X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Czesc dziewczynki :)

    Kor_a myśle, ze z temp.wszystko dobrze. Mierzysz o tych samych godzinach wiec nie ma sie czym niepokoic. Zobaczymy jaka jutro bedziesz miała i powinno sie wszystko wyjasnic.

    Misia to dobrze, ze zauwazasz roznice. Widac wszystko idzie w dobrym kierunku.

    Iwonka pozdrawiamy Cie serdecznie :) super,że ćwiczysz zajelas sie troszke czymś innym. Jak dojdzie rowerek to beda jeszcze wieksze efekty.

    Kochane jaka u Was pogoda? U mnie okropna wieje, pada mocno chwilami.

    dzięki Ewik :) jestem bardzo zadowolona z efektów :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Ewik, u mnie dzisiaj słonecznie, wczoraj prawie cały dzień lało.

    Miłego dnia życzę, Dziewczynki :)

    Ewik lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiu to Najwazniejsze :) nie trzeba wiele, zeby widziec pozytywy. Super ja tez sie ciesze. :)

    Cześć Aniu, milego dnia :)

    Iwonko jeszcze co do lekarza musisz Nam zdac relacje co i jak :)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,

    u mnie pochmurno i wietrznie :/

    Dziś mam pierwszy monitoring. Trzymajcie kciuki, żeby pęcherzyki się pojawiły!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 09:30

    Ewik, szpilka lubią tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj piękne słoneczko - ubrałam cieńsza kurtkę i część drogi do pracy przeszłam pieszo. W drugą stronę zamierzam to samo :-)

    Ewik lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaintrygowałyście mnie tym cukrem. Znalazłam ciekawy artykuł:

    http://dobrzebozdrowo.blogspot.com/2013/06/cukier-jakosc-komorek-jajowych.html

    Ewik lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ash trzymamy :) daj znac pozniej.

    Kor_a zazdroszcze sloneczka. Bardzo ciekawy artykul.

    ash lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.dziewczyny jednak umowilam sie do innego gin.dopiero na 13maja.no ale coz

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh te terminy - i jak w tym kraju mają się rodzić dzieci, skoro trzeba chodzić prywatnie, a nie każdy może sobie na to pozwolić? Wizyty to jeszcze, a wszystkie badania? Wg mnie dla kobiety w ciąży wszystko powinno być na NFZ bez względu na to czy zleci to lekarz na NFZ czy prywatnie.

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można też poszukać słuchajcie lekarzy, którzy przyjmują państwowo ale też przyjmują w klinikach prywatnych gdzie jest podpisana umowa z NFZ i wówczas ma się badania bezpłatnie, na lepszym sprzęcie itp.

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta racja, to jest jakaś parodia co się dzieje. Pójdziesz na NFZ to w większości przypadków Ci powiedzą,że wszystko dobrze a na prywatne wizyty trzeba mieć fortunę żeby sypać stówkami. Nie wspominając właśnie o badaniach.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • ulaa8 Znajoma
    Postów: 28 34

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos lekarza to mój przyjmuje w szpitalu jeden! dzień w tygodniu przez godzinę! Ja niestety pracuję na zmiany po 12 godzin. Najlepsze jest to że w gabinecie w szpitalu nie ma usg, jak trzeba zrobić to trzeba iść na Izbę Przyjęć szpitala i zapisać się w kolejkę. Także to jest coś strasznego. Dlatego mając co prawda skromne fundusze chodzę póki co prywatnie bo państwowo nie ma opcji.

    Ewik lubi tę wiadomość

    dqprpiqvrgjwgx24.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulaa8 wrote:
    A propos lekarza to mój przyjmuje w szpitalu jeden! dzień w tygodniu przez godzinę! Ja niestety pracuję na zmiany po 12 godzin. Najlepsze jest to że w gabinecie w szpitalu nie ma usg, jak trzeba zrobić to trzeba iść na Izbę Przyjęć szpitala i zapisać się w kolejkę. Także to jest coś strasznego. Dlatego mając co prawda skromne fundusze chodzę póki co prywatnie bo państwowo nie ma opcji.

    dokładnie tak jak piszesz. Moja gin.też przyjmuje w szpitalu ale to graniczy z cudem,żeby się do niej dostać bo albo jej coś wyskoczy jakaś operacja albo poród i jeszcze człowieka ogranicza praca,że ciężko dostosować swój czas. I z usg jest tak samo, na oddział i w kolejkę bo w gabinetach nie mają.

    ulaa8 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • ulaa8 Znajoma
    Postów: 28 34

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym USG na izbie przyjęć wykonuje lekarz który ma akurat dyżur.. O monitoringu państwowo mogę zapomnieć :-) w Klinice gdzie przyjmuje mój lekarz kosztuje 350 zł i jak się dowiedziałam jest to cena za wszystkie wizyty z badaniem USG i ewentualnymi pobraniami krwi na badanie estradiolu.

    dqprpiqvrgjwgx24.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to jeszcze nie tak tragicznie. Ja za każdą wizytę 100zł plus badania hormonów dodatkowo.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    A tego to chyba nie zrozumiałam :P
    witajcie Kochane
    no i tak mnie głowa bolała, że myśli nie mogłam zrozumiale przekazać ;) chodziło mi o to, że mi się tego o detektorze nie chciało czytać a jest zarówno w pytaniach i odpowiedziach jak i osobny watek gdzieś na forum a było to jak zaczęłam przygodę z ovu czyli w czerwcu i lipcu, chyba teraz jasne, ale dziś dopadł mnie katar i nadal mam lekki problem z używaniem mózgu :)

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilka - katar u mnie to najgorsza choroba :-( Mam dość wąskie dziurki w nosie i przez to byle obrzęk a ja już nie mogę oddychać. Mogę mieć każda inną chorobę i będę mniej marudna o jakieś 200% :-)

    szpilka, Ewik lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Szpilka - katar u mnie to najgorsza choroba :-( Mam dość wąskie dziurki w nosie i przez to byle obrzęk a ja już nie mogę oddychać. Mogę mieć każda inną chorobę i będę mniej marudna o jakieś 200% :-)
    Lubię, że mamy coś wspólnego a nie Twoje cierpienie oczywiście
    u mnie dopiero początek i jeszcze jakoś dycham, ale niestety w weekend nie wydobrzeję, bo w sobotę urodziny babci a w niedzielę chrześniaka mojego G

    Kor_a lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja katar mam praktycznie wieksza czesc roku bo od wiosny do poznej jesieni alergiczny bardzo uporczywy albo od bolacych zatok teraz mnie wymordowalo przy anginie tak samo ze nochal juz odmowil wspolpracy.
    Podobno sa jakies tabletki na katar ale nie probowalam to nie wiem czy skuteczne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 15:23

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć Dziewczyny :) i ja się dołączam do wątku, co prawda przejrzałam dopiero kilka pierwszych stron, ale nadrobię to z kubkiem kawy później :) postanowilismy zacząć starania od tego miesiąca, strasznie się cieszę, ale chyba tak samo się boję! Postanawiam nie mierzyć i nie liczyć, tylko cieszyć się ze starania i nie nakręcać się :)no i mam nadzieję, że nie wymięknę, bo lista za i jak przeciw jest długa, czy któras z Was też się boi czy jestem jedyna ;)???

    szpilka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ