X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 20 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola będziemy mieć chłopca.

    Selinko trzymam mocno kciuki
    .jeszcze 9 dni:)

    Selina, JaKa lubią tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 21 marca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Rucola znasz już płeć?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na 80% też chłopak :)
    Selinka a co do PAI homo to moze warto byłoby jednak wdrożyć heparyne od owu, tym bardziej że miałaś IUI? większość dziewczyn z tą mutacją ma takie postępowanie... Tak tylko sobie myślę. Wiem, ze lekarze Ci nie zlecili, ale gdybyś chciała i sie uparła. Nie zaszkodzi a moze pomoże

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    My na 80% też chłopak :)
    Selinka a co do PAI homo to moze warto byłoby jednak wdrożyć heparyne od owu, tym bardziej że miałaś IUI? większość dziewczyn z tą mutacją ma takie postępowanie... Tak tylko sobie myślę. Wiem, ze lekarze Ci nie zlecili, ale gdybyś chciała i sie uparła. Nie zaszkodzi a moze pomoże
    Immunolodzy ani gin stwierdzili, że nie ma potrzeby, więc sama sobie jej nie wezmę ;) Jak teraz nie wyjdzie to zapytam o to gin przy następnej IUI

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 22 marca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozmawiała właśnie o tym z moją gin. Pytałam dlaczego przy taich samych mutacjach lekarze różnie postępują. Nie umiała uzasadnić. Po prostu każdy ma inną praktykę i doświadczenie. Ja też uważam, ze heparyna przy tej mutacji pai homo jest zbawieniem :) dla mnie to jest dziwne , ze lekarze nie chca chociaż raz spróbować, chociaż 0,4 od 2 dnia po owulacji. Wiem , ze heparyna nie jest szkodliwa jak się ją weźmie przez pare dni a potem odłoży.

    Rucola lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    rozmawiała właśnie o tym z moją gin. Pytałam dlaczego przy taich samych mutacjach lekarze różnie postępują. Nie umiała uzasadnić. Po prostu każdy ma inną praktykę i doświadczenie. Ja też uważam, ze heparyna przy tej mutacji pai homo jest zbawieniem :) dla mnie to jest dziwne , ze lekarze nie chca chociaż raz spróbować, chociaż 0,4 od 2 dnia po owulacji. Wiem , ze heparyna nie jest szkodliwa jak się ją weźmie przez pare dni a potem odłoży.
    Ale z tego co się orientuję, jest droga. Nikt mi nie da refundowanej heparyny jak nie mam na papierze napisane, że mam trombofilie. Mutacja, to małe piwo w porównaniu do trombofilii lub tocznia.
    Jednak jeśli miałoby to jakoś pomóc, to zapłacę 100% za te zastrzyki

    Aishha lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 22 marca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ale z tego co się orientuję, jest droga. Nikt mi nie da refundowanej heparyny jak nie mam na papierze napisane, że mam trombofilie. Mutacja, to małe piwo w porównaniu do trombofilii lub tocznia.
    Jednak jeśli miałoby to jakoś pomóc, to zapłacę 100% za te zastrzyki
    Moja bratowa ma 2 mutacje hetero i umówiła się na wizytę do GENOMu w Rudzie ślaskiej. tak polecił jej ginekolog, który twierdzi, ze jak dostanie od nich zaświadczenie, to będzie mógł jej przepisywać heparynę refundowaną

    Selina lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko ja mam stwierdzona trombofilie tylko na podstawie wyników z mutacji. Do dnia pozytywnej bety brałam heparyne bez refundacji ok 10 zl za zastrzyk. A od pozytywnej bety gin wypisal recente na refundowany neoparin. Tak zrobiło 2 ginkow i hematolog. U mnie wyniki na krzepliwosc były dobre ( w geanicy) mimo mutacji.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsumie tej heparyny bez refundacji wzięłam około 14 zastrzyków = 140 zł
    A potem za paczkę z refundacja wyszło 3 zł za 10 zastrzyków

    Rucola lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam dopiero przy obecnym pęcherzyku w macicy, od razu neoparin z refundacją ;) ale ja mam wykluczone wszelkie mutacji, nawet hetero, ale miałam niejasne przeciwciała przeciw beta2glikoproteinie

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Selinko ja mam stwierdzona trombofilie tylko na podstawie wyników z mutacji. Do dnia pozytywnej bety brałam heparyne bez refundacji ok 10 zl za zastrzyk. A od pozytywnej bety gin wypisal recente na refundowany neoparin. Tak zrobiło 2 ginkow i hematolog. U mnie wyniki na krzepliwosc były dobre ( w geanicy) mimo mutacji.
    Tak Sarrra wiem, ale moi lekarze (ginekolog i 2 immunologow z czego 1 jest tez hematologiem) powiedzieli, ze nie ma sensu dawac heparyny teraz. Poza tym inna sprawa, ze nie mozna stweirdzic trombofilii na podstawie mutacji, mowie od strony medycznej. To, ze ktos Ci dal takie zaswiadczenie, byl super mega miły i zrobił Ci przysługę :)
    Nie bede juz jezdzic do nikogo nowego, mam dosc lekarzy.

    Zła jestem w ogóle :/ Jedna dziewczyna z forum ktora ma IUI u tej samej gin co ja dostała juz 2x kroplówkę (chyba intralipid i 2x bo podchodziła 2x do IUI). Spytałam dlaczego dostała a ona na to, ze gin jej powiedziała, że nie ma zrobionych badań p.ciał Ana a jakby były pozytywne, to kroplowka na to pomoze. Nosz kuzwa max, zanosiłam gin moje wyniki Ana gdzie 1 miałam pozytywne a 2 graniczne. Nic mi dodatkowego nie przepisała :( Pierdziele to wszystko, wiem, ze sie nie udało. Kurde dlaczego jedna dostaje coś, co moze pomoc a ja nic... Tyle kasy na to w koncu idzie, no szlag mnie zaraz trafi :(

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 23 marca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinka spokojnie poczekaj jeszcze i sie nie złość... i nie mów ze sie nie udało... swoją droga kiedy testujesz?

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Selinka spokojnie poczekaj jeszcze i sie nie złość... i nie mów ze sie nie udało... swoją droga kiedy testujesz?
    W środę mam zrobić test. Uspokoiłam się, bo teraz i tak moja złość nic nie zmieni, czasu nie cofnę. Pogadam z gin na spokojnie na następnej wizycie

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 24 marca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Selinko :*

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 24 marca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko to Ty na zdjęciu ? Gdzie taki fajny wodospad?:)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Selinko to Ty na zdjęciu ? Gdzie taki fajny wodospad?:)
    Tak, ja :) Foto z podrozy poslubej do Tajlandii. Ten to i tak mały w porownaniu do innego, ktory widzielismy rok wczesniej. Achh rozmarzyłam się :)

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 25 marca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tez przeglądałam się zdjęciu w zakresie tła :) a Twoj awatar kropeczko to Ty ?

    Selina lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 25 marca 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślałam, ze Tajlandia - kiedyś wspominałaś, ze byliście :) Sarrra tak to ja:) a raczej połowa mnie:)

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Tak myślałam, ze Tajlandia - kiedyś wspominałaś, ze byliście :) Sarrra tak to ja:) a raczej połowa mnie:)
    Ślicznaś! <3

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 25 marca 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ten lepszy profil Selinka :)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

‹‹ 835 836 837 838 839 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ