X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam na innych forach podobne tematy i wyszło z tego, że jakiś gin to powiedział i inne laski się wypowiadały,że to mało realne. co najwyżej bolesne miesiączki mogą świadczyń nie że się będzie miał owulacyjny cykl a o jakimś problemie, np. endometrioza. ja mam pierwszy dzień bolesny,ale innych objawów dziwnych nie mam. na monitoringu nigdy nie byłam. czy zwykłe badanie usg może służyć za monitoring?

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    czytałam właśnie jak jedna dziewczyna napisała,że jak się ma bolesne miesiączki to znaczy,że owulacja była. co o tym myślicie?

    chyba nie ma to nic wspólnego z bólem, zresztą próg bólu to jeszcze zupełnie inna kwestia. ja rzadko miewam silne bóle, a moja siostra co miesiąc się męczy... taka nasz natura

  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 12 lutego 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, rano robiłam test i wyszedł bladzioch, a teraz patrze i krew na majtkach :(. Nie wiem co mam robić ... :(

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 12 lutego 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doradzcie mi bo zaraz zwariuję:(

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 12 lutego 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata86 wrote:
    dziewczyny, rano robiłam test i wyszedł bladzioch, a teraz patrze i krew na majtkach :(. Nie wiem co mam robić ... :(

    Beatko napisz pod innym tematem np " pierwsze dziecko" tam sa doswiadczone dziewczyny, mamusie, na pewno pomogą!!!!!

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 12 lutego 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dopisuję się i ja do tego wątku. Z mężem staramy się od ponad 1,5 roku, na ovu jestem 3 cykl. Póki co efektu nie ma. Od 3 miesięcy lecze się u lekarza naprotechnologa. Pierwszy lekarz który zlecił kompleks badań, przeanalizował nasze wspólne wyniki- badania nasienia, moje badania drożności jajowodów(oba jajowody są drożne) i wdrożył nam leczenie. Mężowi na poprawę ruchliwości plemników plus witaminę C, chela Cynk..., mnie natomiast zalecił kwas foliowy, chela Cynk, wiesiołka, naproxen (lek zamawiany na zamówienie w celu wyzbycia się napięcia przedmiesiączkowego bo to bardzo utrudnia zajście) plus magnez i wit C. Więc sporo tego. Na początku marca idę na kontrolę, i wtedy okaże się czy wyniki się poprawiły.

    Ida lubi tę wiadomość

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata86 wrote:
    dziewczyny, rano robiłam test i wyszedł bladzioch, a teraz patrze i krew na majtkach :(. Nie wiem co mam robić ... :(
    Kochana, wiem że się martwisz, ale to może być zagnieżdżenie. Najlepiej by było jakbyś poszła do lekarza. Jeśli wyszła Ci blada kreska, to znaczy że ciąża. A plamienie jest jednak częste na samym początku. Ale nie znam się aż tak na tym. Umów się jak najszybciej do lekarza, albo zadzwoń i zapytaj się, poproś o radę.
    Powodzenia :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniulkab86 wrote:
    Witam, dopisuję się i ja do tego wątku. Z mężem staramy się od ponad 1,5 roku, na ovu jestem 3 cykl. Póki co efektu nie ma. Od 3 miesięcy lecze się u lekarza naprotechnologa. Pierwszy lekarz który zlecił kompleks badań, przeanalizował nasze wspólne wyniki- badania nasienia, moje badania drożności jajowodów(oba jajowody są drożne) i wdrożył nam leczenie. Mężowi na poprawę ruchliwości plemników plus witaminę C, chela Cynk..., mnie natomiast zalecił kwas foliowy, chela Cynk, wiesiołka, naproxen (lek zamawiany na zamówienie w celu wyzbycia się napięcia przedmiesiączkowego bo to bardzo utrudnia zajście) plus magnez i wit C. Więc sporo tego. Na początku marca idę na kontrolę, i wtedy okaże się czy wyniki się poprawiły.
    Witam i cieszę się że dołączasz :)

    Oj, faktycznie sporo tego macie z mężem. No ale czego się nie robi dla maleństwa :) Najważniejsze że jajowody masz ok, bo to jednak potencjalny problem. Mam nadzieję, że się uda :) Powodzenia :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    ja bym dopiero testowała, jakby mi się tydzień okres spóźniał. ;) a że się nie spóźnia to i nerwów z tym związanych nie mam ;)
    Mi się zdarzyło raz zatestować i to oczywiście za wcześnie, by cokolwiek w ogóle mogło wyjść, no ale nie wytrzymałam po prostu, tak byłam ciekawa. Ale jak to się bierze na chłodno to faktycznie lepiej czekać aż @ się będzie spóźniała, bo nie ma sensu sobie robić zbyt wcześniej nadziei.

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    A ja się dołącze do tematu:)
    Staramy się od maja ( od października mierzę temp, wczesniej to bylo tak na luzie) teraz mam za sobą wizytę w klinice lecz niepl ( wiem ze wczesnie ale chcemy zrobic diagnostyke jako ze przeprowadzamy się do Zurichu niebawem)a ten lekarz przynajmniej wie do czego dążymy i chce nam w tym pomóc, a w lux medzie to co wizyta inny lekarz:/ i to podejscie:/
    Czekamy na Hanke, Kaje albo Kostka;)
    ten cykl odpuszczam bo mąż akurat na drugim końcu świata w delegacji:/ ale może to i dobrze:) przyda się trochę luzu
    powodzenia Wam i sobie również :)
    Witam i mam nadzieję, że będziesz u nas gościć :)

    Czasem przerażają mnie ci lekarze. Takie czasem opinie chodzą, że można się za głowę złapać... Ja mam na razie pierwszego odkąd się staramy, po raz pierwszy byłam u niego w maju rok temu i wydaje się być ok. No ale droooogi niemiłosiernie. No ale co zrobić... Ma bdb sprzęt, wynik cytologii na miejscu, a ja to sobie cenię.

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    cześć :) witam z rana ja już po wizycie :)
    Pęcherzyk ma 18mm najpóźniej po piątku ma pęknąć :) czyli działamy!
    w poniedziałek na kontrolę :)

    Mysz i tego się trzymamy że po poronieniu teraz nam los wynagrodzi!
    No to ładnie :) Trzymam kciuki za <3 :) Daj znać co na kontroli ;)

    karmelek lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    wszystkie moje koleżanki zaszły za pierwszym razem... chyba na takich forach jest skupisko staraczek którym za pierwszym drugim razem się nie udało :)
    Tak, przecież zazwyczaj te, które chcą mieć dziecko to od razu nie rejestrują się tutaj. Rzadko się tak zdarza (ja jestem w tej rzadkości). Faktem jest, że niestety większość dziewczyn tutaj ma już za sobą przynajmniej kilka miesięcy starań. Dobrze, że jest taki portal.

    Ja niedawno się dowiedziałam, że moja koleżanka, taka trochę 'ą, ę', z 'dobrego domu', wykształcona, mająca na celu posiadanie dobrej pracy i wspierających rodziców zaciążyła niespodziewanie na kilka miesięcy przed własnym ślubem. Z tego tytułu musiała przyspieszyć ślub i wesele o 4 miesiące. Po niej bym się tego nigdy nie spodziewała, no ale przydarzyło im się ;)

  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u gina, kazał isc jutro na bete i z wynikiem od razu do niego. Oby @ sie nie rozkręciła

    Ida lubi tę wiadomość

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Kochana, będzie dobrze :)
    Powiedział coś jeszcze?

  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze nie widzi jeszcze ciąży bo jest za wczesnie, a i powiedzial ze czasem testy kłamią. Chciałam zeby mi dał coś na potrzymanie a on na to ze na razie nie ma czego podtrzymywać :(. Chyba trace moje maleństwo :(

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Tak, przecież zazwyczaj te, które chcą mieć dziecko to od razu nie rejestrują się tutaj. Rzadko się tak zdarza (ja jestem w tej rzadkości). Faktem jest, że niestety większość dziewczyn tutaj ma już za sobą przynajmniej kilka miesięcy starań. Dobrze, że jest taki portal.

    Ja niedawno się dowiedziałam, że moja koleżanka, taka trochę 'ą, ę', z 'dobrego domu', wykształcona, mająca na celu posiadanie dobrej pracy i wspierających rodziców zaciążyła niespodziewanie na kilka miesięcy przed własnym ślubem. Z tego tytułu musiała przyspieszyć ślub i wesele o 4 miesiące. Po niej bym się tego nigdy nie spodziewała, no ale przydarzyło im się ;)

    oj skąd ja znam takie historie, wszystkie koleżanki zaliczyły wpadkę...
    ja też się zapisałam, nawet jeszcze przed staraniami :):) musiałam zrobić troszkę badań i tak natknęłam się na forum

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata86 wrote:
    ze nie widzi jeszcze ciąży bo jest za wczesnie, a i powiedzial ze czasem testy kłamią. Chciałam zeby mi dał coś na potrzymanie a on na to ze na razie nie ma czego podtrzymywać :(. Chyba trace moje maleństwo :(
    Oj, no to przykro...Niefajnie Cię potraktował... :(
    A jak krwawienie? Ustało?

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja również się dołączę. Zaczynam 3 cykl starań. Pierwszy bez wspomagaczy, w drugim testy, a teraz testy i mierzenie temperatury.

    Ida lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Kor_a :) Jak nastroje?

    dżelka lubi tę wiadomość

  • Agrafka Ekspertka
    Postów: 184 282

    Wysłany: 12 lutego 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2014, 00:45

    Ida lubi tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ