X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 15 marca 2014, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Jak zaczęłam pracę przed 8 rano, tak skończyłam przed chwilą, normalnie padam na ryjek. Piszecie, że mój wykres wygląda obiecująco - no może i tak, ale nie napalam się, zresztą nic poza temperaturą nie wskazuje na dzidzię, więc poczekam jeszcze jakieś 4-5 dni - jeśli nie pojawi się @, to wyjmę z szafy teścik ;)

    Dobranoc!

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 15 marca 2014, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuję Dziewczyny, juz po imprezie, bylo super i wypilam wiecej niz planowalam, ale mam brudny sluz, wiec jutro lub pojutrze @ Wasze zdrowie Kochane staraczki

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 15 marca 2014, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Ciekawe czy im się sprawdzi pogoda na jutro, oby nie :)

    Eklerka to faktycznie miałaś przeżycia, szkoda słów co się wyrabia... a co do siemienia lnianego nigdy nawet nie próbowałam pić bo nie dało by rady. Od poczatku mieliłam młynkiem do kawy a później znalazłam w sklepie zielarskim te kapsulki.

    Ja początkowo zmuszałam się do picia zmielonego siemienia lnianego zmieszanego z wrzątkiem... Tworzył się niezły glut... Piłam już różne świństwa, ale tego nie jestem w stanie przełknąć :D

    A co do planów weekendowych... Właśnie czekam aż Mój K. wynurzy nos spod kołdry, robię kanapki i jedziemy do Chorzowa pozwiedzać zoo :D A co, w każdym z nas jest coś z dziecka ;)
    _Ania_ wrote:
    Hej!

    Jak zaczęłam pracę przed 8 rano, tak skończyłam przed chwilą, normalnie padam na ryjek. Piszecie, że mój wykres wygląda obiecująco - no może i tak, ale nie napalam się, zresztą nic poza temperaturą nie wskazuje na dzidzię, więc poczekam jeszcze jakieś 4-5 dni - jeśli nie pojawi się @, to wyjmę z szafy teścik ;)

    Dobranoc!

    Niezły kierat... :( Ja bym nawet 2 dni nie wytrzymała :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 07:10

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 15 marca 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Ale teksty typu, o matko już nie będę mogła imprezować, mam nadzieje, że to nie bliźniaki po prostu podnoszą mi ciśnienie. Powinna się przecież cieszyć a martwić bardziej o to aby dziecko było przede wszystkim zdrowe a nie katować sie myślami,że już nie będzie mogła prowadzić intensywnego życia towarzyskiego. Życzę jej jak najlepiej ale nie mogę zrozumieć czasami podejścia...
    My mieliśmy w planach weekendowych zorganizowanie pierwszego wiosennego grilla, ale ze względu, iz pogoda jest nie pewna, przełożyliśmy grillowanie na inny termin.

    Co prawda, to prawda. Dobija mnie podejście niektórych kobiet... Zdarzyło mi się kiedyś usłyszeć od ciężarnej, że jeśli to ma być chłopiec, to odda go do adopcji bo nie wyobraża sobie zostać matką chłopczyka :( Inni by się dali pokroić za jakiekolwiek dziecko, ważne tylko by było zdrowe, a tu takie podejście... Tak czy inaczej, dobrze jej życzę :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 15 marca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho!
    Jestem i już nadrabiam.
    Będę niebawem :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 15 marca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki :) u nas niestety pogoda sie sprawdzila jest zimno wieje wiatr i pochmurno

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 15 marca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to lecim :)

    Kor_a - mam nadzieję, że już lepiej.

    Weronika - oj, przykro mi. Ale może jednak nie jest tak źle? Ja nie znam się na tym leku. Pewno Ty, jako już doświadczona staraczka czujesz to, więc pozostaje mi tylko życzyc powodzenia mimo wszystko :)

    Ewelinko - tempka dość wysoka, ile dni do @ masz jeszcze?
    I przyznaję rację - w Polsce cała służba zdrowia jest bardzo skomplikowana. I niestety, mam wrażenie ze nasze składki idą nie tam gdzie trzeba...A my musimy płacić prywatnie...

    Eklerka - też słyszałam o tym paskudnym wirusie. I aż się dziwię, że nic mnie jeszcze nie dopadło. Podejrzewam jednak, ze to sprawka Oeparolu, bo wzmacnia organizm. A ja, jako ze pracuje z dziećmi, na infekcje jestem bardzo narażona. A tu od czasu brania Oeparolu i magnezu nic :)
    A z lekarzami miałaś niezłe przeboje, współczuję... Coraz więcej się słyszy o takich 'lekarzach', aż brak słów...
    Moja mama i mój mąż byli w tamtym roku w szpitalu... Mogę to podsumować jednym stwierdzeniem - totalna znieczulica. Nie wiem jak ci ludzie mogą pracować i ratować innych. Aj, szkoda nerwów...

    Ja jestem nocnym markiem, od zawsze. Nie potrafię wstać wcześnie, jest mi strasznie ciężko i zawsze to przeżywam. Ale jak jestem bardzo zmęczona to też odpadam koło 23. Mimo wszystko i tak trudność mi sprawia wczesne wstawanie, choć do pracy mam na 7.30 czasami. Ostatnio postanowiliśmy z mężem, że bedziemy się starać chodzić spać wcześniej i o dziwo, nam się to jakoś udaje. Powiem, że jednak kładzenie się przed północą sprawia, że rano jesteśmy w miarę wypoczęci ;)

    Szpilko - jak impreza?

    Gwiazdeczko - Niestety, każdy ma inne podejście. Wiele kobiet ciąży nie planuje tak skrupulatnie jak my. Wiele kobiet ma po prostu inne nastawienie, inaczej w głowie. Twojej koleżance ciąża przyszła gładko, bez problemów, więc nawet nie ma pojęcia co to znaczy starać się o dziecko i tak bardzo go pragnąć. Teraz tak mówi, ale być może za parę lat będzie chciała drugie i wtedy już może nie być tak łatwo...

    No i prognozy się sprawdziły, wieje, pada i jest pochmurno. Mieliśmy jechać na narty, ale przesunęliśmy wjazd na jutro, o ile pogoda się unormuje. Dziś sprzątanko, zakupy czyli standard. No i wieczorem wizyta znajomych.



    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • ona86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 marca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, dziewczynki ... Dzisiaj rano dostalam okresu :( .. Może next time. Dziękuje za wsparcie.

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 15 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona86 ja zaczelam plamic wiec albo dzis gora jutro malpa przyjdzie. Damy rade. :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 15 marca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny...
    Ach, ten organizm, zawsze nas zaskakuje...

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 15 marca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie
    impreza w miarę udana, wieczorem dostałam plamień, więc wypiłam więcej niż planowałam, ale mimo wszystko zestaw martini ze spritem mnie nie zawiódł głowa nie boli, brzuch nie boli i gdybym tylko nie była tak zmęczona byłoby git, za stara jestem na imprezy do 1 w nocy :) dziś nadal tylko kawowe plamienie, tempki nie zmierzyłam bo całkiem zapomniałam musieliśmy rano wstać i szybko się zebrać i euthyroxu zapomniałam wziąć (zdecydowanie za krotko spałam) :)
    a pogoda paskudna, wiatr łby urywa

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ ma przyjść w środę u nas pogoda sie sprawdziła poszłam do pobliskiego sklepu to mało nie porwało test kupię w poniedziałek dzisiaj nie ryzykuje pójściem do apteki bo gałezie u nas na ulicy leżą tak gwizda i pada co ma być to i tak bedzie dzisiaj mierzyłam temp o 6 to wyszło 36,7 a o godz 7,30 było 36,9 a ja wpisałam 36,8 i nie wiem czy dobrze zrobiłam oj i tak przyjdzie @ bo jakoś mi się nie chce wierzyć ze nagle @ się na mnie obrazi i nie przyjdzie mu jesteśmy najleprzymi przyjaciółkami :(

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 15 marca 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka nigdy nie mow nigdy kochana :) trzymam kciuki

    ewelina27, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Ewelinka nigdy nie mow nigdy kochana :) trzymam kciuki
    Dziękuje ślicznie za kciukasy a jak się @ obrazi to ją za dziewięć miesięcy przeproszę ja za ciebie też trzymam mocno kciukasy

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 15 marca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co by nie bylo musimy dac rade :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 W koncu wpadne do Was na dluzej;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 14:02

    szpilka, ewelina27, Ida lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadaj wpadaj to bedziemy kupowac pampersy

    Ania1986, Ida, Ewik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Wpadaj wpadaj to bedziemy kupowac pampersy
    mam zamar nawet w tym miesiacu ;P

    Ida, Ewik, ewelina27, Eklerka lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aniu, miło że jestes :)

    My już po zakupach. Oj, dużo tego było, no ale na cały tydzień (albo i dlużej).
    Byliśmy w Biedronce i faktycznie dziewczyny jest tam ten mop parowy, za 119 zł. ALe wydawał mi się jakiś taki duży jak na moje fugi :P

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 15 marca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo, jest tu kto? Chyba wszystkie się relaksujecie w ten wietrzny weekend :)My za chwilę wychodzimy ze znajomymi.

    Wstawiłam sobie ręcznie owulkę, bo myślę, że była właśnie wtedy. W obecnej sytuacji jest w 6 dpo. Do terminu @ jeszcze 6 dni.

    Choć mogę się mylić, bo owulacja mogła nastąpić dzień wcześniej albo dzień później. Zobaczymy.

    Co u Was?

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ