X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie macie plany na weekend? Pogoda podobno ma się popsuć...:(

    Mój Mąż niestety jutro idzie do pracy, ale po południu odwiedzają nas znajomi - trochę się zrelaksujemy. W niedzielę pewnie tez będziemy leniuchować - mój Mąż zobowiązał się zrobić obiad :-) Musimy nabrać sił, bo w przyszłym tygodniu powinna być owulacja :-)

    Mam jeszcze do was pytanko - czy Wy też zasypiacie na kanapie koło 22? Ja po prostu po całym dniu jestem tak wypompowana, ze czasami nie dam rady obejrzeć do końca filmu. To jest silniejsze ode mnie - czy ja jestem naprawdę takim śpiochem?? Dodam, że codziennie wstaję o 6.00.

    Ewik, ash lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie jesteś wyjatkiem :) Jak jestem sama uaktywnia mi się nocny marek a jak mam mężusia to chodzę wczesniej spać.

    U Nas planów brak weekendowych. Jutro troszke posiedzimy razem a w niedziele Mąż w pracy co zrobić jak wypadnie trzeba iść i koniec kropka. Pociesza mnie tylko,że już obliczył grafik i na dni płodne ma luz. A ja się śmieje,że choroba może mu pokrzyżować plany i wszystko przesunąć.

    Kor_a lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje koleżanki z pracy mają podobnie. Żona od znajomego pobiła wszystkich - kiedyś jak byli znajomi to zasnęła na chwilę na siedząco :-) Kawa na mnie prawie nie działa, aktywność fizyczna na chwilę. Masakra. A mój Mąż zawsze ma ochotę na figle jak ja już jedno oko mam zamknięte :-)

    Ewik lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Moje koleżanki z pracy mają podobnie. Żona od znajomego pobiła wszystkich - kiedyś jak byli znajomi to zasnęła na chwilę na siedząco :-) Kawa na mnie prawie nie działa, aktywność fizyczna na chwilę. Masakra. A mój Mąż zawsze ma ochotę na figle jak ja już jedno oko mam zamknięte :-)

    czasami tak jest,że spanie łapie nawet na siedząco :) Kawy osobiście nie lubię drażni mnie zapach i smak. Aktywność fizyczna mnie pobudza do spania po basenie czy bieganiu mam spanie boskie.
    Mężowie chyba już tak mają (przynajmniej większość) uwielbiają pobudzać jak sie robi już tak błogo...

    Kor_a lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a ja też o 22 jestem nieprzytomna. Codziennie wstaje o 6.30 i wieczorami usypiam na kanapie.
    Ciekawa jestem jak z tą pogodą na weekend będzie. Dziś jest pięknie - slonko świeci i cieplutko.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Kochane wpadam dziś na chwilkę, więc szybko odniosę się do kilku wątków

    witam nowe koleżanki i pozdrawiam te wcześniej juz obecne

    siemie lniane mielone kupuję w rossmannie o smaku pomarańczowym i dodaje do jogurtu

    śpiąca tez wiecznie jestem

    plany na weekend głównie odpoczywanie, ale jeśli pogoda się utrzyma to może skończę trawe wyrywać z pierwszej części ogródka (biednych kwiatków prawie nie widac

    3 test ciążowy negatywny 49 dc, dziś impreza i mam zamiar jednak korzystać z napojów procentowych, niemniej jednak na wszelki wypadek bedę się oszczędzać, chyba że w między czasie @ się pojawi a wtedy hulaj dusza piekła nie ma ( choć pewnie przy moim zmęczeniu to 20 godzina pół drugiego drinka i się skończę :)
    ps 15 miesiąc starań, bo na początku w ogóle po ovu unikałam imprez, których i tak nie mam za wiele w życiu, ale jak sobie ciągle człek odmawia a @ jest zawsze, to w końcu zaczyna się iść na żywioł, tylko testów multum przed)


    do napisania jutro :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 16:15

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka baw się dobrze!!!

    szpilka, ewelina27 lubią tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka udanej zabawy:)

    sama bym gdzieś wyszła aż żal leżeć w łóżku

    szpilka lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilka bajecznej zabawy a ty Ewik kuruj się bo coś mi się wydaje ze zielony kropek bedzie u Ciebie trzymam bardzo mocno kciuki za was wszystkie

    Ewik, szpilka lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 marca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my trzymamy za Ciebie kochana :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro mam ostatni dzien luteiny i musze kupiś test całkiem zapomniałam o tym dopiero teraz sobie przypomniałam tylko zastanawiam sie kiedy zrobić bo jak robię w niedziele test to zawsze - jest

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tym bardziej trzymam kciuki :)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana coś mi sie wydaje ze guzik z tego będzie trudno mój m pytał sie czy coś już wiadomo w sprawie ewentualnej ciąży bo już mu się nie chce starać chyba zwątpił ze kiedykolwiek nam się uda :( to ja wtedy spytałam sie co by było gdybym zaszła a on ze cieszył by sie jak małe dziecko

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze kochana :) nie mozna tracic wiary wiem,ze latwo sie mowi ale mam w bliskim otoczeniu osoby ktore tez mialy duze trudnosci ale sie udalo po latach walki i sami mowia,ze nie wazne ile musieli czekac bo teraz sa bardzo szczesliwi. Ja sie nawet nie wypowiadam,ze my dopiero rozpoczniemy 6 cykl bo ktos moze popatrzyc na mnie jak na debila dlatego biore wszystko tak jak jest i sie nie nakrecam mimo,ze tez juz bym chciala bo instynkt robi swoje ale sa osoby ktore maja zdecydowanie gorzej.

    ewelina27, Gwiazdeczka27, Ida, Kor_a lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • ona86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam, powiedzcie mi, jakie są szanse, że biorąc oeparol w połowie cyklu, rozlegulowalam go sobie ?? Nie wiedziałam wcześniej, że trzeba go brać na początku cyklu ... a teraz okres spóźnia mi się 5 dni. Nie chce robić testu, bo boje się złej wiadomości, ale z drugiej strony miałam cykle jak w zegarku 28-dniowe. Czy może to być wina wiesiołka czy to jednak ciąża ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test skoro miałaś cykle jak w zegarku ja też brałam wieśka i mi nic nie rozregulowało sie nawet troszki sie cykle skróciły

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona86 rób test!!! :)

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór dziewczęta!

    Ja na chwileńkę, bo padam. Dziś intensywny dzień ale jutro już weekend :) My plany mamy - w niedzielę jedziemy na narty :P Tak, w tak wiosenną i ciepłą pogodę ;) Warunki w Czechach podobno są, więc czemu nie? ;)

    Samopoczucie dobre, śluz nadal mleczny i wyraźny bez doszukiwania się, co rzadko się zdarza u mnie przed @. Innych dolegliwości brak. No cóż, pozostaje czekanie, jeszcze tydzień ;) Dam radę :)

    Przeleciałam pobieżnie posty od wczoraj, nadrobię porządnie jutro, obiecuję :) Ale z jednym się zgodzę - rozrasta nam się wątek :) I fajnie :)

    Co do wiesiołka - ja też mam wrażenie, że skrócił mi ciut cykl, brałam 2 miesiąc (tylko do owulacji) ale nie mam dowodu na to, że to przez niego. W każdym razie na pewno nie przesuwa cykli, nie aż tak. Chyba musisz jednak zrobić test ona86, w końcu trzeba, bo to może coś innego i może trzeba się za to zabrać jak najszybciej. Oczywiście życzę Ci jednego :) No i zaglądaj do nas, zapraszamy :)

    Dobrej nocy kobietki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 21:57

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 marca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida trzymamy kciuki :) spokojnej nocy dziewczynki

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 14 marca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, melduje się trochę późno... dowiedziałam się, że moja koleżanka jest w ciąży. Ciesze się bardzo, ale strasznie denerwuje mnie jej podejście. Muszę to z siebie wyrzucić, mam nadzieję, że nie będziecie mieć mi tego za złe. Nie zabezpieczali się z partnerem , i jak by miała zajść w ciążę to po prostu by zaszła, i tak właśnie się stało :) Ale teksty typu, o matko już nie będę mogła imprezować, mam nadzieje, że to nie bliźniaki po prostu podnoszą mi ciśnienie. Powinna się przecież cieszyć a martwić bardziej o to aby dziecko było przede wszystkim zdrowe a nie katować sie myślami,że już nie będzie mogła prowadzić intensywnego życia towarzyskiego. Życzę jej jak najlepiej ale nie mogę zrozumieć czasami podejścia...
    My mieliśmy w planach weekendowych zorganizowanie pierwszego wiosennego grilla, ale ze względu, iz pogoda jest nie pewna, przełożyliśmy grillowanie na inny termin.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 22:57

    mhsvp07w3ex0n696.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ