X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    i mnie tezzzzzzzzz :(:(:(
    Rudasku połaczmy sie w bolu i wsciekłosci wsciekly3.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki ,jak dzien mija, bo u mnie nie za ciekawie, mam doła bo szwagierka(niecierpie suczy) zaraz urodzi ,a ja mecze sie kolejny raz z @ i z uczuciem ze jestem beznadziejna bo nie moge zajsc:(

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania, ja dziś spotkałam koleżankę, która ma już ogromny brzuch i lada moment będzie rodzić. oczywiście wpadła...
    ja już się przestałam przejmować. widocznie tak musi być i nie da się tego przyspieszyć czy zmienić. głowa do góry, bo wszystko może się zdarzyć :) kto wie, czy następny cykl nie będzie należeć do ciebie ;)

    Ania1986, ewelina27 lubią tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    ania, ja dziś spotkałam koleżankę, która ma już ogromny brzuch i lada moment będzie rodzić. oczywiście wpadła...
    ja już się przestałam przejmować. widocznie tak musi być i nie da się tego przyspieszyć czy zmienić. głowa do góry, bo wszystko może się zdarzyć :) kto wie, czy następny cykl nie będzie należeć do ciebie ;)
    :* <3

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata86 wrote:
    Witajcie, ja tez dawno nie zagladałam...
    Ale Mam do was pytanko.
    Czy miałyście tak że dzien po owulacji zaczęły was bolec piersi? Z kazdym dniem bola coraz bardziej a do okresu daleko. Wczesniej zawsze bolały tydzien przed okresem a teraz zaczęły boleć juz w 11 dniu cyklu. Podejrzewam ze owulacje mialam 10 dc bo zauważyłam szczył sluzu płodnego oraz w nocy bolało mnie w okolicy lewego jajnika. A na drugi dzień podczas dotyku zaczęły mnie pobolewać piersi. Nie wiem co jest grane i czy to dobry znak. czy któraś z was tak miała. A moze to wina prolaktyny? W listopadzie miałam w normie ale wszystko sie mogło zmienic. Nie wiem co mysleć. Miec nadzieje że to dzidzia?

    Ja tak miałam w poprzednim cyklu i oczywiście nakręciłam się, że to ciąża, a tu guzik.... W tym cyklu sutki zaczęły być wrażliwe duużo później. Poprzedni cykl okazał się u mnie bardzo krótki, więc teraz myślę, że to kwestia jakichś zawirowań hormonalnych.

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 1 marca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ida to gdzie jest? hej hej odezwij się ;)napisz co u ciebie i jakie postanowienia na nowy cykl :)

    Ida lubi tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 2 marca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kobietki :) Jak spedzacie niedziele? Ja dzisiaj pol na pol troche nauki i troszke odpoczynku na obiedzie u tesciow. Buziaki.

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 2 marca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dziś na kawę i placuszek pyszny do teściów. w sumie też powinnam się uczyć, ale jakoś tak leń mnie dopadł ;)

    Ida lubi tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 2 marca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, hej :)
    ja to dzisiaj nie zamierzam robic kompletnie nic :)
    wypoczywam :) od rana już bije się z myślami czy wypić kawę :) ale jeszcze jakoś się nie zebrałam :) pogoda piękna już dworze zaliczony teraz pora o objedzie zacząć myśleć :)

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 2 marca 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam za sobą zakupy - trochę odświeżyłam garderobę, choć każdą rzecz przemyślałam czy za miesiąc jeszcze się w nią zmieszczę:-) Za tydzień jedziemy do teściów(mieszkają 400 km od nas).... Oj jak chciałabym mieć dla nich dobrą nowinę.... Na razie nadal czekam, ale Mąż dzisiaj mówił do brzuszka "No zagnieżdzaj się tam u Matki :-)"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2014, 17:12

    karmelek, Ida, Ewik lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 2 marca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ CZARNOBYLKI!!! :)

    Troszkę mnie nie było i przywołana przez którąś melduję się na stanowisku :) Byliśmy na nartach w Szklarskiej Porębie, więc nie miałam kontaktu z netem przez cały weekend. Ale było cudnie, tylko teraz mięśnie bolą i dupa obita :P Fantastycznie tak móc pojechać na weekend ze znajomymi i zapomnieć o całym świecie :) Tylko tak się wkręciliśmy w narty i te wszystkie inne atrakcje, że zupełnie nie mieliśmy już siły na <3 :D Ale u mnie do owulki jeszcze z tydzień :)

    A co tam u Was? Jak nastroje? Mam nadzieję, że po tak słonecznym i ciepłym weekendzie pozytywne :)

    Karmelku, jak się czujesz Kochana ? :*

    karmelek, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane, ja sprzatam dzis bo wczoraj nas nie było, ale jeszcze jutro wolne:) zrobilam test owu i jest wyrazna kreska, czyzby w tym cyklu szybciej zawitala;)

    karmelek, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 2 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    HEJ CZARNOBYLKI!!! :)

    Troszkę mnie nie było i przywołana przez którąś melduję się na stanowisku :) Byliśmy na nartach w Szklarskiej Porębie, więc nie miałam kontaktu z netem przez cały weekend. Ale było cudnie, tylko teraz mięśnie bolą i dupa obita :P Fantastycznie tak móc pojechać na weekend ze znajomymi i zapomnieć o całym świecie :) Tylko tak się wkręciliśmy w narty i te wszystkie inne atrakcje, że zupełnie nie mieliśmy już siły na <3 :D Ale u mnie do owulki jeszcze z tydzień :)

    A co tam u Was? Jak nastroje? Mam nadzieję, że po tak słonecznym i ciepłym weekendzie pozytywne :)

    Karmelku, jak się czujesz Kochana ? :*
    oj Kochana na czym Wy tam jeszcze zjeżdżaliście??
    no ale najważniejsze, że weekend udany i samopoczucie dobre

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 2 marca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida super,że Wam się weekend udał :) u mnie dzisiaj było pochmurno i zimno ale niedziele zaliczam do udanych. Mężulo przyjeżdża za 5 dni więc jak tu mieć zły humor.

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 2 marca 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    oj Kochana na czym Wy tam jeszcze zjeżdżaliście??
    no ale najważniejsze, że weekend udany i samopoczucie dobre
    Głównie na nartach, ale upadki też się zdarzały, jako że to był nasz pierwszy raz :P Myślałam o desce, ale nasze całe towarzystwo było anty, więc pozostałam przy nartach. A jeśli chodzi o inne atrakcje, to w tamtym miejscu jest ich dosyć sporo. My jednak postawiliśmy głównie na zjazdy, bo po tam przyjechaliśmy, ale wieczorkiem skoczyliśmy jeszcze na basen, więc wygrzaliśmy się i wymoczyliśmy porządnie ;)

    Choć wszystko teraz boli i jestem skonana jak nigdy, to polecam szczerze każdemu :)

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 2 marca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rok temu mialam pierwszy zjazd na nartach bylo smiechu ale mozna sie nauczyc. Pratyka czyni mistrza hehe. My sie wybieramy z mezulem jak przyjedzie do Bani w celu relaksu nawet sam mowil,ze trzeba ucelowac w wolny czas kiedy beda pod koniec marca zblizaly sie magiczne dni :)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 2 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida chyba Szpilka miała na myśli śnieg :)
    Ale fajnie że wypad się udał :) stoki są sztucznie dośnieżane więc myśle że było na czym poszaleć ;)teraz będzie więcej energii na <3 ;)

    A moje samopoczucie ok, tylko coś mnie mocno pobolewa macica i jajniki :/ jutro idę skonsultować to z lekarzem i przy okazji zapiszę się na wizytę :) i zastanawiam się czy jeszcze bety nie powtórzyć ;)

    Ewik to jak mąż wróci to będzie się działo :)

    Ania trzymam mocno kciuki za Ciebie!!

    Kora to życzę Ci z całego serca bys miała już te dobre nowiny za tydzień :)

    ja na razie jeszcze nikomu nie powiedziałam (nie licząc męża oczywiście ) chociaż korciło mnie bardzo w weekend bo byli moi bracia.. ale poczekam do pierwszej wizyty.. może rodzicom powiem, zobaczę ile wytrzymam ;)

    szpilka, Ida lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 2 marca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelek daj znac co powiedzial lekarz. Oj tak bedzie sie dzialo...

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 2 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Głównie na nartach, ale upadki też się zdarzały, jako że to był nasz pierwszy raz :P Myślałam o desce, ale nasze całe towarzystwo było anty, więc pozostałam przy nartach. A jeśli chodzi o inne atrakcje, to w tamtym miejscu jest ich dosyć sporo. My jednak postawiliśmy głównie na zjazdy, bo po tam przyjechaliśmy, ale wieczorkiem skoczyliśmy jeszcze na basen, więc wygrzaliśmy się i wymoczyliśmy porządnie ;)

    Choć wszystko teraz boli i jestem skonana jak nigdy, to polecam szczerze każdemu :)
    chodziło mi bardziej o ten katastrofalny brak śniegu, bo barzo go malo w tym roku i co prawda robią co mogą, żeby naśnieżać, ale cóż zrobić jak temperatura w plusie od kilku tygodni, a inne atrakcje i owszem są :)

    Ida lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam nadzieje ze karmelek mimo tego ze juz jest zafasolkowany nas nie opusci :)

    Ewik, karmelek lubią tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ