X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jesteś mega zabezpieczona.

    Selina lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) jak Wam weekend minął?
    U mnie 10 dc I dzis u nowej gin byłam póki co wrażenie Ok - w czwartek mam kolejna wizytę - monit pęcherzyka, póki co na prawym 13,6 mm na lewym 14,7mm endo 7,8 mm... jak w tym cyklu sie nie uda w kolejnym cyklu zaczynamy stymulację...

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Hej dziewczynki:) jak Wam weekend minął?
    U mnie 10 dc I dzis u nowej gin byłam póki co wrażenie Ok - w czwartek mam kolejna wizytę - monit pęcherzyka, póki co na prawym 13,6 mm na lewym 14,7mm endo 7,8 mm... jak w tym cyklu sie nie uda w kolejnym cyklu zaczynamy stymulację...
    Super Kropeczko :) a u kogo byłaś jeśli można wiedzieć? Byłaś stymulowana czy sama wyhodowalas 2 pęcherzyki?
    Ja IUI miałam w piątek przed południem i czekamy 2tygodnie na efekty ;)
    Mdli mnie od leków, jeszcze dziś zaczęłam dupka i najchętniej poszłabym spać a pracuję do 20 :( i tak cały tydzień od rana...

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sobota była intensywnie pracująca, stawialismy tunel na warzywa ;)
    Poza tym to 16 dc i temp nadal niska i chyba mam powtórkę z zeszłego kwietnia i cykl bezowulacyjny. Serduchowalismy codziennie przez 6 dni i tylko cud może się zdarzyć :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama uhodowalam :D ale to brzmi dumnie :) nigdy jeszcze nie byłam stymulowana ale ta gin powiedziała ze po shsg ma 3 miesiące na zajście bo przy tej mojej endometriozie ktora raz jest a raz jej nie ma to może byc rożnie z drożnością wiec nie ma na co czekac - ja liczę ze w tym cyklu sie uda zajsc bez stymulacji ale cóż jak trzeba to trzeba chociaż tez powiedziała ze musze liczyć sie z bliźniakami przy stymulacji... zobaczymy jak to będzie...

    Ta lekarka nazywa sie Anna Sus - Urban gabinet jest na urzędniczej - czy mi sie wydaje czy Ty Selinko tez chodziłaś na urzędnicza?

    Trzymam kciuki !!!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 19:10

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Sama uhodowalam :D ale to brzmi dumnie :) nigdy jeszcze nie byłam stymulowana ale ta gin powiedziała ze po shsg ma 3 miesiące na zajście bo przy tej mojej endometriozie ktora raz jest a raz jej nie ma to może byc rożnie z drożnością wiec nie ma na co czekac - ja liczę ze w tym cyklu sie uda zajsc bez stymulacji ale cóż jak trzeba to trzeba chociaż tez powiedziała ze musze liczyć sie z bliźniakami przy stymulacji... zobaczymy jak to będzie...

    Ta lekarka nazywa sie Anna Sus - Urban gabinet jest na urzędniczej - czy mi sie wydaje czy Ty Selinko tez chodziłaś na urzędnicza?

    Trzymam kciuki !!!:)
    Tak chodziłam, ale jeszcze przed staraniami do dr Springwald ;) ale to te same gabinety :) Dobre opinię słyszałam o tej dr do której poszłaś, ona też u Ludwina przyjmuje?
    Niby racja z cisza bliźniaczą przy stymulacji, ale naprawdę wcale nie często się to zdarza :) jeśli wyjodujesz wtedy 4-5 pęcherzyków no to faktycznie, ryzyko duże, ale 2-3 to myślę można próbować ;) Oczywiście jeśli jesteście gotowi podjąć ryzyko
    Ja teraz miałam 2 dominujące pęcherzyki przy IUI i też niby ryzyko ciąży bliźniaczej, ale szczerze? Jakoś tego u siebie nie widzę :P Cudem wydaje mi się że może się udać a co dopiero podwójnie hehe :D


    Aishha zazdroszczę, że będziecie mieć swoje warzywka! <3 omnomnom A co do cudu z to kochaaaana wszystko jest możliwe ;) Jesteś pewna że cykl był bezowulacyjny czy tylko tak podejrzewasz?

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ona tez chyba w Ludwinie przyjmuje. Wydaje sie miła i wogole zreszta zobaczymy co będzie :)
    Kiedy masz testować Selinka?

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko jakos w przyszły czwartek, staram sie o tym za duzo nie myslec, ale w sumie przez zastrzyki i tabletki sie nie da ;)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewna nie jestem bo nie robiłam usg ale powinnam mieć owu 13-14 dc i temperaturę zupełnie inna niż teraz, dlatego myślę że nie było owulacji. Dokładnie rok temu miałam identyczną sytuację potwierdzona monitoringiem.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam że u każdej z nas raz na jakiś czas występują cykle bezowulacyjne i że jest to normalne. U mnie np przez 12 miesiecy starań była owulacja tylko z prawego jajnika i zastanawiam się czy lewy jest zdrowy
    . Selinko a heparyne jyz bierzesz? Jak orzyjmowanue zastrzyków? Ja już nie mam jak w brzuch dawać i muszę w rękę w ramie. Chodzę jak cpun. Kropeczko trzymam kciuki .

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz to juz nie jestem pewna co sie zadziało bo po 4 dniach przerwy znowu pojawił się sluz płodny i wczoraj miałam bóle jajników. Tyle że od poniedzialku zaczelam brac luteine i teraz sama nie wiem czy sobie nie zaszkodziłam. Spisuje cykl na straty bo serduchować i tak nie będziemy pomimo śluzu, dla mnie to za duży ból z luteiną, która tam siedzi i wszystko ociera.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniki mogą przeżyć do 5 dni więc wszystko jest możliwe:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Plemniki mogą przeżyć do 5 dni więc wszystko jest możliwe:)

    przy naszych słabych plemnikach wątpię :) ale...nie ma co prorokować.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    przy naszych słabych plemnikach wątpię :) ale...nie ma co prorokować.
    Słuchaj u każdego musi zdarzyć się jeden super geniusz, który przetrwa dłużej i dotrze do komórki :D kto wie ;) oby oby

    Aishha, Sarrrra lubią tę wiadomość

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki,
    Wracam od gin - kolejny monitoring w poniedziałek w lewym jajniku pęcherzyk dominujący 17,2 mm w prawym jakby zmalał bo 12 mm wiec owu będzie z lewego :) dzis przytulanko i kolejne w sobotę... endometrium 11mm wiec chyba jest oki:)

    Selina, Aishha, Sarrrra lubią tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko no piękne endo! Jak Ty takie uchodowalas? :P który to dc dziś?

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć 13 :)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam selinko zastrzyki z heparyny Ci ida ?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki...
    Co u Was? U mnie kiepsko... czuje ze cos jest nie tak... boli krzyż, noga itd:( chyba moja endo sie odzywa...:( trochę jestem przybita... gin nic nie widziała w poniedziałek w czwartek tez nic na usg ale boli i piecze cos tam w srodku :( obawiam sie ze shsg obudziło ja do życia :( tak sie zestresowałam ze nawet u proktologa byłam bo myślałam ze to cos w jelicie... ale proktolog powiedział ze wszystko Oki... No nic poprosze ja w poniedziałek żeby przyjrzała sie dokładnie tej tylnej ścianie pochwy... a z drugiej strony liczę ze skoro nie ma nic na jajnikach i jest ovu to może sie uda i ulży mi jak zajde... jestem taka rozbita i martwię sie bardzo :(

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    A jak tam selinko zastrzyki z heparyny Ci ida ?
    Coraz lepiej :P kłuje się tylko z lewej strony i jest ok, nie ma siniaków
    A jak u Ciebie? Jak się czujecie? To już końcówka :)


    Kropeczko normalnie to powiedziałabym Ci, że to owulka, ale hm to chyba za wcześnie. Nie martw się, może nadwyrezylas kręgosłup jakoś? Może to jednak nie endomenda tylko coś blachego? Oby

‹‹ 841 842 843 844 845 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ