Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet

Wysłany: 25 października 2018, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Moni :) Mamy troche wspolnego, moj maz tez jest sporo starszy, jestesmy juz kupe lat razem i staramy sie wlasnie o 1 dziecko:) Moge wiedziec ile Twoj maz ma lat? :)

Ja lubie mierzyc temperature ale ona nie daje 100% pewnosci, ze owu wystapia. No ale lacznie z innymi metodami daje wiecej pewnosci co do dnia owu :) W srodku cyklu sensu duzego nie ma zaczynanie z mierzeniem temp ale jak chcesz to mozesz. Ja tez zaczelam w srodku cyklu, nie mialam cierpliwosci zeby czekac :P

Co do badania nasienia ja bym to zrobila na waszym miejscu chocby ze wzgledu na wiek.Ile sie staracie? Ja wyslalam meza na badanie nasienia po 4 cyklach i wyszlo, ze szalu nie ma i myslimy o in vitro. No i zanim wydalabym kupe kasy na suplementy to bym nasienie przebadala bo byc moze jest mega dobre :)

Co do innych rzeczy o ktore pytalas to nie mam pojecia. Inne dziewczyny lepiej sie znaja :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2018, 14:00

201906274972.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • moni86 Przyjaciółka

Wysłany: 25 października 2018, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl, mój mężuś ma 55 lat :) starania zaczęliśmy dwa cykle temu, choć powiem szczerze, że dopiero w tym obecnym robiłam testy owu, bo wcześniej działaliśmy "na oko" ;) gdybyśmy zaczęli zaraz na początku związku dzidzia mogłaby być już nastolatką/nastolatkiem ;)
    Teraz jestem trochę przeziębiona (lekki katar + trochę podwyższona temp), więc chyba nie mam wyboru i muszę poczekać do następnego cyklu z mierzeniem tempki (nawiasem mówiąc cierpliwość też nie jest moją mocną stroną ha ha) :D
    Chyba masz rację, najpierw zbadamy nasienie, zobaczymy w jakim stanie są chłopaki ;) dopiero potem ewentualnie będzie można zastanawiać się co dalej :)

• xgirl Autorytet

Wysłany: 25 października 2018, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu tez nie daja 100% pewnosci, ze owulacja wystapi w najblizszym czasie po pozytywnym tesciealbo ze w ogole wystapi. Tez kiedys myslalam, ze to sa pewne rzeczy a tu zonk, bo w sumie nic Ci nie daje pewnosci. Masakra :P

Nasze 18 lat to juz sporo a wy nas jeszcze przebiliscie :P Czemu zdecydowaliscie sie dopiero teraz?

Tak zbadaj, mysle, ze nie ma co czekac. Jestes teraz w 2 cyklu staran czy juz zakonczylas go i zaczelas w 3?
    Ja koncze 8 cykl, zatestuje jutro, choc wiem co bedzie, nie czuje sie ciazowo :D

201906274972.png
  • moni86 Przyjaciółka

Wysłany: 26 października 2018, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze…. myślałam, że jak test owu pozytywny to będzie owulacja i kropka... hmm.. chyba dużo jeszcze muszę doczytać ;)
    Jak widzisz Wasze 18 to wcale nie tak dużo! :D Kiedyś miałam wątpliwości, czy aby przez tą różnicę wieku coś przez to w życiu mnie nie omija, czy czegoś nie będę żałować. Być może. Ale tak samo mogłoby być w każdym innym związku. Wiem, że On jest dla mnie najlepszym oparciem, bo wielokrotnie to udowodnił i nie wyobrażam sobie życia z kimś innym :)
    Dlaczego starania dopiero teraz? Hmm... Dopiero teraz jestem w odpowiednim "miejscu i czasie" ;) Mężuś chciał trochę wcześniej, ja wolałam poczekać. Życie zawodowe ustabilizowało się, skończyliśmy budowę domu :)
    A jak to u Was wyglądało?
    Tak, teraz 3 cykl naszych starań (choć ze sprawdzeniem prawdopodobnej owu i "wstrzeleniem" się w ten moment - to pierwszy) ;), jeśli się nie udało, w poniedziałek powinna przyjść @
    Mówisz 8 cykl? A badaliście się na początku starań, czy po kilku cyklach? Daj znać jak wyszło testowanie :)

• xgirl Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni86 wrote:
    Kurcze…. myślałam, że jak test owu pozytywny to będzie owulacja i kropka... hmm.. chyba dużo jeszcze muszę doczytać ;)
    Tez tak myslalam i tu zostalam oswiecona :) To samo tyczy sie skoku temperatury-tez nie da Ci to 100% pewnosci, ze owu byla. Dziewczyny pisaly nawet o przypadkach, ze lekarz widzial podczas usg owu a i tak jej nie bylo... Pewnosc, ze owu wystapila da ci ciaza :D

moni86 wrote:
    Jak widzisz Wasze 18 to wcale nie tak dużo! :D Kiedyś miałam wątpliwości, czy aby przez tą różnicę wieku coś przez to w życiu mnie nie omija, czy czegoś nie będę żałować. Być może. Ale tak samo mogłoby być w każdym innym związku. Wiem, że On jest dla mnie najlepszym oparciem, bo wielokrotnie to udowodnił i nie wyobrażam sobie życia z kimś innym :)
    Mam to samo :) Moj maz jest tak cudowny, ze masakra :D No i mlodo wyglada, kazdy daje mu max 38-39 :D

moni86 wrote:
    Dlaczego starania dopiero teraz? Hmm... Dopiero teraz jestem w odpowiednim "miejscu i czasie" ;) Mężuś chciał trochę wcześniej, ja wolałam poczekać. Życie zawodowe ustabilizowało się, skończyliśmy budowę domu :)
    A jak to u Was wyglądało?
    Ja w ogole nigdy dzieci miec nie chcialam..nawet ich nie lubilam i mnie denerwowaly. Zylismy sobie cudownie, robiac tylko fajne i mile rzeczy, non stop podrozujac. Na urlopie bywalismy ze 4 razy w roku. I nagle w lutym mozg zamienil mi sie w grysik i mysle tylko o dziecku ;P

moni86 wrote:
    Tak, teraz 3 cykl naszych starań (choć ze sprawdzeniem prawdopodobnej owu i "wstrzeleniem" się w ten moment - to pierwszy) ;), jeśli się nie udało, w poniedziałek powinna przyjść @
    Masz zamiar prowadzic tu wykres? Polecam Ci, duuuuzo sie dowiesz o swoim cyklu i bedzie Ci sie lepiej wstrzelic w dzien owu :)
    moni86 wrote:
    Mówisz 8 cykl? A badaliście się na początku starań, czy po kilku cyklach? Daj znać jak wyszło testowanie :)
    Poszlismy do lekarza chyba po 4 miesiacach z racji tego, ze nie jestesmy najmlodsi i nie mialam zamiaru czekac 2 lat. No i wyszlo, ze meza nasienie dosc kiepskie. zastanawiamy sie nad in vitro. Juz nawet mamy termin 6 listopada w klinice.

W ogole zastanawiam sie gdzie jest reszta dziewczyn???!! :P

201906274972.png
  • xgirl Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testu to wyszedl mi baaaaardzo delikatny cien cienia o.O Poszlam na bete, wrocilam do domu i kreski juz nie bylo. Teraz czekam na Telefon z wynikami. Trzymajcie kciuki. Zaraz sie zrzygam z nerwow.

Selina lubi tę wiadomość

201906274972.png
  • moni86 Przyjaciółka

Wysłany: 26 października 2018, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Co do testu to wyszedl mi baaaaardzo delikatny cien cienia o.O Poszlam na bete, wrocilam do domu i kreski juz nie bylo. Teraz czekam na Telefon z wynikami. Trzymajcie kciuki. Zaraz sie zrzygam z nerwow.
    Trzymam kciuki! :) <3

• xgirl Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zadzialalo. Beta pozytywna :)

Selina, Aishha lubią tę wiadomość

201906274972.png
  • moni86 Przyjaciółka

Wysłany: 26 października 2018, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Chyba zadzialalo. Beta pozytywna :)
    YAYYY!!! :D Gratuluję kochana! :D :D :D Teraz Ty trzymaj za nas wszystkie kciuki! :D

A ile dni po spodziewanej @ robiłaś betę? :)

• xgirl Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam nawet przed. Okres mam dostac w pon. Dzis jest 11 dpo i 27 dc.

201906274972.png
  • Selina Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 16:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl wow gratulacje! :)

Moni witaj :)

Śle gorące pozdrowienia z upalnego Bangkoku :* :) Pewnie więcej się będę oddzywaj po powrocie ;)

To my z mężem chyba mamy najkrótszy staż tutaj. Miesiąc temu minęło nam 5lat jak się poznaliśmy a małżeństwem jesteśmy 2lata

Aishha lubi tę wiadomość

Koniec starań
  • Selina Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha jeszcze skrobne, że cieszę się bardzo, że wszystko tam naprawili już jak trzeba :) Życzę Ci teraz, aby Mikołaj przyniósł małego bąbla :)

Aishha lubi tę wiadomość

Koniec starań
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Aishha jeszcze skrobne, że cieszę się bardzo, że wszystko tam naprawili już jak trzeba :) Życzę Ci teraz, aby Mikołaj przyniósł małego bąbla :)
    Dzięki Kochana, udanego wypoczynku! ;)

Xgirl gratulacje!

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

ciąża dzięki Naprotechnologia-Białystok
  • xgirl Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina a jak pogoda? :D

201906274972.png
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Selina a jak pogoda? :D
    Przecież napisała że upalnie ;)

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• xgirl Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czy pada? :D

201906274972.png
  • Kropeczka1986 Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl gratulacje!!!:)

Seli wypoczywajcie:)

Aishha jak sie czujesz?

Selina lubi tę wiadomość

Nasz mały cudzie trwaj...<3

mhsvpx9ik2z006il.png

• Aishha Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Xgirl gratulacje!!!:)

Seli wypoczywajcie:)

Aishha jak sie czujesz?

Jakoś tak raz idealnie a innym razem jakby wszystkie kiszki i gnaty mnie bolały. Wiem że to nie gaz, chyba po prostu jeszcze wszystko jest tam zbyt poruszone. Siedziałam dziś 2 godz i kroilam pigwe głupia, teraz mam efekt.

Fantasmagoria lubi tę wiadomość

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Kropeczka1986 Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 07:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jaka będzie pierwsza miesiączka po bo moja była straszna... strasznie duża - musiałam sie przebierać co pol godziny... a ja pamietam po laparo tez byłam dobra tak tydzień po co by sama nie siedzieć bo maz wyjechał służbowo pojechałam do rodziców... tata mój ścinał orzecha przed domem wiec ja oczywiscie gałęzie mu pomogłam nosić co by sam sie nie przemęczał... złościł sie na mnie ze mam iść do domu ale ja w zaparte szlam ze nic mi nie jest.... musiałam dać upust złości ze jajowody niedrozne...

Nasz mały cudzie trwaj...<3

mhsvpx9ik2z006il.png

• Aishha Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Ciekawe jaka będzie pierwsza miesiączka po bo moja była straszna... strasznie duża - musiałam sie przebierać co pol godziny... a ja pamietam po laparo tez byłam dobra tak tydzień po co by sama nie siedzieć bo maz wyjechał służbowo pojechałam do rodziców... tata mój ścinał orzecha przed domem wiec ja oczywiscie gałęzie mu pomogłam nosić co by sam sie nie przemęczał... złościł sie na mnie ze mam iść do domu ale ja w zaparte szlam ze nic mi nie jest.... musiałam dać upust złości ze jajowody niedrozne...
    Aj bo to się wydaje że dasz radę i możesz coś zrobić a później ból i podwójne zmęczenie.
    Ja wczoraj pod prysznicem nie wytrzymałam i się poryczalam. Ile jeszcze człowiek może znieść...2 operacje, ciągle jakieś problemy i zamiast cieszyć się życiem to człowiek się ciągle zamartwia.

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

‹‹ 878 879 880 881 882 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego