombinować na NFZ

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa jesli jest mozluwosc nw Nfz to pewno korzystaj z takiej okazji. Zawsze troche kasy na cos innego zostanie :-)

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilaa jeśli skierowanie masz od prywatnego lekarza, to raczej nici z nfz... Chyba że ma on też umowę z nfz. Musisz się dowiedzieć.

    Co do wyników nasienia to co daje takie badanie męża? I jakie miał Twój mąż jeśli możemy wiedzieć?

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik trzymam kciuki za Twojego tatę!

    Vaniliaa trzymajcie się, mam nadzieję, że z wynikiami będzie ok, daj znać.

    Ja już po pracy, dziwny ten tydzień...tak mi się czas dłużył, a normalnie uwielbiam swoją pracę i ludzi z którymi pracuję :)

    Półmetek brania utrogestanu mam za sobą. Czuję się po nim fatalnie.. chce mi się caly czas spać, cycki mnie bolą, czuję się opuchnięta i do tego kawa straciła smak :( oby do poniedziałku...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziwny smak w ustach, okropnie gorzki. Ale to przez antybiotyk.

    Zrobiłam test owu i dziś negatyw, jeszcze sprawdzę wieczorem.
    Tak więc wychodzi na to, że cykl mieści się w normalnych ramach czasowych, jak na razie. To dobrze.

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, coś tu cicho dzisiaj ;)

    Ja po całym dniu byczenia, zabieram się za sprzątanie ;) Zawsze wszystko lepiej mi szło wieczorami :)

  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida ja wlasnie na pocekalni do gin siedze.
    A mialas tab oslonowe przy antybiotyku?

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Kochane Dziewczynki :) przytulam bardzo mocno każdą z Was.

    Vanilia to prawda badania i ich koszty sa straszne ale z drugiej strony cos zaczelo sie ruszac do przodu i bedziecie wiedziec co i jak. Z tym HSG na nfz moze byc roznie ale musiala bys popytac albo zaczerpnac u jakiegos lekarza rodzinnego informacji czy jest szansa. Koszt pewnie ok.200-300zl makabra. Trzymam z Was bardzo mocno kciuki i za Męża. Dbaj teraz o M.żeby się nie dołował, najważniejsze to teraz Wasze relacje i zdrowie.

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik trzymaj sie mocno zdrówka życzę dla taty
    Vanilia jesli lekarz ma umowe i przyjmuje w szpitalu to spokojnie zrobisz to badanie a jesli nie to tak jak mi Pan doktor neurolog powiedział "ja Panią przyjmę do szpitala ale nfz nie zapłaci za panią " Normalnie szok

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elcia Tak, mam osłonę cały czas, nawet chyba za dużo jej biorę. Zawsze bardzo o to dbam. Daj znać jak wizyta!

    Ewikmyślałąm że HSG prywatnie jest o wiele droższe. Ale nie wiem, nie znam się. Jakby faktycznie tyle kosztowało, to chyba warto zapłacić niż czekać kilka miesięcy.

    Ewelina Bardzo dziwnie Cię potraktował ten lekarz. Czemu tak?

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilia a jesli mozna wiedziec na jakie HSG Cie skierowali? Bo sa dwa rodzaje. Wiesz zapytaj w tej klinice jak macie jakies znizki, jaki bylby koszt.

    Ewelinka dziekuje :)

    Vanilia jeszcze wzgledem tego badania z kontrastem jest lepsze bo daje lepszy podglad narzadow, a ceny takie jak podalam to sa bez znieczulenia bo czasami takie kwoty jak z kosmosu sa podane wlasnie w polaczeniu ze znieczuleniem ale to badanie jest do przezycia tylko dosc niemile. Nawet tutaj czytalam ze dziewczyna robila w klinice i placila cos ok,300 zl bo wlasnie miala tam znizki i sie leczyla.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 21:06

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida potraktował mnie tak bo zapewne chciał abym posmarowała rączkę wielmożnego Pana Doktora miałam skierowanie a i tak nie chciał przyjąć dpbrze ze trafiłam do innej Pani doktor która najpierw zrobiła wszystkie badania z krwi a następnie przyjeła mnie do szpitala i tam stwierdzono u mnie miastenie po szczegółowych badaniach eeg ,emg, tomografi klatki piersiowej ,rezonansu i przeciwciał Dzisiaj to Dziekuje Bogu ze tam trafiłam

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie może i ja powinnam zrobić to badanie hsg bo nigdy tego typu nie miałam robionych Ewik przeczytałam twoją wiadomośc ze to z kontrastem to ja podziękuje już wystarczająco sporo miałam tego dane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 21:11

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już rozumiem. No tak, wszystko zależy od kasy, niestety...

    ewelina27, Ewik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co u mnie chyba hormony sie wściekają albo coś mi sie już nie tak robi pod sufitem bo pomalowałam sobie dzisiaj włosy na brązowo ja ta co zawsze malowałam na bląd a do tego 6 kwiatów wyrzuciłam co nigdy nie wyrzucałam jakieś zmiany ciągle bym wprowadzała Matko może już głupieje i trzeba przystopować

    Ewik, Welina lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, spokojnie. Każda kobieta czasem troszkę fiksuje :P
    Bardziej lub mniej :P

    ewelina27, Ewik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choć ta Pani Doktor co mnie przyjęła na oddział ani grosza nie wzieła ode mnie i nawet nie oczekuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ewelina, spokojnie. Każda kobieta czasem troszkę fiksuje :P
    Bardziej lub mniej :P
    W moim przypadku to raczej "Bardziej "

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Zastanawiam sie może i ja powinnam zrobić to badanie hsg bo nigdy tego typu nie miałam robionych Ewik przeczytałam twoją wiadomośc ze to z kontrastem to ja podziękuje już wystarczająco sporo miałam tego dane

    Ewelinka jest też bez kontrastu tylko tutaj tak jakby kontrast udrażniał jajowody bo takie odczucie jest :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Ewelinka jest też bez kontrastu tylko tutaj tak jakby kontrast udrażniał jajowody bo takie odczucie jest :)
    kochana dziekuje za wiadomośc ale na razie podziekuje z tymi badaniami co ma byc to i tak bedzie narazie czekam na @

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ