X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 lutego 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha zrób betę w pon jeśli miesiączki nie ma. Testy są różne . A ta druga kreska to na pewno nie był zaciek ?

    Bibika i Sala ja również przyłączam się do kciukow. Oby luty był Waszym miesiącem.

    Selina lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Aisha zrób betę w pon jeśli miesiączki nie ma. Testy są różne . A ta druga kreska to na pewno nie był zaciek ?

    Bibika i Sala ja również przyłączam się do kciukow. Oby luty był Waszym miesiącem.

    Nie Sarra, oddzielna widoczna kreska. Ale na dzisiejszym do tej pory nie ma nic. Czekam do jutra ale dziś już standardowo powinno być plamienie.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha a dziś robiłaś test z porannego moczu? Nie miałaś żadnego zastrzyku na pęknięcie? Też bym zrobiła betę w poniedziałek

    Dziękuję Wam za kciuki :) Chciałabym, żeby to był ten miesiąc. Mam jednak chyba trochę do obgadania z mężem, ale nawet nie chce mi się teraz pisać o tym

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 3 lutego 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Aishha a dziś robiłaś test z porannego moczu? Nie miałaś żadnego zastrzyku na pęknięcie? Też bym zrobiła betę w poniedziałek

    Dziękuję Wam za kciuki :) Chciałabym, żeby to był ten miesiąc. Mam jednak chyba trochę do obgadania z mężem, ale nawet nie chce mi się teraz pisać o tym

    Z porannego. Zastrzykow nie potrzebuje bo pęka, owulacja potwierdzona była monitoringiem i progesteronem. Pożyjemy zobaczymy ;)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 lutego 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie z tym testami to słyszałam że niejtorym kobitka wychodzi dopiero tydzień po Tm. Mi wyszedł bardzo czuły w 10 dniu o 17:00. Nie ma zasady. Wiem że jak później nawet kreska jest to jest coś na rzeczy. Ale test jak8s ciulaty.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 3 lutego 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    No właśnie z tym testami to słyszałam że niejtorym kobitka wychodzi dopiero tydzień po Tm. Mi wyszedł bardzo czuły w 10 dniu o 17:00. Nie ma zasady. Wiem że jak później nawet kreska jest to jest coś na rzeczy. Ale test jak8s ciulaty.

    No teraz zerknelam na dzisiejszy i jest cień jeszcze jaśniejszy niż wczoraj- po całym dniu! Do dupci test, kupione za grosze. W tych lepszych zawsze było biało nawet po paru dniach jak wyrzucalam.
    Ale ja się nie nastawiam dopóki nie zobaczę normalnych dwóch tłuściochow.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w ogóle testom nie wierzę. Mam ich trochę, ale takie zwykłe allegrowe, więc kupa. Sikam dla sportu raczej, mam wrażenie, że im więcej tym lepiej przyjmuję porażkę. Nie robią na mnie wrażenia te białasy już, gorzej jak się czegoś dopatrzę a poźniej nic nie ma ;) Dlatego tylko i wyłącznie beta

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 3 lutego 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja już w ogóle testom nie wierzę. Mam ich trochę, ale takie zwykłe allegrowe, więc kupa. Sikam dla sportu raczej, mam wrażenie, że im więcej tym lepiej przyjmuję porażkę. Nie robią na mnie wrażenia te białasy już, gorzej jak się czegoś dopatrzę a poźniej nic nie ma ;) Dlatego tylko i wyłącznie beta

    Dokładnie to samo myślę o testach, dlatego kupuję te tanie a przecież one są słabe.
    Ale bety to jeszcze nigdy nie robiłam...chyba to mnie bardziej stresuje niż test ;)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha, zrób betę w poniedziałek.

    Ja też Wam dziękuję za kciuki. Luty z pewnością jeszcze ciąży nie przyniesie, ale kto wie co będzie dalej :)

    Selina lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 lutego 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha jak na szpilkach czekam na aktualne informacje od Ciebie !!

    Aishha lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 lutego 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha a czy testy wychodzą wczesniej yo zależy nawet nie tyle od testu, co od organizmu, tzn na ile w moczu dochodzi do kumulacji hormonów. Mi na przyklad testy owu zawsze super wychodziły, ciążowy robiłam w dzień okresu taki badziewny z allegro i wyszła mi bardzo mocna kreska. Mojej kumpeli testy owu nigdy nie wychodziły, test ciążowy 3 dni po terminie małpy pokazał bardzo blada kreskę. Następnego dnia poszla ma betę a tsm ponad 3000 !!. Nie chce Cię nakręcac ale bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki :*

    Aishha lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 lutego 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Rucola. Jak tam dzidzi? Dawno Cie tu nie było u nas.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 lutego 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykorzystałam 3 test ostatni, negatywny. Niby jest na nim napisane 99.9 dokładności ale biorę poprawkę.
    Zmierzylam tempke, teraz jak już wiem że jest owulka to drugi cykl z kolei przestaje mierzyć a tu dziś wyszła 36.9 czyli póki co jest wyższa. Chyba zrobię jak mówicie, jeśli dziś @ nie przyjdzie to jutro zrobię bete. Według moich obserwacji dziś jest 16 dzień drugiej fazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 08:25

    Rucola, Selina lubią tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Hej Rucola. Jak tam dzidzi? Dawno Cie tu nie było u nas.
    hej, cały czas podczytuje, ale podglądam 9 watków, więc nie wszędzie jestem na bierząco ;) U nas chyba ok, dowiemy się we wtorek na wizycie. Mam ogromną nadzieje, ze z Maluszkiem wszystko dobrze. Ja czuję się fizycznie srednio, brzuch już zaokrąglony, boje się myśleć, co będzie dalej :P

    Selina lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola cudnie :) będzie tylko dobrze! Nic więcej :)

    Aishha no i jasna sprawa, nie przejmujemy się testem i czekamy na jutrzejszą betę ')

    Ja się dopiero przed sekunda obudziłam, bo do po 5 imprezowaliśmy u nas że znajomymi :P chyba dawno tak długo nie siedzilismy :D Zrobiła się "YouTube party" hehe czyli każdy puszcza co mu się tam przypomni i było mega śmiesznie. Kurde pojadlam wszystkiego jak leci, jakichś przekąsek słonych, słodkich, pizzę no i ofkors drinki... Później w między czasie jakiś Ulgix i Buscopan, bo nie dość że @ mam to wzdęcia zaczęłam mieć (norma u mnie przy tych moich kiszkach) i teraz mnie taki skręt jelit obudził i macicy, że myślałam że skonam!! I mówię sobie w myślach, że mam nadzieję, że to ostatni mój @ w tym roku. I tak kurde ma być ;> chce od tego odpocząć ;)

    Rucola, 86Monia lubią tę wiadomość

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 lutego 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, oby było jak mówisz, ostatnia @ i ostatnia zakrapiana Twoja impreza na wiele miesięcy ;)
    Wróciłam z kościoła i tak czułam ze jest coś na rzeczy, plamienia są także pewnie nici z radości. Przykre to wszystko.

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha kochana, ale plamienia to jeszcze nic. Czy brałaś dupka albo lutkę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 14:04

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Aishha kochana, ale plamienia to jeszcze nic. Czy brałaś dupka albo lutkę?

    Dziś 4 dzień po odstawieniu luteiny.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Dziś 4 dzień po odstawieniu luteiny.
    Możesz tak odstawiać lutke bez potwierdzenia beta że nie jesteś w ciąży?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Możesz tak odstawiać lutke bez potwierdzenia beta że nie jesteś w ciąży?

    No tak, lekarz kazał brać przez 10 dni. Gdyby była ciąża to progesteron mniejszy badz większy ale się utrzyma a po potwierdzeniu ciąży mam wrócić do luteiny na stałe.

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
‹‹ 827 828 829 830 831 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ