X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 5 listopada 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie ja dzisiaj tylko rzeczy do szafy powkladalam i jakieś papiery. Mąż mi do pracy kupił pod laptopa urządzenie chłodzące i jutro będę mogła pracować z łóżka. Nawet nie tak źle. Rozprawy jutro wszystkie na dwa tyg odwołam i będę się cieszyć świętym spokojem od klientów. Pocztę wstrzymam na dwa tyg również i nic nowego nie dostanę także super :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Sara uważaj na siebie, wiem, że Cię korci żeby coś porobić w nowym gniazdku i na pewno jest wiele rzeczy do zrobienia, ale ostrożnie, powoli i nie przesadź.
    Ja jak leżałam w ciąży, to wokół mnie był syf, brud i ubóstwo. Lubię mieć posprzątane, nawet bardzo lubię, a mojemu Mężowi wszystko jedno, ale wtedy musiałam odpuścić. Pamiętaj, teraz dziecko najważniejsze! :)

    U mnie nowy cykl, jednak nic nie wyszło z poprzedniego, chociaż tak ładnie się zapowiadało :( teraz mamy zamiar jeszcze bardziej się starać, ale jak to zwykle bywa jak sobie człowiek coś zaplanuje... także nie napalam się, ale mam nadzieję :)

    70b7189263606200cceca00dfb58f6a3.png

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaKa - kciuki za Was

    JaKa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi u mnie weekend trochę pracowicie trochę leniwie ;) Ale jak zwykle przeleciał w try miga.
    Jadę właśnie do dentysty, dygu dygu :/ już się boję co usłyszę.

    Sarrrra no i super, że praca z domku :) do tego nowego domku :D czad i zazdroszczę, my nadal na wynajmowanym ;) ale może już niebawem. Oszczędzaj się tam jak dziewczyny radzą i zostaw wszystko mężowi lub komuś innemu

    Rucola czy Wy rozważacie IUI przy tych p.cialach?
    Ja zawsze miałam problem z tymi testami owu ;) a który dc masz?

    JaKa trzeba sobie powiedzieć, że jak nie teraz to następnym razem :) i cierpliwie do celu ;) Będzie dobrze

    JaKa lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Bibi u mnie weekend trochę pracowicie trochę leniwie ;) Ale jak zwykle przeleciał w try miga.
    Jadę właśnie do dentysty, dygu dygu :/ już się boję co usłyszę.

    Sarrrra no i super, że praca z domku :) do tego nowego domku :D czad i zazdroszczę, my nadal na wynajmowanym ;) ale może już niebawem. Oszczędzaj się tam jak dziewczyny radzą i zostaw wszystko mężowi lub komuś innemu

    Rucola czy Wy rozważacie IUI przy tych p.cialach?
    Ja zawsze miałam problem z tymi testami owu ;) a który dc masz?

    JaKa trzeba sobie powiedzieć, że jak nie teraz to następnym razem :) i cierpliwie do celu ;) Będzie dobrze
    Miałam selinko 2 dni temu 7demka na pół się przrpolowila i druga połowa wypadła:p a wszystkie żeby przed ciaza celowo zrobiłam:) w pt też mam dentyste

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Miałam selinko 2 dni temu 7demka na pół się przrpolowila i druga połowa wypadła:p a wszystkie żeby przed ciaza celowo zrobiłam:) w pt też mam dentyste
    O widzisz to ja tak z 6tka chodzę już rok :/ nie mam pół zęba, poszło aż do korzenia przy powtórnym leczeniu kanałowym no i tak łażę już z tym kikutem zalepionym długi czas... Teraz zaczęła mnie 6tka po drugiej str.bolec a też ja kiedyś miałam już leczona kanalowo :( masakra jakaś. Niestety nic nie załatwiłam u dentysty, idę do kogoś innego w czwartek

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czemu nie załatwiłas? Mnie też coś wspominała o kanalowce.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Ale czemu nie załatwiłas? Mnie też coś wspominała o kanalowce.
    Bo nie mają mikroskopu jakby się okazało że i tu mam pozakrecane kanały i trzeba je czyścić, nawet mi nie otwierała tego zęba. Sama powiedziała że nie mają takiego sprzętu i muszę iść do kogoś innego

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 listopada 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Bo nie mają mikroskopu jakby się okazało że i tu mam pozakrecane kanały i trzeba je czyścić, nawet mi nie otwierała tego zęba. Sama powiedziała że nie mają takiego sprzętu i muszę iść do kogoś innego
    nawet zdjęcia nie zrobiła? Dobrze że idziesz gdzie indziej...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    nawet zdjęcia nie zrobiła? Dobrze że idziesz gdzie indziej...
    Nie zrobiła ;) rtg chyba też mają niedokładne ;] dała mi skierowanie żebym zrobiła w innym miejscu

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę, wszystkie z zębami mają ten sam problem. Pisałam Wam, że w nasz wyjazd rocznicowy pękł mi na pół ząb leczony kanałowo. Też mam pół zalepione plombą i tak mam zamiar chodzić dopóki nie będzie wypadać. Koleżanka niedawno robiła takiego zęba tzn wstawiała nowego i zapłaciła okolo 1200 zł. Mam gdzies wydawac teraz tyle kasy skoro siedzi.

    U mnie dzis 28 dc, generalnie zawsze mam już w tym dniu @ ale skoro zaczęłam brać luteine 22 dnia cyklu na 10 dni to pewnie wszystko się przesunie. Jest szansa, że jednak pomimo brania lutki okres się sam zacznie czy dopiero po odstawieniu? Zawsze miałam po odstawieniu ale nigdy tak późno jej nie brałam.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam doświadczenie tylko z dupkiem, że mimo brania okres przychodził.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha mi raz się tylko przytrafiło, że podczas brania luteiny @ się pojawiła (lekarz też się zdziwił), a tak to zawsze po odstawieniu.

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim razie zobaczymy. Ale przy braniu 300 mg dziennie wątpię, że @ przyjdzie.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widziałyście? :D

    https://www.youtube.com/watch?v=EZHSuQAHzxc

    bzykajmy się jak króliki, jedzmy marchewkę i kicajmy dużo. Oto droga do sukcesu i posiadania potomstwa :)
    Poczytajcie sobie o kampanii Ministerstwa Zdrowia na rzecz płodności.

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 7 listopada 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LO matko i córko co za bełkot typowo pisowski :p

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha słyszałam o tym radiu...co za porażka :( lepiej wydać 3mln na taką kampanię reklamową zamiast dofinansować in vitro :/ ręce opadają

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak nic nie przebije kampanii przeciwko sadownictwu

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 8 listopada 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza? Aisha jak okres? Przyszedł?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 9 listopada 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kochana, jeszcze do jutra biorę Lutke. Ale wczoraj już dokuczal mi bardziej brzuch, Tak jakby miał się zacząć okres.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
‹‹ 799 800 801 802 803 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ