X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po @. Temperaturę mierzę w ustach :)
    Do tej pory robiłam tylko testy owu, ale pomyślałam że spróbuję jeszcze inaczej poznać swój organizm.
    Co do śluzu to nie macie czasem dni "suchych" i kiedy?

    Najśmieszniejszą minę miał mój mąż jak rano obudził się i zobaczył mnie z termometrem w ustach :) Ale byłam tak tym przejęta że nie miałam problemów z poranną pobudką :)

    Ewik lubi tę wiadomość

    dqpri09k9d4fedco.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welina wrote:
    Jestem już po @. Temperaturę mierzę w ustach :)
    Do tej pory robiłam tylko testy owu, ale pomyślałam że spróbuję jeszcze inaczej poznać swój organizm.
    Co do śluzu to nie macie czasem dni "suchych" i kiedy?

    Najśmieszniejszą minę miał mój mąż jak rano obudził się i zobaczył mnie z termometrem w ustach :) Ale byłam tak tym przejęta że nie miałam problemów z poranną pobudką :)
    Kochana, skoro prowadzisz wykres, to udostępnij go, będziemy mogły Cię odwiedzać i coś Ci radzić ;)

    Ja sucha jestem przed owulacją, później dosyć dużo śluzu mam, a potem już dłuższy czas z suchością nastaje przed @.

    Kochana cykl dzieli się na 2 fazy - przedowulacyjną, i fazę lutealną (tą po owulacji), która ma i powinna mieć zawsze tą samą wartość (trwać tyle samo dni). Ja mam 12 dni, w 13 zazwyczaj przychodzi @.
    Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tej całej 'zabawie' to zapraszam do lektury zakładki "Pytania i odpowiedzi". Ja na samym początku byłam zupełnie zielona i po przeczytaniu tego działu sporo już wiedziałam. Reszta przyjdzie w praktyce ;) Powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 10:58

    Ewik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam u mnie pochmurno zimno aż nie chce sie wychodzić na dwór , na razie spokój mnie ogarnia zobaczymy co bedzie sie działo bliżej terminu @ dzisiaj troszki bolał mnie brzuch jak na @ nie wiem co on oznacza zobaczymy jeszcze trzy dni z luteiną i testowanie jak minus to czekanie na @ trzymam za was kciuki oby to elektryzowanie przyniosło rezultat w postaci zielonego kropka

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy jest sens używania Conceive Plus, jeśli kobieta nie ma większego problemu ze śluzem płodnym?

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida jak nie masz problemow ze sluzem to wydaje mi sie to zbedne, bo jak bedzie za "mokro" to tez nie za dobrze. Ja osobiscie nie wierze w wlasciwosci cudowne tego zelu.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytając forum o tym żelu można stwierdzić, że jest niemal cudowny. Ale sama nie wiem. Dla mnie może nie dla braku śluzu, ale dla lepszego przeżycia plemników by pomogło?

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam o nim watek ale tak czy siak mam dziwne "odczucia" na jego temat i za taka cene. Ciezko powiedziec jak pytalam gin.to mi powiedziala zeby nie popadac w paranoje bo co za duzo to nie zdrowo ale wiadomo kazdy ma inne zdanie i wogole. Ja mimo wszystko od tego cyklu nowego luzuje ile sie da i zaczyna sie u nas goracy okres i przezycia inne wiec nie bedzie czasu na nastawianie sie i myslenie.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie zamierzam go kupować, tak tylko myślałam. Jak się teraz nie uda, to ja idę na badanie tsh, a mąż na nasienie. W pt ma wizytę u urologa, może czegoś się dowiemy.
    U mnei też zbliża się bardzo gorący okres w pracy i potrwa aż do końca czerwca, więc będę miała mniej czasu na to wszystko. Może to i lepiej.
    A po wakacjach kończy się czas dany nam przez gina. Zobaczymy co do tego czasu się zdarzy.

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iduś macie jeszcze kilka miesiecy do tego czasu, zobaczysz będzie dobrze. Zdaje sobie sprawe,ze chcialibyście już teraz (tak jak i my ) ale myśle,że na spokojnie wszystko się uda. Wasz dopiero 4 cykl u nas bedzie 7 wiec damy rade wiosna sie zaczyna mysle,ze w lecie zaciazymy.

    Ja czekam na taki goracy okres bo lubie miec duzo pracy wtedy nie denerwuje sie i nie mysle. Chociaz z tymi nerwami jest roznie jestem czasami zbyt narwana, wszystko bym chciala miec pod kontrola itp. Dzisiaj mam straszne nerwy bo Tato w szpitalu, jutro bede tam koczowac chyba bo ma operacje eh... Przepraszam,ze przynudzam ale musialam wygadac :)

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj...Współczuję z powodu Taty Kochana... Trzymaj się jakoś... Mam nadzieję, że to nic poważnego.

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik tak jak piszesz - czasem chyba lepiej odwrócić swoją uwagę pracą i nie mieć czasu na myślenie o tym czy zaskoczyło czy nie i wtedy dni szybciej mijają :)
    Mi zaraz zacznie się czas pracy w terenie i wyjazdy więc będzie ciekawie.

    Ewik - 3mam kciuki żeby z Tatą było wszystko dobrze.

    Ewik, Ida, elcia86, ewelina27 lubią tę wiadomość

    dqpri09k9d4fedco.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Dziewczynki :) najgorsze znieczulenie zeby nic sie nie podzialo bo operacja bedzie dluga na kręgoslup.powiem Wam,ze czuje się jak bym zyla w jakims kosmosie doslownie jak wchodze do placowki zdrowia "dziki szał". No ale dam rade musi byc ok.

    Welina przynajmniej nie będziesz tak myślała tak dużo. Osobiscie wypatruje juz małpy czy przyjdzie w terminie czy cykl będzie przesunięty i czekam żeby brać donga.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno wszystko pójdzie dobrze, bądź dobrej myśli :)

    Kochana u Ciebie pewnie się przesunie, skoro później owulka.
    A dziś nie mierzyłaś tempki?

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzyłam ale nie wpisałam bo pisze z tel. :) właśnie sama jestem ciekawa czy była czy nie. Okaże się za niedługo. Temp.miałam dzisiaj 36,7

    już dotarłam i zaznaczyłam. jak pisze przez tel.nie mogę sobie ucelować w te krateczki bo ciągle mi się samo zmienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 15:54

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Mierzyłam ale nie wpisałam bo pisze z tel. :) właśnie sama jestem ciekawa czy była czy nie. Okaże się za niedługo. Temp.miałam dzisiaj 36,7

    już dotarłam i zaznaczyłam. jak pisze przez tel.nie mogę sobie ucelować w te krateczki bo ciągle mi się samo zmienia.
    Myślę, że jednak coś tam się zadziało. Tylko ze śluzem się nie zgadza. Bo tempka ewidentnie wyższa niż wcześniej.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie co ma być :) nie nastawiam się na nic luzik jak na razie. I tak nam się wszystkim uda lato sprzyja zieloności.

    szpilka, Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilia Kochana daj znać jak wizyta przebiegła :) kciuki były :)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje TSH jednak jest dobre i nie ma żadnych uwag. Po za tym zrobiłam dziś te badania rezerwy jajników i czegoś tam jeszcze poszło 286zł http://forum.we-dwoje.pl/images/smiles/572.gif
    Dostałam tez skierowanie na HSG- wiedziałam zastanawiam się czy nie można tego na nfz zrobić, czy to skierowanie co mam to wystarczy żeby mnie w np. w szpitalu przyjęli.
    Mam tez skierowanie na PTC.
    Najwięcej jednak zastrzeżeń lekarz jednak miał do nasienia placz_2.gif stwierdził że ogólnie teraz sie poprawiło ale to tez nie są rewelacyjne wyniki i bardziej plemniczki maja tendencje do gorszych wyników u mojego K.
    Wystawił mu skierowanie na fragmentacje DNA plemników i stwierdził że jak wyjdą źle to po ptakach placz_2.gif
    Cena fragmentacji 500zł icon_eek.gif mąż juz znalażł za połowe ceny gdzie indziej, ale ceny zaczynają mnie przerażać.

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Ja czekam na taki goracy okres bo lubie miec duzo pracy wtedy nie denerwuje sie i nie mysle. Chociaz z tymi nerwami jest roznie jestem czasami zbyt narwana, wszystko bym chciala miec pod kontrola m straszne nerwy bo Tato w szpitalu, jutro bede tam koczowac chyba bo ma operacje eh... Przepraszam,ze przynudzam ale musialam wygadac :)

    Ewik bardzo wspolczuje z powodu Taty w szpitalu. Nic przyjemnego miec kogos bliskiego w szpitalu. Ale glowa do gory i trzymam kciuki za Ciebie i Twojego tate zeby bylo wszystko w porzadku. I duzooo zdrowka dla taty.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wspolczuje, a czy maz bieze jakies suplementy?
    Badania sa okropnie drogie. W rozbieznosc cenowa ze masakra. Istatnio moj maz robil posiew nasienia i w labolatorium placil 35 zl, poniewaz nic nie wyszlo to powtorzylismy w przychodni u kobity co wczesniej robil morfologie nasienia i zaplacil 120zl za posiew. A co ciekawsze badanie bylo robiobe w tym samym labolatorium co za pierwszym razem. Przebitka 85zl. Tak se rozumie Cie doskonale i czasem warto dowiedziec sie gdzie robia wi w jakiej cenie.
    To dobrze ze gin kieruje cie na rozne badania bo szuka przyczyny.
    Vaniliaa wrote:
    Moje TSH jednak jest dobre i nie ma żadnych uwag. Po za tym zrobiłam dziś te badania rezerwy jajników i czegoś tam jeszcze poszło 286zł 572.gif
    Dostałam tez skierowanie na HSG- wiedziałam zastanawiam się czy nie można tego na nfz zrobić, czy to skierowanie co mam to wystarczy żeby mnie w np. w szpitalu przyjęli.
    Mam tez skierowanie na PTC.
    Najwięcej jednak zastrzeżeń lekarz jednak miał do nasienia http://forum.we-dwoje.pl/images/smiles/placz_2.gif stwierdził że ogólnie teraz sie poprawiło ale to tez nie są rewelacyjne wyniki i bardziej plemniczki maja tendencje do gorszych wyników u mojego K.
    Wystawił mu skierowanie na fragmentacje DNA plemników i stwierdził że jak wyjdą źle to po ptakach http://forum.we-dwoje.pl/images/smiles/placz_2.gif
    Cena fragmentacji 500zł http://forum.we-dwoje.pl/images/smiles/icon_eek.gif mąż juz znalażł za połowe ceny gdzie indziej, ale ceny zaczynają mnie przerażać.

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ