Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w tej chwili jest dużo ciężej niż w czasie starań - przytłacza mnie to, że jeszcze trzy miesiące muszę się tak bujać bez żadnej nadziei z tym szlabanem na poczęcie. I boję się, że jak się zacznie ten cykl ze staraniami to i mnie i Męża zje zafiksowanie na tym, żeby się udało :(

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska spojrz na moj wykres;/
    a gin niby dobra jest.prywatnie, ordynatorem w szitalu na polnej w poznaniu....

    Szukam jakiegos innego ale nie wiem kogo wybrac;(

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vincaminor. Przykro mi. Modlimyvsie za was!;

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 dziękuję :)
    A co do wyboru lekarza to przeszperaj może forum Nasz Bocian? Trzeba szukać lekarza, który specjalizuje się w takich problemach - o moim pisali w internecie, że jest szczególnie wyczulony na problemy z poczęciem no i to zdecydowanie prawda. Fakt faktem można trafić też na lekarza, który od razu będzie próbował wdrażać metody laboratoryjne, ale niestety trochę trwa znalezienie "tego jedynego"...
    Ja tak sobie myślę, że to, że na mojego trafiłam tak z miejsca to jakaś forma zadośćuczynienia za dwa lata szarpania się z idiotami, którym mam wielką ochotę zrobić burdel w izbie lekarskiej...
    A ten obecny to anioł a nie człowiek <3

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skad jestes?
    ja juz sie przez tylu przewinelam ze nie wiem.
    Na prywatnie troche duzo kasy ;(

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam na poprzedniej stronie - ze Szczecina :)

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa no takto troche daleko=/

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod Szczecinem są Police a w Policach szpital z super zakładem medycyny rozrodu - babki z podkarpacia potrafią tam przyjeżdżać na badania, także odległość jest pojęciem względnym ;)

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby tak,
    ale poki co mozeposzukam cos blizej

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Mahdusiaa Debiutantka
    Postów: 12 10

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Pod Szczecinem są Police a w Policach szpital z super zakładem medycyny rozrodu - babki z podkarpacia potrafią tam przyjeżdżać na badania, także odległość jest pojęciem względnym ;)


    Pozdrawiam z Polic :) potwierdzam opinie o szpitalu, bardzo dobry.

    Magda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vincaminor mi mojego lekarza chyba też los zesłał :):)

  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,Chczalam sie zapytac kedy som dokladnie plodne dny po okresu? dzekuje

  • ulaa8 Znajoma
    Postów: 28 34

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mochjito to zależy, bo każda z nas ma inną długość cyklu.

    dqprpiqvrgjwgx24.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska a ty skad jestes?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem. Dzisiaj jest mój 33dc jutro powinnam dostać @. Wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny. Dzisiaj rano zauważyłam na papierze różowy nalot, więc zabezpieczyłam się. I jest cisza, ani różu ani czerwieni. Nic nie leci. :(

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniulkab86 wrote:
    Dziewczyny mam problem. Dzisiaj jest mój 33dc jutro powinnam dostać @. Wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny. Dzisiaj rano zauważyłam na papierze różowy nalot, więc zabezpieczyłam się. I jest cisza, ani różu ani czerwieni. Nic nie leci. :(

    Anulka ja tak miałam w poprzednim cyklu. Następnego dnia pojawił się @

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora dzięki uspokoiłaś mnie. Nigdy tak nie miałam, Nawet piersi nie mam wrazliwych jak co miesiąc.
    Kor_a wrote:
    Anulka ja tak miałam w poprzednim cyklu. Następnego dnia pojawił się @

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniulkab86 wrote:
    Kora dzięki uspokoiłaś mnie. Nigdy tak nie miałam, Nawet piersi nie mam wrazliwych jak co miesiąc.

    Skoro Cię uspokoiłam to mam nadzieję, że u Ciebie będzie tak samo jak u mnie

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewuszki :) Jak leci dzionek? Ja już w domku po pracy, zaraz zabieram się za obiad i ogarnianie ;)

    Nie znam się na tych wszystkich lekach i badaniach, więc Wam nie pomogę...:(

    Ale przyznam się Wam do czegoś. Nie wytrzymałam i z ciekawości zrobiłam dziś test. Jest niby 10 dpo, albo może być też 9 albo 11. Oczywiście -.
    Czekam na @, niby w piątek ma przyjść.

    Ewik, ulaa8 lubią tę wiadomość

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daję Ci rozgrzeszenie :-)

    Ida, Ewik, ulaa8 lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ