X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D Aishha czyli wychodzi na to, że to Ty roznosisz te zarazki :P

    A plany na 14go przednie

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    :D Aishha czyli wychodzi na to, że to Ty roznosisz te zarazki :P

    A plany na 14go przednie

    Gdzie tam? Moja mama jest chora, ja szprycuje sie na zaś a siostra w stolycy hen od nas ;)
    Synek jej tydzień już zmaga się z zapaleniem ucha to przyciągnęła coś z przychodni.

    O to my na greya pójdziemy 14go ;)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj chyba by sie wolal dac pokroic niz obejrzec Greya :D z resztą ja też ;) hehe Nie widziałam żadnej części, ale oglądałam za to megaaaaa serial z tym aktorem! "Upadek" polecam Wam mocno jeśli lubicie mocne, mroczne klimaty :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądaliśmy Greya w sieci. Nie wiem czym ludzie tak się zachwycali. Typowa bajka o tym, że niespodziewana miłość Kopciuszka może zmienić bestię w księcia.

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie uwierzycie... wracam z Lublina bo zabieg odwołany :( miałam okropny skok ciśnienia 160/100 i nie zrobili mi zabiegu :( jestem załamana... tyle czekałam na to i dupa....:(((((( Kuzwa Tysiak poszedł sie rąbać a nic nie zrobione :( mam wrócić jak mi sie ciśnienie unormuje...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko ale jakto tysiak przepadł?! No chyba żartujesz?? Przecież to nie Twoja wina, stawilas się na zabieg a że ciśnienie za wysokie to niech przełożą zabieg, ale z jakiej paki kasa ma Ci przepaść? :/ Echh

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo wizyta przed swoje kosztowała No i za hotel i podróż tez musiałam zapłacić:( Eh No zabieg przełożony może na kwiecień... zobaczymy jak ciśnienie... generalnie to mam juz dość...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nieźle... Rozumiem Twoje wzburzenie. Może warto sprawdzić co z tym ciśnieniem

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawie 600 km przejechane i dupa:( a najlepsze ze jak teraz wracamy to kupiliśmy ciśnieniomierz i teraz mam 120/80.... Eh... ja niestety nerwus jestem... na nadciśnienie choruje ale leki biorę regularnie...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę to faktycznie :/ przykro mi że tak wyszło. To co tu zrobić jak pojedziesz kolejny raz, żeby ciśnie je nie skoczyło?

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem szczerze mówiąc jutro mam konsultacje z kardiologiem wiec poprosze o jakaś tabletkę ,,szczęścia” w razie czego... szczerze to nie mam pomysłu... ale udrażnianie odkładam na marzec kwiecień... w lutym są ferie w tym czasie co niby mogłabym jechać na zabieg... ale póki co odpuszczę, chcemy wyjechać w ferie i trochę odpocząć od tego wszystkiego:(

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko pewnie że tak, odpoczywajcie. Gdzieś w góry jedziecie?

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecimy na Fuerte - mieliśmy polować na lasty ale ponieważ mój nastrój dzis jest wyjątkowo podły to maz chciał mi poprawić nastrój i kupiliśmy juz dzis... lecimy 15.02 na tydzień...

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, może się wygrzejecie. Też mi się marzy słońce, ciepła plaża.

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi na to liczę... ze trochę słońca poprawi mi nastrój... jestem tak wyczerpana ta wizyta w Lublinie... cały czas jak mi mierzyli ciśnienie trzymałam w ręce cząstkę materialu - dostałam ja od takiej Pani jak w szpitalu byłam - to cząstka materiału potarta o cudowna figurkę Dzieciątka Jezus Koletanskiego... i tak sobie teraz myśle, ze widać tak miało byc... z drugiej strony to sama sie sobie dziwie ze wierze w jakieś cudowne materiały... jeszcze kilka miesięcy temu to bym za nic nie uwierzyła... a teraz... płakałam... ściskałam i błagałam...:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 19:57

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam, bo znajdziemy się na 2giej stronie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś grupa podupada
    Też piszę tylko tak ;) Nic nowego w sumie za bardzo. Jutro jadę na podgląd czy pęcherzyk pękł po zastrzyku, który miałam w środę zeszłą. Poza tym standardowy spadek formy i brak wiary w ten cykl, bo niby i czemu by się miało udać, nic nowego nie było. Odliczam raczej już czas do IUI.
    Wykupiliśmy sobie tani lot nad morze i tydzień po inseminacji lecimy na 3dni. Jeszcze nie byłam nad morzem zimą nigdy :) trochę zmienimy powietrze i odpoczniemy po tym wszystkim

    Piszcie co u Was!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 16:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba zastrzyk nie pomógł. Czuję dokuczliwe kłucie w lewym jajniku, co oznacza pojawienie się torbieli. Czekam na @ i laparo. W pracy szefowi już powiedziałam, że w najgorętszym okresie będą sobie musieli poradzić beze mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    U mnie chyba zastrzyk nie pomógł. Czuję dokuczliwe kłucie w lewym jajniku, co oznacza pojawienie się torbieli. Czekam na @ i laparo. W pracy szefowi już powiedziałam, że w najgorętszym okresie będą sobie musieli poradzić beze mnie.
    Akurat po zastrzyku to normalne, że jajnik kłuje :) Ja tak miałam zawsze, teraz też
    Kiedy się spodziewasz @?

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Podczytałam Was i wciąż jestem z Wami. Ja też wierzę SElinko że to iui musi Ci pomóc.

    Bibika to laparoskopi już tuż tuż? Znowu czas szybko mija . Mam nadzieję że pomoże że któryś z Jajeczek pęknie właśnie po laparoskopi.

    Kropeczko przykro mi że tak wyszło. Tak długo czekałas na tą wizytę.

    W czw mam kolejne usg po 4 tyg a 6 lutego drugie prenatalne. Bardzo jestem zmęczona mimo że brzuch nie jest duży. Praca daje mi w k9sc w szczególności gdy siedzę. Poduszka nie pomogla. Klienci mnie coraz bardziej denerwują i też nie wydalam. Muszę już wprowadzać zmiany do życia zawodowego bo nie pogodze.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 823 824 825 826 827 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ