X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 22 października 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie zawsze wsciekam jak gdzies jade a pogoda mi nie pasi. Moj maz patrzy na to inaczej: oj tam wazne ze urlop, ze zobaczymy cos innego.
    Poza tym tam i tak 30st nie?

    Selina lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Tez sie zawsze wsciekam jak gdzies jade a pogoda mi nie pasi. Moj maz patrzy na to inaczej: oj tam wazne ze urlop, ze zobaczymy cos innego.
    Poza tym tam i tak 30st nie?
    Wiadomo, nie ma co marudzić ;) gorąco i tak będzie :P

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 22 października 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne. Koncentruj sie na pozytywach:)

    A ja mam pierwsza wizyte w klinice juz w niedziele gdzie chcialabym podejscdo in vitro. Narazie nic nie powiedzialam o tym. Chce zobaczyc czy mi to z naszymi wynikami zaproponuja tak jak w klinice u nas w miescie. Zdecydowalam sie na Poznan bo jest niedaleko Berlina gdzie mieszkamy i nam taniej wyjdzie :)

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 22 października 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz rozkręcił sie na dobre... o dziwo w tym cyklu tylko jeden dzień plamien i to w sumie nawet nie dzień tylko pol dnia... krzyż mnie tak boli ze nospe łyknęłam... do gin niestety dopiero 5 listopada bo od jutra idzie na urlop... No nic i tak w przyszłym tygodniu próbuje umówić sie do kliniki...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 22 października 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz juz jakas konkretna na mysli?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 22 października 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Desi a ile mln plemnikow ma maz?

    Oj nie pamiętam już ile było zolniezykow, musiałabym poszukać w papierach, w każdym razie dużo. I zauważyliśmy zależność po suplementach, im większa ilość, tym mniejsza ruchliwość. Czyli w przeliczeniu tych ruchliwych było ciągle taka sama ilość, więc te wszystkie mace, ashwagandy, witaminy itp g...o daly ;)

  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 22 października 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli zazdroszczę urlopu :) pogodą się nie przejmuj, zauważyłam, ze przeważnie jest lepsza niż prognozują. Miesiąc temu nadawali nam na Majorce codziennie deszcz, a padało tylko raz. Ostatnio, jak marudzę na urlopie z powodu pogody, to mąż sprowadza mnie do pionu i mówi, że na miejsce mogę narzekać, na hotel, bo sama te rzeczy wybrałam, ale nie na pogodę, bo na to wpływu nie mamy:) a jak pada, to można trochę podrinkowac też jest fajnie ;)

    Selina lubi tę wiadomość

  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 22 października 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczki a nie chcesz najpierw spróbować iui? Co do ivf, nie taki diabeł straszny. Oczywiście jak się nie ma zastrzeżeń moralnych, religijnych itp. Jejku jak ja bałam się zastrzykow, hiperki, a poszło szybko, czułam się całkowicie normalnie. Pewnie gorzej będzie po transferach, jeżeli się nie uda :/ no ale na to wpływu już nie mamy...

  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 22 października 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka miało być, przepraszam, słownik mi zamienia ;)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 22 października 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mam czasu doczytać Waszych ostatnich dni, wpadłam poprosić tylko o Zdrowaśke w mojej intencji, jutro rano mam mieć operację. Odezwę się jak odzyskam siły.

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 22 października 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka operacje?:o Oby bylo wszystko ok!!

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Dziewczyny nie mam czasu doczytać Waszych ostatnich dni, wpadłam poprosić tylko o Zdrowaśke w mojej intencji, jutro rano mam mieć operację. Odezwę się jak odzyskam siły.
    Kochana trzymamy wszystkie kciuki za Cię i oczywiście pomodlę się :) choć rzadko to robię ostatnio, ale dziś na pewno. Daj znać jak będziesz po laparo co i jak. Trzymaj się!


    Kropeczko w no jakbym siebie czytała! Też mi się już na maxa @ rozkręcił tak k.poludnia i wczoraj też pół dnia plamien. Ja tam wierzę w moc pokrzywy, olei omega3 i inozytolu ;) myślę, że dzięki temu mi się tak @ poprawił. Nie widzę też czarnych skrzepów, które kiedyś miałam zawsze a to też chyba plus :)
    Właśnie, o jakiej klinice myślisz?


    Desire a kiedy masz transfer? Robisz w Niemczech tak?
    Co do pogody na pewno tak będzie :) Mąż mi przypomniał, że 2 lata temu jak lecieliśmy i patrzyłam na pogodę, to też codziennie miało lać a popadało parę razy, ale w nocy ;) a tak to żarówa. Co do drinków to też racja :D a mają tam mocne, pyyyyszne i tanie <3 hehe

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 22 października 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myśle o artvimedzie bo to jakiś 1km ode mnie:) nawet chyba mniej...
    aishhha będzie dobrze - trzymam kciuki Kochana :*

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 22 października 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze &&&

    Selina tak, transfer robię w Niemczech. Jeszcze nie wiem kiedy, listopad albo grudzień, teraz mam masę pracy, stresu,.ciezko mi zgrać to z wizytami w klinice. Czekam, aż się trochę uspokoi i wtedy jade po 2 kropki ;)

    Selina lubi tę wiadomość

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 22 października 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie masz. Ja musze zapitalac do Poznania bo w Berlinie nie mam zamiaru placic 5 tys euro.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Ja myśle o artvimedzie bo to jakiś 1km ode mnie:) nawet chyba mniej...
    aishhha będzie dobrze - trzymam kciuki Kochana :*
    Byłam tam raz i jeśli miałabym pozostać z wyborem kliniki w Krk, to tylko tam. Decyzji jednak jeszcze nie podjęliśmy

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 23 października 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina a kiedy podejmiecie? Daliscie sobie jakis konkretny czas np do konca roku?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 23 października 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis 8 dpo, test oczywiscie negatywny. Jakzeby inaczej :)

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 23 października 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sikanca za wcześnie :)
    U Was tez tak buro i ponuro...?

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 23 października 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam tu na ovu pozytywne z 7 dnia po wiec wiesz :D No ale masz racje.. sproboje poczekac do piatku.. hmm

    No u mnie ponuro i szaro.. ale ja ogolnie sie nie lamie jak jest zla pogoda. Tylko na urlopie mnie denerwuje ale tak to ok.. Co zrobisz nic nie zrobisz :P

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 876 877 878 879 880 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ