X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko ja czuje ze to endo :( No nic może uda sie zajsc... bo nie chce przechodzić znow laparoskopii:(

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko dobrze SElinko. Tylko zmęczona jestem. Jeszcze robię końcówek spraw ale już nie chodzę do kancelarii i zdalnie klientów obsługuje . Dzisiaj zamawiam przez internet rzeczy dla dzidzia i siebie . Po sklepach nie chce mi się chodzić. Ogólnie wszystko wolno mi idzie a tyle planów miałam do końca kwietnia.

    Selina, D_basiula lubią tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Wszystko dobrze SElinko. Tylko zmęczona jestem. Jeszcze robię końcówek spraw ale już nie chodzę do kancelarii i zdalnie klientów obsługuje . Dzisiaj zamawiam przez internet rzeczy dla dzidzia i siebie . Po sklepach nie chce mi się chodzić. Ogólnie wszystko wolno mi idzie a tyle planów miałam do końca kwietnia.
    Jeszcze trochę czasu masz, to na pewno z wszystkim zdarzysz :) zazdroszczę takich zakupów :D Wpadłam ostatnio na stronkę PatPat z ciuszkami dla dzieci i się zakochałam <3 przepiękne rzeczy mają :) mam nadzieję że sama niedługo je będę kupować ;) ale ja to chyba zwariuje ze szczęścia jak zajdę i od początku będę gromadzić ciuszki, butki, czapeczki i pierdółki jakieś ;) tak mi się wydaje


    Kropeczko to życzę żeby się udało w tym miesiącu, żeby menda się nie rozprzestrzeniła jeszcze :) Czy myśleliście jednak o IUI żeby wspomóc szybsze zapłodnienie? Wiem, że Twój mąż ma ok nasienie, więc nie wiem jak lekarze by na to patrzyli (no i Wy)

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie myśleliśmy jeszcze o inseminacji... ja nie mam z tym problemu... pogadam z ginekolog w poniedziałek... zastanawia mnie tylko co to może byc jeśli nie endo... może ta rwa kulszowa... sama nie wiem... bol niby ciągły kiedy jestem zbyt długo w jakiejś pozycji... No i endo raczej boli przed miesiączka i w trakcie... ale czytałam tez o bólu stałym... sama nie wiem...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko endo może boleć non stop albo wcale. Ja mam czesto owu z bólem w krzyżu i nogi po lewej stronie, z której zawsze jest owu.

    Zrobiłam dziś proga, wyszedł 17 z kawałkiem w takim razie pewnie była owulacja. No i Ca125 i wyszedł 60 a norma jest do 35. Lipa trochę ale czytałam że laski przy endometrioze mają i ponad 200 wynik. U mnie raczej chodzi o torbiel.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 21:40

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Kropeczko endo może boleć non stop albo wcale. Ja mam czesto owu z bólem w krzyżu i nogi po lewej stronie, z której zawsze jest owu.

    Zrobiłam dziś proga, wyszedł 17 z kawałkiem w takim razie pewnie była owulacja. No i Ca125 i wyszedł 60 a norma jest do 35. Lipa trochę ale czytałam że laski przy endometrioze mają i ponad 200 wynik. U mnie raczej chodzi o torbiel.
    Dokładnie, chodzi o torbiel, dlatego sie nie martw

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie... pęcherzyk pękł jest ciałko żółte... endometrium 10mm wiec spoko... mówiłam gin o bólach... wg niej to endometrioza więzadeł krzyżowych... kazała sie starać... od kolejnego cyklu clo... oby sie obyło... za 14 dni zobaczymy... generalnie ona widzi to tak... ze jak przez 3 miesiące sie nie uda to leki na wywołanie menopauzy... przez6 miesięcy :( i Ew laparoskopia.... Eh

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko warunki masz teraz idealne, więc mam nadzieję że się uda! :)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko i kropeczko a kiedy testujecie?

    Ja jutro mam 3 prenatalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:44

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra chyba w środę pójdę na betę, będzie 12dp IUI i chyba tyle samo po owu, niby dr kazała w piątek testować, sama już nie wiem...

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było widać po 10 dniach od owu i to na sikancu po południu:p 11 dpo beta była 80:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin mówiła ze w terminie miesiaczki wiec postaram sie wytrwać.. Selinka trzymam kciuki:*

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    U mnie było widać po 10 dniach od owu i to na sikancu po południu:p 11 dpo beta była 80:)
    Każdy jednak ma inaczej :) znajoma z tego forum w 11dc miała betę 1,2 i odstawiła dupka itd. @ nie przychodził i w 14dc dopiero miała betę ok.100 Poprostu było pozne zagniezdzenie, u Ciebie moglo byc wczesniej :)
    Poczekam chyba do czwartku z tym betowaniem, bo nie chce sie denerwować jak zobacze jakas dziwna cyfre w wyniku
    Daj znac jutro jak po badaniu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siknelam dziś rano, biel że hej... 11dp IUI

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak sie czujesz Selinka? W sensie masz jakieś objawy? Sikaniem to chyba za wcześnie ale rozumie Twoja niecierpliwość - ja najchętniej juz bym zrobiła...
    Żebym tylko dola nie złapała bo oczywiscie szukam wszędzie info nt endometriozy:(

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    A jak sie czujesz Selinka? W sensie masz jakieś objawy? Sikaniem to chyba za wcześnie ale rozumie Twoja niecierpliwość - ja najchętniej juz bym zrobiła...
    Żebym tylko dola nie złapała bo oczywiscie szukam wszędzie info nt endometriozy:(
    Kurde objawy to ja zawsze jakieś mam :D tylko to przez dupka chyba
    Coś mnie brzuch pobolewa, piersi jednak niezbyt twarde ani nie bolesne, wieczorem może trochę bardziej. Żadnego śluzu nie zauważam, tylko jakaś infekcja mnie chyba brała parę dni temu (to chyba przez słodycze, więc już zredukowalam), więc się zaczęłam kurować. Oprócz tego czuję duże libido od 2-3dni, ale ja tak mam przed @... Także na dwoje babka wróżyła
    Póki co jestem nadal pozytywnie nastawiona ;)

    Kochana nie czytaj może tyle o tej endomendzie, daj głowie odpocząć, bo się będziesz spinać jeszcze bardziej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 13:02

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest 4 dni po owulacji a mnie boli okropnie lewy jajnik ( z którego była owu) ciekawe co to może byc znow...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinka a jaka infekcje miałaś i jak sie kurowalas?

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Selinka a jaka infekcje miałaś i jak sie kurowalas?
    Nie no taka zwykła, pewnie jakiś grzybek się tę rxyl bo jadłam dużo słodyczy. Stosuje MultiGyn ActiGel, jest niezawodny, wszystko już ustąpiło
    Ból jajnika z którego była owu jest normalny :) nie martw się

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze bo sama nie wiem co mi juz doskwiera w sumie ciagle piecze wszystko... w życiu infekcji nie miałam ale po shsg brałam prawie miesiąc antybiotyk i dopochwowe... w sumie jak teraz sobie myśle to zaczelo piec po miesiączce delikatnie... nie mam uplawow ani nic z tych rzeczy tylko to pieczenie... Selinko myślisz ze mogłabym spróbować na to pieczenie tego multigyn?

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

‹‹ 842 843 844 845 846 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ