Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2018, 18:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Sarrra kciuki wciąż zaciśnięte, dzielna jesteś. Ściskam Cię mocno :)

Aishha nadal czekam na @, jeszcze kilka dni i powinna się pojawić bo tempka już b.nisko. Mąż na clo czuje się bardzo dobrze, ciągle by się seksił :D

W takim razie chyba jest ok skoro mój też ciągle mnie zaczepia i zrobił się dziwnie miły ;) myślałam że to coś innego.
    Co prawda bierze po pół i tak ma być 80 dni na tym. Doktor twierdzi że to zalatwi sprawę testosteronu i przy okazji poprawi nasienie. Ale mówił że ma pacjentów z dużo gorszym i są ciąże...

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

ciąża dzięki Naprotechnologia-Białystok
  • Selina Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2018, 00:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra bardzo się cieszę, że jest lepiej! :) i tak ma być cały czas. Niech synek zdrowo rośnie :)

Aishha mój mąż też ma testo przy dolnej granicy a ani androlog ani moją gin nie skugerowali Clo, dziwne. Nie jest moze jakis oziebly, no ale codziennie to tez nie ma ochoty. Dla niego najlepiej by było tak pewnie co 3dni z tego co widzę

Koniec starań
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2018, 08:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Sarrra bardzo się cieszę, że jest lepiej! :) i tak ma być cały czas. Niech synek zdrowo rośnie :)

Aishha mój mąż też ma testo przy dolnej granicy a ani androlog ani moją gin nie skugerowali Clo, dziwne. Nie jest moze jakis oziebly, no ale codziennie to tez nie ma ochoty. Dla niego najlepiej by było tak pewnie co 3dni z tego co widzę

no niestety u nas to jest moja inicjacja w dni płodne a po nich to raz na wczas. Widzę, że jest inaczej niż kiedyś. Fakt, że i ja w czasie brania luteiny niekoniecznie mam ochotę bo mnie tabletka po prostu ociera i później boli.
    Raczej bez wywiadu lekarz by nie przepisał, ale stwierdził, że oprócz samopoczucia polepszy mu też nasienie. No i kazał się ruszać więcej, jeśli nie ćwiczenia to chociaz spacery codzienne i testo powinien się sam podnieść.
    Ja dodałam od siebie, że może cudowny Naltrekson mąż będzie brał ze mna skoro ja się tak super czyje, to lekarz ze śmiechem stwierdził, że wiedział, że to powiem, ale na chwilę obecną CLO ma dać lepszy efekt. Zobaczymy.

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Selina Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2018, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha rozumiem. To oby Clo dawało u męża dalej dobre efekty :)
    Ja już mam ponowny spadem psychiczny, normalnie nie mam siły i ochoty ręką ruszyć :( za chwilę kolejne klientki i muszę się silić na uśmiech. Tak bardzo nie chce robić tej bety jutro... Pms już się zaczął chyba, czuję wewnętrzne napięcie, smutek, złość i żal, wszystko naraz! Wścieknę się chyba, niecierpię tego uczucia

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2018, 13:12

Koniec starań
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2018, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela czasem to własnie ciąza a nie PMS. Moja siostra opowiadała, że spodziewała sie okresu standardowo bo nawet sie nie starali i miała taki nerw, że kłociła sie ze wszytkimi myśląc że to przez okres. A to dzidzia :) dasz rade jeszcze dzis :)

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Selina Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Sela czasem to własnie ciąza a nie PMS. Moja siostra opowiadała, że spodziewała sie okresu standardowo bo nawet sie nie starali i miała taki nerw, że kłociła sie ze wszytkimi myśląc że to przez okres. A to dzidzia :) dasz rade jeszcze dzis :)
    Echh fajna by była niespodzianka, ale naprawdę nie wierzę.
    Dam znać Wam jutro

Koniec starań
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2018, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela i jak beta ?

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinka trzymam kciuki:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 17:48

Nasz mały cudzie trwaj...<3

mhsvpx9ik2z006il.png

• Selina Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2018, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jedno wielkie zero :P tak jak myślałam. Trudno
    Czekam na malpiszona w weekend i 1sze podejście do IUI w połowie lutego :)

Koniec starań
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2018, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to test figle splatal :/

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2018, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dziewczyny jedno wielkie zero :P tak jak myślałam. Trudno
    Czekam na malpiszona w weekend i 1sze podejście do IUI w połowie lutego :)

To będziemy wzajemnie trzymać za siebie kciuki. Ja też czekam na @, jak przyjdzie będę umawiać termin laparo.

Selina lubi tę wiadomość

• Selina Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    To będziemy wzajemnie trzymać za siebie kciuki. Ja też czekam na @, jak przyjdzie będę umawiać termin laparo.
    Dokładnie tak :) Czyli laparo teraz w nadchodzącym cyklu, tak?

Koniec starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, myślę, że jak się poskłada to ok 14.02

• Selina Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2018, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Tak, myślę, że jak się poskłada to ok 14.02
    Ochh to tak samo jak ja IUI! Noo to moja droga, to nie może się nie udać :D

Koniec starań
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2018, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Przenieśli mnie na patologie ciazy. Sale 2 osobowe więc ok. Sąsiadka tylko taka jakąś marudna ale trudno. Jeszcze chyba tydzień tu będę:(

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Selina Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2018, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Cześć. Przenieśli mnie na patologie ciazy. Sale 2 osobowe więc ok. Sąsiadka tylko taka jakąś marudna ale trudno. Jeszcze chyba tydzień tu będę:(
    No jak sąsiadka marudna, to trzeba to jakoś przełknąć ;) najlepiej słuchawki w uszy i film lub muzyka :P Dasz radę :) już z górki i wszystko będzie dobrze!
    Jak się w ogóle czujesz?

Koniec starań
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2018, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze. Wsumie to n8e miałam żadnych boli itp. Tylko ten krwiak . Chyba się zmniejsza . Może zrobią mi usg w pon to zobaczymy.

Selina lubi tę wiadomość

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Hanna Holovkova Koleżanka

Wysłany: 2 lutego 2018, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Drogie Panie!

Jestem studenką psychologii i piszę pracę magisterską na temat kobiet z niepłodnością, które mają do czynienia z in vitro. Dlatego bardzo chciałabym zaprosić Was do rozmowy na temat doświadczeń płynących z przeżywania niepłodności oraz oczekiwań wobec proceudry in vitro. Moją metodą badawczą są wywiady. Zdaję sobie sprawę, że rozmawianie ne ten wrażliwy temat może być dla Pań trudne i kłopotliwe,aczkolwiek uważam też, że mimo to,warto ten temat podnosić.

Jeśli czują się Panie na siłach, żeby sprostać temu wyzwaniu, to zapraszam Was do skontaktowania się ze mną drogą mialową, ponieważ każda odpowiedź jest dla mnie bardzo ważna. Czekam z niecierpliwością, mój adres mailowy: [email protected]

Pozdrawiam serdecznie

• Selina Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2018, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanna już Pani nas tutaj męczyła tym tematem, żadna z nas do in vitro nie podchodzi i proszę się przenieść na wątku związane z tym tematem i skończyć że spamowaniem tutaj

Koniec starań
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2018, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona jest wszędzie! zgłosiłam ją... :)

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

‹‹ 826 827 828 829 830 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego