X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BibiKa przykro mi, że negatyw :/ Tak czy siak uważam, że to za wcześnie. Tutaj jednej dziewczynie 14dpo (a też po zastrzyku była) test był biały na maxa, ani śladu cienia. Pojechała na betę dla pewności i była 2 cyfrowa... Ja testom nigdy nie zaufam, mogę sobie na nie sikać, ale i tak muszę zrobić betę by wiedzieć czy odstawić dupka

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie z tym testem bywa. Ja 10 dpo nasikalam na ten wrażliwy popołudniu i wyszedł. 11 dpo beta była 80. W pierwszej ciazy 9 dpo beta była 0 a 12 dpo 40.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślicie że test może wyjść fałszywy jak się go potrzyma z 2sekundy za długo w moczu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    BibiKa przykro mi, że negatyw :/ Tak czy siak uważam, że to za wcześnie. Tutaj jednej dziewczynie 14dpo (a też po zastrzyku była) test był biały na maxa, ani śladu cienia. Pojechała na betę dla pewności i była 2 cyfrowa... Ja testom nigdy nie zaufam, mogę sobie na nie sikać, ale i tak muszę zrobić betę by wiedzieć czy odstawić dupka

    Na pewno wiem, że zastrzyk się wypłukał. Bardziej czekam na laparo niż na ciążę. Co do przetrzymania testu, to jak nie ma w moczu bhcg to możesz i cały dzień trzymać i nic nie wyjdzie.
    A przed laparo i tak pewnie zrobię betę z krwi dla pewności.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech jadę na betę właśnie do diag całodobowej, rano zobaczyłam cień na teście, mąż też go widział. Jest 11d po zastrzyku, więc mega wcześnie, ale w piątek siknęłam też na test i był biały.
    Trudno, jak będzie 0, to się przynajmniej nie będę łudzić czy test mnie zrobił w ciula czy nie

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ech jadę na betę właśnie do diag całodobowej, rano zobaczyłam cień na teście, mąż też go widział. Jest 11d po zastrzyku, więc mega wcześnie, ale w piątek siknęłam też na test i był biały.
    Trudno, jak będzie 0, to się przynajmniej nie będę łudzić czy test mnie zrobił w ciula czy nie
    Selina cień świadczy o tym że może być ciaza. Ja też miałam cień. U mnie wyszedł 10 dpo cien. A beta była dzień pozn8ej 80. Gdyby j7e było ciazy to nic by się nie pojawiło chyba że coś nie tak z testem. Mnie się pojawiła kreska tak po 5 minutach nie os razu.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Selina cień świadczy o tym że może być ciaza. Ja też miałam cień. U mnie wyszedł 10 dpo cien. A beta była dzień pozn8ej 80. Gdyby j7e było ciazy to nic by się nie pojawiło chyba że coś nie tak z testem. Mnie się pojawiła kreska tak po 5 minutach nie os razu.
    Ja zauważyłam po ok.minucie, ale może być coś nie tak z testem wiadomo, to takie za 1zl paskowe z allegro ;) więc bez szału
    Byłam na becie, wyniki za 3-4h (przyszpitalna diagnostyka)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy. Daj znać koniecznie

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja zauważyłam po ok.minucie, ale może być coś nie tak z testem wiadomo, to takie za 1zl paskowe z allegro ;) więc bez szału
    Byłam na becie, wyniki za 3-4h (przyszpitalna diagnostyka)
    Selina jak wynik? Nic nue piszesz

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 1,2 :D ułańska fantazja mnie poniosła, że poszłam na betę 11d po zastrzyku (jakieś 9dpo). Czekam grzecznie już do środy, ale nie liczę na nic

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też robiłam 9 dpo i nie wyszło a 3 dni później było 40. Nic straconego

    Selina lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Beta 1,2 :D ułańska fantazja mnie poniosła, że poszłam na betę 11d po zastrzyku (jakieś 9dpo). Czekam grzecznie już do środy, ale nie liczę na nic

    No szkoda. Ale jak okres do środy nie przyjdzie, to powtórz może sikańca. Zresztą sama zdecydujesz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    No szkoda. Ale jak okres do środy nie przyjdzie, to powtórz może sikańca. Zresztą sama zdecydujesz
    @ i tak do środy nie przyjdzie, bo zażywam dupka i jak odstawieniu to @ pojawia się 3 dni po. Dupka mam do wtorku a gin kazała robić betę w środę, by wiedzieć czy go kontynuować
    Nie załamuje się broń Boże ;)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po usg . Krwiak się zmniejszył dwukrotnie i nie jest podkosmowkowy . Jest przy ujściu łożyska i podobno to dobrze. Wykryli nowego krwiaka 0.5 cm ale w łożyska więc jeśli się nie powiększy to nie zagraża. Dzidzia urósł 50 g i teraz ma 350 gr. 100 proc chłopiec. Łożysko się podniosło. Szyjka ma 4 cm

    Selina lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jestem po wizycie u lekarza i po urlopie w Zakopcu, wracam z energią do działania.

    Sarra zdrówka dla Was, oby lekarze zrobili wszystko co w ich mocy.A synek niech pięknie rośnie ;)

    Kropeczko, przykro mi że nie udało się w tym Lublinie...niestety sama byłam świadkiem jak kobieta już przygotowana do zabiegu musiała wyjść ze szpitala ze względu na ciśnienie, też brała leki.

    Selina, ja w życiu nie widziałam cienia ;)
    Trzymam dalej kciuki.

    Bibika masz już termin laparo?

    Nasza wizyta przebiegła ok, kolejne badania były zrobione. U mnie wszystkie dobre, wykresy idealne i według lekarza to już wystarczy do zajścia w ciążę. Jedynie co to dał mi Metformine bo mam za niską insulinę i kazał brać castagnus ze względu na mlekotok. Twierdzi że to jest lepsze niż bromek.
    Za to mężu miał zrobione dodatkowo tsk, Wit D i testosteron. D ma duży niedobór pomimo brania 4000 i ma brać 8500 tyś
    No i testosteron na pograniczu najniższej normy. To by tłumaczyło ciągle zmęczenie i brak chęci na współżycie. Zrobił długi wywiad i najlepiej to proponował zmienić pracę na mniej stresująca ;) ta jasne.
    Suplement testosteronu pogorszy wyniki dlatego dostal Clostybegyt i twierdzi że to da efekt przy tych wynikach.
    Bibi jak Twój mężu czuł się po clo?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra kciuki wciąż zaciśnięte, dzielna jesteś. Ściskam Cię mocno :)

    Aishha nadal czekam na @, jeszcze kilka dni i powinna się pojawić bo tempka już b.nisko. Mąż na clo czuje się bardzo dobrze, ciągle by się seksił :D

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Sarrra kciuki wciąż zaciśnięte, dzielna jesteś. Ściskam Cię mocno :)

    Aishha nadal czekam na @, jeszcze kilka dni i powinna się pojawić bo tempka już b.nisko. Mąż na clo czuje się bardzo dobrze, ciągle by się seksił :D

    W takim razie chyba jest ok skoro mój też ciągle mnie zaczepia i zrobił się dziwnie miły ;) myślałam że to coś innego.
    Co prawda bierze po pół i tak ma być 80 dni na tym. Doktor twierdzi że to zalatwi sprawę testosteronu i przy okazji poprawi nasienie. Ale mówił że ma pacjentów z dużo gorszym i są ciąże...

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra bardzo się cieszę, że jest lepiej! :) i tak ma być cały czas. Niech synek zdrowo rośnie :)

    Aishha mój mąż też ma testo przy dolnej granicy a ani androlog ani moją gin nie skugerowali Clo, dziwne. Nie jest moze jakis oziebly, no ale codziennie to tez nie ma ochoty. Dla niego najlepiej by było tak pewnie co 3dni z tego co widzę

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Sarrra bardzo się cieszę, że jest lepiej! :) i tak ma być cały czas. Niech synek zdrowo rośnie :)

    Aishha mój mąż też ma testo przy dolnej granicy a ani androlog ani moją gin nie skugerowali Clo, dziwne. Nie jest moze jakis oziebly, no ale codziennie to tez nie ma ochoty. Dla niego najlepiej by było tak pewnie co 3dni z tego co widzę

    no niestety u nas to jest moja inicjacja w dni płodne a po nich to raz na wczas. Widzę, że jest inaczej niż kiedyś. Fakt, że i ja w czasie brania luteiny niekoniecznie mam ochotę bo mnie tabletka po prostu ociera i później boli.
    Raczej bez wywiadu lekarz by nie przepisał, ale stwierdził, że oprócz samopoczucia polepszy mu też nasienie. No i kazał się ruszać więcej, jeśli nie ćwiczenia to chociaz spacery codzienne i testo powinien się sam podnieść.
    Ja dodałam od siebie, że może cudowny Naltrekson mąż będzie brał ze mna skoro ja się tak super czyje, to lekarz ze śmiechem stwierdził, że wiedział, że to powiem, ale na chwilę obecną CLO ma dać lepszy efekt. Zobaczymy.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha rozumiem. To oby Clo dawało u męża dalej dobre efekty :)
    Ja już mam ponowny spadem psychiczny, normalnie nie mam siły i ochoty ręką ruszyć :( za chwilę kolejne klientki i muszę się silić na uśmiech. Tak bardzo nie chce robić tej bety jutro... Pms już się zaczął chyba, czuję wewnętrzne napięcie, smutek, złość i żal, wszystko naraz! Wścieknę się chyba, niecierpię tego uczucia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2018, 13:12

‹‹ 825 826 827 828 829 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ