Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Kropeczka1986 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skocze dzis do apteki w takim razie bo biorę tylko vitotal dla kobiet ale to tak cały rok żeby nie chorować :) a w nim to raczej znikome ilości witaminy K i D - dzięki Selinka ;*. Mowisz ze, zleciało a mi to sie tak dłużyło jak nigdy:)

Selina lubi tę wiadomość

Nasz mały cudzie trwaj...<3

mhsvpx9ik2z006il.png

• Aishha Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie widzę laski, że wiosna Was pozytywnie nastraja :) i bardzo dobrze!
    u nas raczej widzę po objawach i temperaturze, że miałam dużo za wcześnie owulacje i nie zdążyliśmy ;/ ale trudno, nie będę się zadręczać, może się mylę. Od dzis zaczynam dietke, żeby troche z brzucha zgubic do sezonu bikini i mam zamiar wrócić do ćwiczeń bo zapuściłam się. W sobotę planuje przygotowac sobie działkę na warzywa, będziemy też stawiać z mężem folię. Wyjątkowo chce mi się pracować i grzebać w ziemi :)

Selina, Kropeczka1986 lubią tę wiadomość

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

ciąża dzięki Naprotechnologia-Białystok
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko super z tą heparyna. Jak będziesz w ciazy to naciskaj ma Luteinę i dupka jeśli już nie bierzesz. Oraz o heparyne 0,6. A ta heparyna to od owulacji? A ten lek na i co napisałaś to ma tak działać jak encorton ?

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Selina Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Selinko super z tą heparyna. Jak będziesz w ciazy to naciskaj ma Luteinę i dupka jeśli już nie bierzesz. Oraz o heparyne 0,6. A ta heparyna to od owulacji? A ten lek na i co napisałaś to ma tak działać jak encorton ?
    Dupka będę brała od poniedziałku chyba a heparyna od wczoraj, owu będzie jakoś jutro bo jestem po zastrzyku
    Ten lek czyli intralipid jest taki silnie odżywczy, nie ma nic wspólnego z encortonem, ma wspomóc zagnieżdżenie. Dostaje go bo mam podwyższone komórki NK-pewnie więc też ma wpłynąć na ich obniżenie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2018, 21:50

Koniec starań
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jesteś mega zabezpieczona.

Selina lubi tę wiadomość

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png

Wysłany: 16 kwietnia 2018, 14:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) jak Wam weekend minął?
    U mnie 10 dc I dzis u nowej gin byłam póki co wrażenie Ok - w czwartek mam kolejna wizytę - monit pęcherzyka, póki co na prawym 13,6 mm na lewym 14,7mm endo 7,8 mm... jak w tym cyklu sie nie uda w kolejnym cyklu zaczynamy stymulację...

Selina lubi tę wiadomość

mhsvpx9ik2z006il.png

• Selina Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2018, 15:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Hej dziewczynki:) jak Wam weekend minął?
    U mnie 10 dc I dzis u nowej gin byłam póki co wrażenie Ok - w czwartek mam kolejna wizytę - monit pęcherzyka, póki co na prawym 13,6 mm na lewym 14,7mm endo 7,8 mm... jak w tym cyklu sie nie uda w kolejnym cyklu zaczynamy stymulację...
    Super Kropeczko :) a u kogo byłaś jeśli można wiedzieć? Byłaś stymulowana czy sama wyhodowalas 2 pęcherzyki?
    Ja IUI miałam w piątek przed południem i czekamy 2tygodnie na efekty ;)
    Mdli mnie od leków, jeszcze dziś zaczęłam dupka i najchętniej poszłabym spać a pracuję do 20 :( i tak cały tydzień od rana...

Koniec starań
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sobota była intensywnie pracująca, stawialismy tunel na warzywa ;)
    Poza tym to 16 dc i temp nadal niska i chyba mam powtórkę z zeszłego kwietnia i cykl bezowulacyjny. Serduchowalismy codziennie przez 6 dni i tylko cud może się zdarzyć :)

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

Wysłany: 16 kwietnia 2018, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama uhodowalam :D ale to brzmi dumnie :) nigdy jeszcze nie byłam stymulowana ale ta gin powiedziała ze po shsg ma 3 miesiące na zajście bo przy tej mojej endometriozie ktora raz jest a raz jej nie ma to może byc rożnie z drożnością wiec nie ma na co czekac - ja liczę ze w tym cyklu sie uda zajsc bez stymulacji ale cóż jak trzeba to trzeba chociaż tez powiedziała ze musze liczyć sie z bliźniakami przy stymulacji... zobaczymy jak to będzie...

Ta lekarka nazywa sie Anna Sus - Urban gabinet jest na urzędniczej - czy mi sie wydaje czy Ty Selinko tez chodziłaś na urzędnicza?

Trzymam kciuki !!!:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 19:10

mhsvpx9ik2z006il.png

• Selina Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Sama uhodowalam :D ale to brzmi dumnie :) nigdy jeszcze nie byłam stymulowana ale ta gin powiedziała ze po shsg ma 3 miesiące na zajście bo przy tej mojej endometriozie ktora raz jest a raz jej nie ma to może byc rożnie z drożnością wiec nie ma na co czekac - ja liczę ze w tym cyklu sie uda zajsc bez stymulacji ale cóż jak trzeba to trzeba chociaż tez powiedziała ze musze liczyć sie z bliźniakami przy stymulacji... zobaczymy jak to będzie...

Ta lekarka nazywa sie Anna Sus - Urban gabinet jest na urzędniczej - czy mi sie wydaje czy Ty Selinko tez chodziłaś na urzędnicza?

Trzymam kciuki !!!:)
    Tak chodziłam, ale jeszcze przed staraniami do dr Springwald ;) ale to te same gabinety :) Dobre opinię słyszałam o tej dr do której poszłaś, ona też u Ludwina przyjmuje?
    Niby racja z cisza bliźniaczą przy stymulacji, ale naprawdę wcale nie często się to zdarza :) jeśli wyjodujesz wtedy 4-5 pęcherzyków no to faktycznie, ryzyko duże, ale 2-3 to myślę można próbować ;) Oczywiście jeśli jesteście gotowi podjąć ryzyko
    Ja teraz miałam 2 dominujące pęcherzyki przy IUI i też niby ryzyko ciąży bliźniaczej, ale szczerze? Jakoś tego u siebie nie widzę :P Cudem wydaje mi się że może się udać a co dopiero podwójnie hehe :D

Aishha zazdroszczę, że będziecie mieć swoje warzywka! <3 omnomnom A co do cudu z to kochaaaana wszystko jest możliwe ;) Jesteś pewna że cykl był bezowulacyjny czy tylko tak podejrzewasz?

Koniec starań

Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ona tez chyba w Ludwinie przyjmuje. Wydaje sie miła i wogole zreszta zobaczymy co będzie :)
    Kiedy masz testować Selinka?

mhsvpx9ik2z006il.png

• Selina Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko jakos w przyszły czwartek, staram sie o tym za duzo nie myslec, ale w sumie przez zastrzyki i tabletki sie nie da ;)

Koniec starań
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewna nie jestem bo nie robiłam usg ale powinnam mieć owu 13-14 dc i temperaturę zupełnie inna niż teraz, dlatego myślę że nie było owulacji. Dokładnie rok temu miałam identyczną sytuację potwierdzona monitoringiem.

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Sarrrra Autorytet

Wysłany: 17 kwietnia 2018, 23:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam że u każdej z nas raz na jakiś czas występują cykle bezowulacyjne i że jest to normalne. U mnie np przez 12 miesiecy starań była owulacja tylko z prawego jajnika i zastanawiam się czy lewy jest zdrowy
    . Selinko a heparyne jyz bierzesz? Jak orzyjmowanue zastrzyków? Ja już nie mam jak w brzuch dawać i muszę w rękę w ramie. Chodzę jak cpun. Kropeczko trzymam kciuki .

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz to juz nie jestem pewna co sie zadziało bo po 4 dniach przerwy znowu pojawił się sluz płodny i wczoraj miałam bóle jajników. Tyle że od poniedzialku zaczelam brac luteine i teraz sama nie wiem czy sobie nie zaszkodziłam. Spisuje cykl na straty bo serduchować i tak nie będziemy pomimo śluzu, dla mnie to za duży ból z luteiną, która tam siedzi i wszystko ociera.

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Sarrrra Autorytet

Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniki mogą przeżyć do 5 dni więc wszystko jest możliwe:)

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Plemniki mogą przeżyć do 5 dni więc wszystko jest możliwe:)

przy naszych słabych plemnikach wątpię :) ale...nie ma co prorokować.

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Selina Autorytet

Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    przy naszych słabych plemnikach wątpię :) ale...nie ma co prorokować.
    Słuchaj u każdego musi zdarzyć się jeden super geniusz, który przetrwa dłużej i dotrze do komórki :D kto wie ;) oby oby

Aishha, Sarrrra lubią tę wiadomość

Koniec starań

Wysłany: 19 kwietnia 2018, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki,
    Wracam od gin - kolejny monitoring w poniedziałek w lewym jajniku pęcherzyk dominujący 17,2 mm w prawym jakby zmalał bo 12 mm wiec owu będzie z lewego :) dzis przytulanko i kolejne w sobotę... endometrium 11mm wiec chyba jest oki:)

Selina, Aishha, Sarrrra lubią tę wiadomość

mhsvpx9ik2z006il.png

• Selina Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko no piękne endo! Jak Ty takie uchodowalas? :P który to dc dziś?

Koniec starań
‹‹ 841 842 843 844 845 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego