X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 10 marca 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane
    mam ciężki ten tydzień, bo termin @ w piątek a ja już tak nakręcona jak nigdy i coś czuję, że chyba pierwszy raz w ciągu tych 15 miesięcy będzie ryk, bo tak porażki przyjmowałam ze smutkiem, ale bez płaczu, test robię w środę lub czwartek, bo w pn mamy imprezę pracowniczą i muszę sobie alibi przygotować (bo oczywiście jak głupia wierzę, że się udało a objawy jak przed każdą @ tylko biust trochę większy)no i skończyły mi się testy 10 już bym pewnie dziś na test nasikała, ale mam 20 i dosłownie resztka zdrowego rozsądku mnie jeszcze trzyma od niego z daleka

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc szpilka :)
    Kochana dopoki nie przyjdzie @ musisz myslec pozytywnie. Z calego serducha Ci zycze zeby ten cykl byl szczesliwy. Trzymam kciuki.

    szpilka, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Czesc szpilka :)
    Kochana dopoki nie przyjdzie @ musisz myslec pozytywnie. Z calego serducha Ci zycze zeby ten cykl byl szczesliwy. Trzymam kciuki.
    dziękuję

    Ewik lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz za co dziekowac. Po to tutaj jestesmy, zeby sie wspierac :)

    szpilka, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilko, tempkę masz nadal na ładnym poziomie, więc naprawdę szanse są. Długi masz ten cykl, no ale wyznaczyło Ci owulkę, serducha były, więc powinno być dobrze :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    a co do zawodu jestem z wykształcenia logopedą, ończę edukacje przedszkolną z terapią pedagogiczną i będę szukała pracy w przedszkolu :) obecnie jestem animatorem kultury :)
    Misiu, powodzenia i dużo cierpliwości życzę, bo z pracą w oświacie jest strasznie ciężko... :( Wiem o tym aż za dobrze. Od 3 lat pracuję na zastępstwa żadnej perspektywy na stałą posadę, 3 placówki za mną i dużo emocji związanych z ich zmianą... Oj, bycie nauczycielem tylko dla ludzi o stalowych nerwach.

    ewelina27, Miśkaa lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patrzę, że coś malutko tych serduch jest... A może coś się zmieniło? Ktoś coś wie?

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przejrzałam listę i na razie nikt więcej w ciąży nie przyszedł mi do głowy :(

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak poza tym to sprawdziłam znaczenie mojego dzisiejszego snu w senniku internetowym a tam jak byk "rozczarowanie" :)
    ale to jak z horoskopami zawsze i wszystko można jakoś odnieść do siebie

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jedną i drugą wiadomość mogę napisać tylko - szkoda Szpilko... :(
    W horoskopy nie wierzę, w sny też, ale nie do końca. Na pewno jest w nich coś, co odzwierciedla nasze wnętrze. Myślę, że Twój sen to właśnie odzwierciedla, bo boisz się rozczarowania i za dużo o tym myślisz. Nie oznacz to, że nic z tego, a że masz w sobie ten lęk, który ukazał się w śnie.

    szpilka lubi tę wiadomość

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akurat w sny wierzę, ale niekoniecznie w ich symbolikę, bo wszystko można różnie zinterpretować,czyli są takie konkretne powtarzające się u mnie sny, które zawsze przepowiadają coś złego w najbliższych dniach, ale nie zawsze przed złymi wydarzeniami występują, ale nie koniecznie wierzę w senniki a dziś się pierwszy raz skusiłam, przy czym nawet ten konkretny sen można różnie zinterpretować przy tych opisanych symbolach, więc dużej wagi do tego nie przypisuję, niemniej jednak wpasowało mi się w czarnowidztwo ostatnich dni :)

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, to niedobrze Szpilko. Szybciutko porzuć te rozmyślania! Wiem, że to nie takie proste. Sama mam czasem gorsze chwile, choć niepoprawna ze mnie optymistka. I to nie koniecznie jeśli chodzi o starania, a o inne sfery życia. Zawsze jednak staram się dostrzec coś dobrego, bo przecież tyle mamy, tylko czasem ciężko jest to dostrzec. Doceniać co się ma i być za to wdzięcznym - te uczucia odkryłam już jakiś czas temu i to one tak naprawdę sprawiają, że czuję się szczęśliwa :)

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kobietki proszę tutaj pozytywnie myśleć bo sie uda jak juz kiedyś pisałam czarnobyl przezyłyśmy to i zajdziemy w ciążę u mnie jak nigdy brak jakichkolwiek objawów 2 fazy piersi nie bolą ani niepowiększone może lepiej tak bo przynajmniej sie nie nakręcam musimy miec nadzieje i pozytywnie myślec ze sie w końcu uda

    szpilka, Ida, Ewik lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko - jak wybuchł Czarnobyl to byłam jeszcze w brzuszku :P
    Że nie masz objawów to dobrze, moim zdaniem. Mniej nakręcania się. A może owulkę miałaś przesuniętą i jeszcze czas na to, żeby coś się działo? Bo tempki nie mierzyłaś, śluzu też nie zaznaczałaś, prawda? Spokojnie. Ile masz do terminu @?

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez byłam w brzuszku bo jestem z listopada a przewidywany termin @ to 19 marca wiec jeszcze troszkę ok 10 dni na spokojnie do tego podchodzę jak nigdy

    Ida, Ewik lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    witam kobietki proszę tutaj pozytywnie myśleć bo sie uda jak juz kiedyś pisałam czarnobyl przezyłyśmy to i zajdziemy w ciążę u mnie jak nigdy brak jakichkolwiek objawów 2 fazy piersi nie bolą ani niepowiększone może lepiej tak bo przynajmniej sie nie nakręcam musimy miec nadzieje i pozytywnie myślec ze sie w końcu uda

    nic dodać nic ująć... trzeba myśleć pozytywnie i już. Każda z Nas ma gorsze chwile szczególnie jeśli chodzi o starania bo ciężko sie nie nakręcać ale trzeba być zawsze dobrej myśli nie można się załamywać. Mamy cudownych Mężusiów jesteśmy szczęśliwe trzeba to dostrzegać każdego dnia żeby się w tym wszystkim nie zatracić i nie zepsuć tego co mamy.

    Ewelinka masz rację,że tak czasami lepiej bo myślisz za dużo Ja mam co drugi cykl,że raz mnie bolą piersi raz nie.

    ewelina27, Ida, szpilka lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zawsze bolały a teraz zero i dobrze biorę luteinę i jest spoko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    nic dodać nic ująć... trzeba myśleć pozytywnie i już. Każda z Nas ma gorsze chwile szczególnie jeśli chodzi o starania bo ciężko sie nie nakręcać ale trzeba być zawsze dobrej myśli nie można się załamywać. Mamy cudownych Mężusiów jesteśmy szczęśliwe trzeba to dostrzegać każdego dnia żeby się w tym wszystkim nie zatracić i nie zepsuć tego co mamy.

    Ewelinka masz rację,że tak czasami lepiej bo myślisz za dużo Ja mam co drugi cykl,że raz mnie bolą piersi raz nie.
    Dokładnie trzeba doceniać to co się ma bo za chwilę można to stracić trzeba się cieszyć z każdej chwili życia bo tak szybko mijają te dni dopiero był styczeń a za pasem juz połowa marca

    Ida lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 marca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np mam teraz owulkę (tzn dni płodne). Zawsze mocno to odczuwam, boli mnie jajnik, czuję ten cały ból owulacyjny, ciągnie mnie, leje się ze mnie itd. A teraz słabo coś to wszystko czuję. To znaczy 2 dni temu i jeszcze wczoraj czułam jajnik, ból owu, ale lżejszy niż do tej pory. Śluz też był, ale nie jakoś dużo. Gdybym była na samym początku, to pewnie już bym się zastanawiała dlaczego, co się dzieje, co jest przyczyną. A teraz? Nie zwracam nawet na to uwagi. Co ma być to będzie. Organizm ludzki jest tajemnicą i nie zawsze chodzi jak w zegarku. Nawet nie wiem kiedy mam dostać @ :P

    ewelina27, Ewik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja akurat wiem kiedy bedzie @ bo teraz przez 10 dni biorę luteinę a w czwartym dniu po ostatniej tabletce dostaję zawsze @ wiec wychodzi ze 19 bedzie małpa

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ