X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko na razie klienci pytają sie o wycenę nic nie zamawiają bo jest martwy sezon zaczną sie maliny to i zamówienia bedą kupiłam dzisiaj test nie wiem po co ale kupiłam

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Elcia u Nas :) nie zalamuj sie musisz troszke wyluzowac bo psychika tez duzo blokuje. Sa tutaj pary na Ovu ktore staraja sie latami wiec nie mozna sie poddawac. Pamietaj zawsze jest Nadzieja

    elcia86 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elcia86 wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    przyłącze się do Waszego wątku :-) staramy się z mężem o dzidziusia (ponad rok), ale jakoś nie jest nam dane :-( pół roku temu byłam i ginekologa i stwierdził że mam poczekać i starać się cierpliwie. Nie zlecił żadnych badań ani nic, stwierdził że mam tyłozgięcie macicy i tyle. Postanowiłam zmienić na innego lekarza, który normalniej podszedł do mojego problemu. Od dwóch miesięcy chodzę do niego systematycznie. Zlecił badania, ale nie były jakieś rewelacyjne (LH,FSH- nie ma odpowiedniego stosunku 2:1), monitoring owulacji zakończyłam wczoraj, pęcherzyk pękł, ale powiedział że mam zrobić progesteron bo często usg zakłamuje. Dziewczyny tracę nadzieję, po bezowocnych cyklach :-(
    Kochana wiem dokładnie co czujesz ja staram sie ponad 2 lata i nic uda sie na pewno zobaczysz nie wolno tracic nadziei tylko ona mobilizuje nas do działania

    elcia86, Ewik lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Spoko na razie klienci pytają sie o wycenę nic nie zamawiają bo jest martwy sezon zaczną sie maliny to i zamówienia bedą kupiłam dzisiaj test nie wiem po co ale kupiłam

    No tak jak wszedzie martwy sezon w handlu. Ewelinka przyda sie na pewno :) ja w tym cyklu bede cwiczyc silna wole i postanowilam ze wytrzymam do daty @. Nawet Mąż chce sie zalozyc, ze nie ma szans zebym wytrzymala wiec... Tym bardziej mam o co powalczyc

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytając Wasze wpisy, można wiele się dowiedzieć i podzielić naszymi problemami, fajnie że stworzyłyście takie forum :-)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    No tak jak wszedzie martwy sezon w handlu. Ewelinka przyda sie na pewno :) ja w tym cyklu bede cwiczyc silna wole i postanowilam ze wytrzymam do daty @. Nawet Mąż chce sie zalozyc, ze nie ma szans zebym wytrzymala wiec... Tym bardziej mam o co powalczyc
    kusi mnie zeby jutro zrobic bo nigdy tak nie miałam walcz ja sie nie zakładam bo zawsze przegrywam

    Ewik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elcia86 wrote:
    Czytając Wasze wpisy, można wiele się dowiedzieć i podzielić naszymi problemami, fajnie że stworzyłyście takie forum :-)
    ty też mozesz mówic o swoich problemach nie krepuj sie pomozemy jak tylko umiemy

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Ewelinka moze faktycznie zrob skoro nigdy tak nie mialas byc moze ktos w brzuszku babelkuje i robi mamusi kuku.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elcia oczywiscie pisz o wszystkim, pytaj w miare mozliwosci bedziemy pomagac.

    elcia86 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje! Witajcie, ale ja dziś tylko na 5 sekund ;) Dużo pracy mam, a po też trochę spraw dziś było, więc nie miałam czasu na forum. Nadrobię jutro i popiszę praz wpiszę nowe Czanobylki na listę :)

    Do jutra! <3

    Ewik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak Ida mam dużo pracy i nocka przede mną zarwana ;/ do usłyszenia w sobotę!

    Ewik lubi tę wiadomość

  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, że tak miło przyjęłyście mnie do Waszego grona :-)
    Przyznam się że u mnie z psychiką też nie jest najlepiej, ktoś kiedyś mi powiedział "że nie będę mogła mieć własnych dzieci" :-( i ciągle te słowa mnie prześladują :-( poza tym jestem osobą bardzo nerwową, co pewnie dodatkowo wpływa ma moje problemy :-(

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Ida i Misia :) ja tez zmykam. Mezus wrocil wlasnie z pracy. Do jutra buzka :)

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też uciekam jutro zdam relacje co i jak dobranoc

  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 20 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elcia86 wrote:
    Dzięki, że tak miło przyjęłyście mnie do Waszego grona :-)
    Przyznam się że u mnie z psychiką też nie jest najlepiej, ktoś kiedyś mi powiedział "że nie będę mogła mieć własnych dzieci" :-( i ciągle te słowa mnie prześladują :-( poza tym jestem osobą bardzo nerwową, co pewnie dodatkowo wpływa ma moje problemy :-(

    Witaj Elcia - ja też jestem tak jak Ty osobą nerwową i co mi ktoś powie to bardzo biorę do siebie.. Też podobne słowa usłyszałam jak Ty ale wiesz co? Właśnie zrobię na przekór i pokażę, że mogę! I Tobie też tak radzę, głowa do góry, trzymam kciuki! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 21:10

    elcia86 lubi tę wiadomość

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 20 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_marti wrote:
    Witaj Elcia - ja też jestem tak jak Ty osobą nerwową i co mi ktoś powie to bardzo biorę do siebie.. Też podobne słowa usłyszałam jak Ty ale wiesz co? Właśnie zrobię na przekór i pokażę, że mogę! I Tobie też tak radzę, głowa do góry, trzymam kciuki! :)
    Czesc Marti :-) fajnie ze nie jestem sama. Tez probuje sobie wmawiac ze bedzie ok,ale czesto sie poddaje i nici z moich postanowien.
    Moze w koncu sie nsm uda :-)

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie,ze jest taki watek i, ze tak nas duzo. Przeczytalam polowe i odpuscilam, pedzicie Dziewczynki! U mnie 1 dzien cyklu, wiec zrobilam postanowienie,ze bede tak jadla, jak bym za cztery tygodnie miala byc W ciazy, czyli zero slodyczy i tylko zdrowe jedzonko. Mam do zrzucenia 4 kg ;) teraz mam motywacje :) oj cos czuje,ze bede tutaj czestym gosciem :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 21 marca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się! Jestem po usg w 9 dc. Na lewym jajniku liczne pęcherzyki , największy 7mm. Na prawym pęcherzyk 7,2. Endometrium 4,5 mm. Kolejne usg we wtorek. poproszę o kciuki!


    Miłego dnia ;)

    elcia86, Ewik, Eklerka, Mahdusiaa, ewelina27 lubią tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 21 marca 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co sądzicie o moim wykresie, bo nie mam doświadczenia w interpretacji. Czy już jest stracony cykl?

    8ba8ac4ec7f0078fe29a92a2ff5a4b8d.png

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 21 marca 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ASH,
    Trzymam kciuki i zycze owocnych wynikow.
    Ja w tym miesiacu mialam tylko jeden pecherzyk na lewym jajniku ale pekl, zobaczymy co bedzie.

    ash lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ