X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliźniaki? Ja pierdziu...poproszę o instrukcję jak to zrobić :D
    Gdzieś w marzeniach zawsze chciałam mieć bliźniaki :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Ja w ogóle nie um8em odczytać tych wyników selinko. Jakaś czarna magia. Przy nk miałam podobnie. Masakra.
    Też miałam czas w szczególności po poronieniu że chciałam wszystkie badania swiata zrobić żeby tylko mieć poczucie że zrobiłam wszystko co mogłam podczas starań.

    Rucola jak beta? Rośnie? Nie odzywasz się coś.
    :0 Nie sprawdzałam bety,zresztą doktor odradzał na tym poziomie. Zreszta to nie na moje nerwy ;) w czwartek mam wizytę. Na razie emek uczy się dawać mi clexane i dziś było już naprawdę super, może nawet siniaka nie będzie ;)
    A co do moich bliźniaków, to na razie były 2 Pęcherzyki na usg i gin na razie nic nie wyrokował, bo uznał, ze jeden z pęcherzyków może się po prostu wchłonąć. czytałam i faktycznie często są 2 pęcherzyki na wczesnym etapie a potem jeden znika. Ale chcę wierzyć, ze będą 2 Maluszki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2018, 23:56

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko z tego co się orientuję to ANA wskazują na problemy z autoimmunoagresją i nie wpływają bezpośrednio na plemniki czy zarodek i tak naprawdę warto będzie brać encorton albo metypred i to powinno rozwiązac problem. ja cały czas jestem na encortonie, da się żyć ;)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Selinko z tego co się orientuję to ANA wskazują na problemy z autoimmunoagresją i nie wpływają bezpośrednio na plemniki czy zarodek i tak naprawdę warto będzie brać encorton albo metypred i to powinno rozwiązac problem. ja cały czas jestem na encortonie, da się żyć ;)
    A możesz zerknąć na te moje wyniki? wrzuciłam na poprzedniej stronie na końcu
    Ja już nie wiem w końcu czy ten mój wynik jest pozytywny czy negatywny. Niby na końcu są 3 plusiki, ale w tabelce wszędzie 0 jest. Nie umiem tego odczytywać
    Życzę, żeby te 2 maluszki z Tobą zostały i nic się nie wchłaniało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 01:33

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    A możesz zerknąć na te moje wyniki? wrzuciłam na poprzedniej stronie na końcu
    Ja już nie wiem w końcu czy ten mój wynik jest pozytywny czy negatywny. Niby na końcu są 3 plusiki, ale w tabelce wszędzie 0 jest. Nie umiem tego odczytywać
    Życzę, żeby te 2 maluszki z Tobą zostały i nic się nie wchłaniało :)
    Właśnie patrzyłam na nie i nie moge ich rozszyfrować, bo noje wyglądają niby podobnie a jednak inaczej, ale wydaje mi się ze te wyniki nie swiadcza o chorobach tylko o tym, ze masz zwiekszona tendencje do zachorowania ( te rozne przeciwciala przyporzadkowane są toczniowi, rzs, zespołowi sjogrena) i generalnie wnoszą informacje, ze masz jakies przeciwciala i trzeba je wyciszyć zeby ułatwić zapłodnienie i zagniezdzenie. Ja to tak rozumiem. Nie pasuje mi tylko ta legenda, skąd w istatniej rubryce +++ skoro wczesniej nie było żadnego. To juz lekarz musi Ci zinterpretować

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Właśnie patrzyłam na nie i nie moge ich rozszyfrować, bo noje wyglądają niby podobnie a jednak inaczej, ale wydaje mi się ze te wyniki nie swiadcza o chorobach tylko o tym, ze masz zwiekszona tendencje do zachorowania ( te rozne przeciwciala przyporzadkowane są toczniowi, rzs, zespołowi sjogrena) i generalnie wnoszą informacje, ze masz jakies przeciwciala i trzeba je wyciszyć zeby ułatwić zapłodnienie i zagniezdzenie. Ja to tak rozumiem. Nie pasuje mi tylko ta legenda, skąd w istatniej rubryce +++ skoro wczesniej nie było żadnego. To juz lekarz musi Ci zinterpretować
    Ano właśnie, skąd te plusy ja nie wiem, ale dzięki za info :) czekam spokojnie na wizytę u lekarza

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zatestowałam https://zapodaj.net/1a6db7ec18179.jpg.html ;) Rocznik 86' jeszcze daje radę...

    Selina, JaKa lubią tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Dzisiaj zatestowałam https://zapodaj.net/1a6db7ec18179.jpg.html ;) Rocznik 86' jeszcze daje radę...
    Krecha jak malowana, gratulacje :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa! <3 piękne kreski! Gratulacje :D
    Nie długo się staraliście prawda?

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co kojarzę to od wrzesnia, na OF od grudnia. To się nazywa petarda ;)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Selina, dziękuję Rucola :* to był nasz 4 cs ;)Rucola wszystkie wie! ;) detektyw...

    lilly. lubi tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję cukierkowa. Szybciutko :) super !!! Który dzień cyklu ?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 12:54

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Gratuluję cukierkowa. Szybciutko :) super !!! Który dzień cyklu ?:)
    Dziękuję Sarrra :* dziś to mój 29dc

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to 5 tydzień się zaczął:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Dzisiaj zatestowałam https://zapodaj.net/1a6db7ec18179.jpg.html ;) Rocznik 86' jeszcze daje radę...

    Gratulacje :) Dobrze, że parzysta liczba w roku przynosi Wam szczęście.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Gratulacje :) Dobrze, że parzysta liczba w roku przynosi Wam szczęście.
    Parzysta liczba w roku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2018

    Selina lubi tę wiadomość

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Bibi-Ka :) , oby ten rok nam wszystkim sprzyjał!

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola a czemu bierzesz heparyne ? W końcu ja brałas od owulacji? Encorton to na te przeciwciala antyplemnikowe. A dupka bierzesz ? Czy lutke?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Rucola a czemu bierzesz heparyne ? W końcu ja brałas od owulacji? Encorton to na te przeciwciala antyplemnikowe. A dupka bierzesz ? Czy lutke?
    Heparyne biore z powodów ogólnych, ze względu na kiepskie wyniki testu CBA, dodatnia beta2glikoproteine w klasie igM ( w ostatnich wynikach wyszla mi w normie). Lekarz mi ją zlecił dopiero jak zobaczyl 2 pecherzyki, wczesniej cos wspominal. Zapisał mi duphaston, ale bez cisnienia max 2 tabletki na dobe, aktualnie biore jedna ale co kilka dni badam progesteron. Encorton na przeciwciala przeciwplemnikowe,bo z zalozenia tez moga zagrazac zarodkom.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 819 820 821 822 823 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ