X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo... ja właśnie po obiadku z kawką po 20 kilometrach na rowerach. Uwielbiam takie soboty.
    Dziewczyny jestem hmm byłam bardzo rozżalona, kiedy dowiedziałam się o PCO ale nie dziwię się, wiedziałam że coś jest nie tak i domyślałam się, że to może być to. Kilka lat temu to wyrok na szczęście teraz już nie...
    Teraz taka dygresja: wczoraj kiedy już wiemy że sami w tę ciąże nie zajdziemy bez wspomagaczy itd. seks był wspaniały najlepszy od roku, bez spiny jedynie dla przyjemności i to chyba jedyny plus tej sytuacji;-)

    Ps. jestem od was uzależniona lubię Was czytać;-)

    marti_marti, Ewik lubią tę wiadomość

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My spędziliśmy dziś cały dzień razem. Byliśmy na spacerze, na obiedzie, dużo rozmawialiśmy o sytuacji. Mąż naprawdę jest dobrej myśli i nawet nie bierze pod uwagę tego, że może być inaczej. Z niecierpliwością czekam na wyniki badań nasienia, ale na nie możemy iść dopiero po świętach. Najgorsze to czekanie, takie zawieszeine, bo nie wiesz czy będzie dobrze czy nie.

    Ale jesteśmy dobrej myśli.

    Izik współczuję Ci Kochana, wiem, że to musiał być cios. Ale tak jak mówisz - teraz są różne możliwości, trzeba wierzyć i przede wszystkim być cierpliwym.

    Aniu1986 a jak badania wyszły? Są w normie?

    Kupiłam sobie z czystej ciekawości magazyn 'Chcemy być rodzicami'. Już kiedyś któraś go polecała. Zaraz zabieram się za lekturę ;)

    marti_marti lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    My spędziliśmy dziś cały dzień razem. Byliśmy na spacerze, na obiedzie, dużo rozmawialiśmy o sytuacji. Mąż naprawdę jest dobrej myśli i nawet nie bierze pod uwagę tego, że może być inaczej. Z niecierpliwością czekam na wyniki badań nasienia, ale na nie możemy iść dopiero po świętach. Najgorsze to czekanie, takie zawieszeine, bo nie wiesz czy będzie dobrze czy nie.

    Ale jesteśmy dobrej myśli.

    Izik współczuję Ci Kochana, wiem, że to musiał być cios. Ale tak jak mówisz - teraz są różne możliwości, trzeba wierzyć i przede wszystkim być cierpliwym.

    Aniu1986 a jak badania wyszły? Są w normie?

    Kupiłam sobie z czystej ciekawości magazyn 'Chcemy być rodzicami'. Już kiedyś któraś go polecała. Zaraz zabieram się za lekturę ;)

    Kochana musi być dobrze :) Mój M.też się wybiera na badania nasienia po Świętach. Sami mamy obawy czy wszystko będzie dobrze ponieważ ostatnio się dowiedzieliśmy, że brat M.ma duże problemy więc to go jeszcze bardziej zmobilizowało do sprawdzenia po raz kolejny jak najszybciej.

    Ovu..przesunęło mi linie z 20 na 24 dc.ale zupełnie nie biorę tego pod uwagę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2014, 19:57

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki u mnie nie wiem co sie dzieje ponieważ pojawiło sie plamienie czystej krwi dosłownie dwie plamy i teraz tylko lekko na brązowo w środku jestem zaskoczona tym faktem tym bardziej ze dzisiaj ostatnią tabletkę lutki brałam i zawsze 4 dnia po ostatniej tabl miałam @ a teraz taki psikus jakaś anomalia mi sie wkrada do organizmu jeśli nie dostanę do poniedziałku @ to ide na bete trzymam kciuki za prawidłowe wyniki badan

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Ewelinka trzymam kciuki kochana, a teścik robiłaś?

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej moje Drogie
    witam sie niedzielnie i chyba z przeziębieniem, zaczynam walke aby sie nie rozlozyc do reszty :(

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja. U mnie jakiś spadek na wykresie, nie wiem o co chodzi. Ale mam to gdzieś tak naprawdę. Co będzie to będzie.

    Jutro do pracy po 9 dniach wolnego i L4 :) Dobrze, bo już nudziło mi się w domu.
    Dziś zamierzamy spędzić dzień razem, wypoczniemy :)

    Szpilko - życzę zdrowia i faktycznie pilnuj by się nie rozłożyć, bo później kończy się tak jak u mnie - antybiotyki, zwolnienie, osłabienie itd.

    Ewelina - właśnie, co z testem?

    Ewik - hej :)A na owu nie zwracaj uwagi.

    szpilka lubi tę wiadomość

  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki!
    ewelina27 - według mnie to się za bardzo nakręcasz, pamiętaj, że tych objawów ciążowych to może być mnóstwo, a @ i tak przyjdzie i tak - ja od starań już miałam chyba wszystkie, łącznie z plamieniami, a właśnie kończę kolejny @ :)

    Teraz nie patrzę na ŻADNE objawy, jedynym objawem to będzie brak @, na który czekam, a boląca głowa, zgaga, którą mam często, czy wzdęcia, które mam jak zjem brokuła, to już dla mnie żadne objawy :)

    A, i poczytajcie na necie jak poprawić stan nasienia, czy jak.... się nie nakręcać :) Fakt, jest to duża walka ze sobą, ale da się.

    Pozdrawiam kochane :)

    Ida lubi tę wiadomość

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam test w sobotę i jest minus dlaczego sie dziwie i jak mówisz marti na krecam sie bo nigdy jak brałam luteinę a kilkanaście tych cykli już było nie miałam plamień w trakcie brania lutki i dlatego sie zastanawiam dlaczego tak jest po @ pójde do lekarza i poproszę o badania znajac zycie to niedomoga lutealna i za niski progesteron

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobie badania bede mierzyć temp od następnego cyklu i Wola Twoja niech sie stanie a nie moja Przepraszam Marti jesli cie obraziłam ale jakoś humor mnie opuszcza trzymam za was kciuki musi wam sie udac w tym roku za oknem zielono to i tutaj tak niech sie stanie

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka jak każdy masz prawo do czarnowidztwa i złego humoru. U Ciebie też będzie dobrze zobaczysz. Główka do góry, spinamy się i u każdej się zazieleni w tym roku.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Ewelinka jak każdy masz prawo do czarnowidztwa i złego humoru. U Ciebie też będzie dobrze zobaczysz. Główka do góry, spinamy się i u każdej się zazieleni w tym roku.
    Tak wiem o tym tylko szlak mnie trafia ze zielono na dworze a u nas na forum ....upa musze spiąc pośladki :D i do przodu

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Dostałam opiernicz od małżonka za czarnowidztwo, sianie paniki i monotonność naszych rozmow. Dzisiaj kolejny test, nadal -. Jeszcze jeden zrobię w czwartek, wg wskazowek doktorka, ale nie nastawiam się...

    Ale tak mi smutno trochę...czekam na wasze zielonosci, to mi poprawi humor ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiem Wam, że z tymi objawami miałam tak samo. Wszystkie te, które są w naszej tablece dostępne miałam i nic z tego nie wynikało. Poza tym zgagę, bóle głowy, bolące piersi czy brzuch mam ZAWSZE i bez starań, więc dla mnie to żaden objaw. Dlatego właśnie teraz ich nie zapisuję, bo uważam, że to nie ma sensu, przynajmniej w moim przypadku. Jak zaciążę to zaciążę, objawy tego nie przyspieszą. Tak samo jak teraz nie zwracam większej uwagi na kształt wykresu. Kiedyś bardzo chciałam, by był prawidłowy, książkowy. Ale tyle ciążowych wykresów mocno odbiega od przykładnego, więc to też bez sensu nakręcać się po wyglądzie wykresu. Jest jaki jest, nie mam na to wpływu. Codziennie rano zapisuję wynik temperatury i tyle. Staram się nie dumać i nie myśleć nad tym, bo to tylko źle się kończy.
    Oczywiście, nie zawsze się da nie nakręcać, ale po tych 4 cyklach chyba nabrałam już większego dystansu.

    Ewik, marti_marti lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święte słowa Ida. Co ma być to będzie. Ja też zaczynam tylko wpisywać temp.i zobaczymy jaki będzie rozwój wypadków. Żyjemy z M.tym co tu i teraz, cieszy mnie tylko myśl,że już niedlugo Majówka coraz cieplej :)

    Ida, marti_marti lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny strasznie bolą mnie jajniki 3 dzień z duphastonem czy to normalne na ulotce nie ma takich efektów ubocznych...

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik, ja niestety nie poradzę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik ja biorąc duphaston nie przypominam sobie zeby mnie bolały jajniki ale za to z lutką tak owszem w tym cylku przypominały mi doskonale o swoim istnieniu jesli masz tel do swojego gina to może skontaktuj sie z nim i spytaj czy to normalne trzymam kciuki zeby wszystko było ok

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik ja biore utrogestan, to też progesteron i od wczoraj boli mnie bardzo mocno jajnik, jak na owulację, ale dzisiaj to 25dc i ostatnia dawka dzisiaj była. Zwalam to na tabletki. Ból jajnika obudził mnie w nocy...biorę go dopiero pierwszy cykl I nie wiem jeszcze jakich objawów mogę się spodziewać. A który masz dzień cyklu?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wiecie, że nasza kochana Czarnobylka ulaa8 jest w ciąży? :)
    Przeglądałam sobie wykresy, patrzę, a tam zielooonoooo :D ALe super :)

    GRATULACJE ULAA8 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2014, 17:25

    ulaa8 lubi tę wiadomość

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ