X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 3 marca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Mi mama dzisiaj zadzwoniła i mi powiedziała, żeby może nie zachodziła w ciążę w tym miesiącu ze względu na tą infekcję gardła :)
    Ok, w tym miesiącu wyjątkowo nie zajdę w ciążę, bo tak to na pewno bym wzięła i za pstryknięciem palca zaszła :D
    Mi się od czasu zaczęcia starań cykle wydłużyly do 30 dni i nie wiem, czemu tak jest.

    A już myślałam, że ze względu na widmo wojny... Moja w piątek zasugerowała, że już jestem stara na zachodzenie w ciążę, bo ona już miała dwójkę dzieci. Oczywiście było to trochę w żartach, ale chyba coś zaczynają przeczuwać, że walczymy w tym temacie :-) Chociaż jeszcze niedawno mówiła, że mamy jeździć po świecie, szaleć, bo potem jak będzie dziecko to będziemy bardziej ograniczeni.

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 3 marca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a - masz rację. Skoro owulacja była później, to może się wszystko przesunąć. Czekaj cierpliwie :)

    lownka - infekcja gardła raczej nie ma wielkiego wpływu na poczęcie. Jeśli ma do niego dojść to i tak dojdzie, czy będziesz chora czy zupełnie zdrowa :) Tak więc myślę, że mimo to należy działać, bo nie wiadomo jak to będzie później, czy się uda od razu czy nie.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 3 marca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się tak wydaje, co ma gardło do poczęcia :)
    Z resztą ja jakoś wyluzowałam psychicznie w tym cyklu. Wiem, że raczej się nie uda i skupiam się na ćwiczeniach.

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 3 marca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was w marcu :) Czyli do wiosny już tuż tuż:)

    U mnie znowu wariacja tempkowa, zastanawiam się czy antybiotyk i przeciwbólowe mogły tak namieszać?!
    Jutro mam wizytę u gina, a w środę fryzjer. Na wiosnę trzeba odświeżyć kolor :)
    Miłego dnia.

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 3 marca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    Witam Was w marcu :) Czyli do wiosny już tuż tuż:)

    U mnie znowu wariacja tempkowa, zastanawiam się czy antybiotyk i przeciwbólowe mogły tak namieszać?!
    Jutro mam wizytę u gina, a w środę fryzjer. Na wiosnę trzeba odświeżyć kolor :)
    Miłego dnia.

    Ja dzisiaj odświeżam cięcie :-)

    ash, ewelina27 lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 3 marca 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w piatek odswiezam kolor co by mezus mial ucieche. A co trzeba go jakos przywitac porzadnie :)

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kobietki ja jutro planuję pomalowac włoski jak mąz będzie w pracy zeby mu nie śmierdziało a co do lekarza to dzisiaj mi to juz obojętne dzisiaj mam 13 dc i troszki z rana sie poprzytulaliśmy żeby nie było ze ciągle w parzyste dni sie elektryzujemy to może ten 13 bedzie szczesliwy :D pozdrawiam

    Ewik, Ida lubią tę wiadomość

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze miałam 13 numer w dzienniku i mi przynosił szczęście :-) Tobie też tego życzę Ewelinko :-)

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 w piątek sie zaręczyłam tak z nie nacka poniewaz nie spodziewałam sie tego

    Kor_a lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak pozatym co ma być to i tak bedzie i ja tego nie zmienię

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    witam kobietki ja jutro planuję pomalowac włoski jak mąz będzie w pracy zeby mu nie śmierdziało a co do lekarza to dzisiaj mi to juz obojętne dzisiaj mam 13 dc i troszki z rana sie poprzytulaliśmy żeby nie było ze ciągle w parzyste dni sie elektryzujemy to może ten 13 bedzie szczesliwy :D pozdrawiam

    Ewelcia ja też mam szczęście w 13 więc u Was nie może być inaczej :)

    Mi coś w tym miesiącu owulke program chyba,że wyznaczył bo po objawach i obserwacji obstawiam inaczej hehe... ale za to mąż mój dzisiaj zadzwonił i mówi "musze pogadać z brzuchalem przyłóż tel. miałam na głośno mówiącym i słucham - w piątek przyjeżdżam już nie mogę się doczekać i pamiętaj pod koniec marca są magiczne dni przygotuj się bo będziesz nosił bąbelka naszego."

    Kor_a, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Emąż mój dzisiaj zadzwonił i mówi "musze pogadać z brzuchalem przyłóż tel. miałam na głośno mówiącym i słucham - w piątek przyjeżdżam już nie mogę się doczekać i pamiętaj pod koniec marca są magiczne dni przygotuj się bo będziesz nosił bąbelka naszego."

    Ale słodko :-) Ach te nasze chłopy - jak chcą to zrobią nam przyjemność, że aż nam się łezka w oku zakręci :-)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 3 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) powiem Wam szczerze, że mimo tak długiej rozłąki nasze relacje są jeszcze lepsze. Zawsze było dobrze ale teraz jesteśmy jeszcze bardziej troskliwi dla siebie itp. Zresztą czasami dla kilku ciepłych słów gestów warto wytrzymać.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Ale słodko :-) Ach te nasze chłopy - jak chcą to zrobią nam przyjemność, że aż nam się łezka w oku zakręci :-)
    Swięta prawda jak chcą to cuda zdziałają :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ja w tym cylku zero obserwacji nic a nic nawet nie wiem kiedy te płodne dni są olewam to bo im bardziej sie obserwuje to guzik z tego wychodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2014, 15:10

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 3 marca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym nie obserwowała ale gin zaleciła i muszę jej pokazać na wizycie następnej.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 3 marca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    ja w tym cylku zero obserwacji nic a nic nawet nie wiem kiedy te płodne dni są olewam to bo im bardziej sie obserwuje to guzik z tego wychodzi

    Mnie na razie to bawi, a przy okazji uczę się samej siebie. Może kiedyś dojdę do takich samych wniosków jak Wy :-) Pewnie przy którymś-tam nie udanym cyklu:-)

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 3 marca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Mnie na razie to bawi, a przy okazji uczę się samej siebie. Może kiedyś dojdę do takich samych wniosków jak Wy :-) Pewnie przy którymś-tam nie udanym cyklu:-)

    Mnie nawet wciągnęło ale i też czasami nakręca za bardzo jak coś idzie nie tak hehe.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jak coś nie wychodzi to człowiek się dołuje przynajmniej ja tak mam dlatego teraz olewka a jedynym zwiastunem tych magicznych dni jest chcica na chopa tyle na razie mogę wywnioskowac normalnie soki bym ostatnie z niego wycisnęła :D i chyba tak zrobie :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Też bym nie obserwowała ale gin zaleciła i muszę jej pokazać na wizycie następnej.
    Skoro ginka kazała to trzeba i życzę cierpliwości

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ