X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No 3 to mega wynik. Nie za wysoki, nawet duzo mlodsze by taki chcialy miec;)

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze - dzięki dziewczyny bo juz oczywiscie zaczęłam sie stresować:)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a nie mialas norm do tego?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was, dziewczyny :) Jestem tu nowa i rowniez z 86. Staram sie dopiero drugi cykl po poronieniu w lipcu. Nie sadzilam, ze to bedzie tak stresujace, zwlaszcza ze testy owulacyjne negatywne... Pozdrawiam

    moni86 lubi tę wiadomość

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 6 listopada 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jestem rocznik '86 , staralam się 5 cykli,od początku starań prowadzę tu wykresy i dzisiaj zobaczyłam na teście 2 kreseczki !!! Za chwilę zrobiłam drugi innej firmy i również dwie kreseczki !!

    moni86, xgirl, D_basiula, Sasanka5 lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 7 listopada 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Sasanka5!
    ja też teraz zaczęłam drugi cykl starań :)
    przykro mi z powodu Twojego poronienia, ale nie martw się wszystko będzie dobrze. Co do testów owu, to raczej nie są one jednoznacznym wyznacznikiem owulacji.. poczytaj w innych wątkach.
    Szczerze mówiąc, to ja żyłam w wielkiej nieświadomości przed ovufriend - nie wiedziałam np. że ibuprom może źle wpływać na owulację (a zwykle to brałam na ból głowy), że wiesiołka powinno się łykać do owulacji (do tej pory łykałam sobie jak chciałam ze względu na kwasy omega).... a ilu rzeczy jeszcze nie wiem... to wolę nie myśleć ;)

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem lepiej jest zyc w niewiedzy… ja sie naczytalam w internetach roznych rzeczy i teraz mam schizy o byle co ;)

    W ogole hej dzieczyny :)

    moni86 lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 8 listopada 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki nie szkodzi a może pomóc, to warto spróbować wszystkiego ;)

  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 8 listopada 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Dziewczyny jakie macie amh? Bo martwię sie ze moje za wysokie... czytałam ze powyżej 3 to cos z hormonami...
    dziewczynki, ja na razie zrobiłam sobie takie podstawowe badania (w 4 dc):
    TSH - 1,914 (norma 0,550 - 4,780)
    FSH - 6,39 (norma 2,5 - 10,2)
    LH - 3,36 (norma 1,9 - 12,5)
    prolaktyna - 8,4 (norma 2,8 - 29,3)
    myślicie, że warto zrobić jeszcze na wszelki wypadek ;) AMH?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 07:58

  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 8 listopada 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni86 na początku starań najważniejsze są w sumie hormony. Dorzucilabym do tego w pierwszej fazie estrogen, mize testosteron, w drugiej progesteron, estrogen. Mi mowila gin, że przy staraniach tej powinno być poniżej 1, ale myślę, że u Ciebie jest ok. Moim zdaniem amh na razie nie musisz robić, jeżeli owujacja i cykle są w porządku. Przy stymulacji jest ono bardziej przydatne :)

    moni86 lubi tę wiadomość

  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 8 listopada 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh powinno być <1, słownik mi zmienia ;)

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 listopada 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak TSH powinno byc kolo 1. Twoje 1,9 ujdzie w tloku ale lepiej zeby troche nizsze bylo.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 listopada 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski ja po USG, jest pecherzyk w macicy :) Wielkoscia odpowiada idealnie 5tyg4d.

    moni86, mikka86, Selina lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 8 listopada 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desiree, dzięki za podpowiedź :)
    cykle mam regularne (średnio 29 dni) więc chyba na razie z dodatkowymi badaniami poczekam, tym bardziej, że moja gin mówiła że mam nie szaleć bo w jej ocenie wszystko ok.... ale wiecie jak to jest.... Nasz rocznik chyba strasznie niecierpliwy ha ha :D

  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 8 listopada 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Laski ja po USG, jest pecherzyk w macicy :) Wielkoscia odpowiada idealnie 5tyg4d.
    no i pięknie! :D a jak się czujesz? :)

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XGirl gratuluję!! ja dopiero do ginekologa 21 listopada,wg mnie będzie to koniec szóstego tygodnia,mam nadzieję,że też już coś zobaczę. Chciałabym jeszcze powiedzieć ,że o ciąże starałam się 5 cykli , w 5 cyklu ,czyli tym szczęśliwym użyliśmy żelu conective plus,więc nie wiem czy to zbieg okoliczności czy rzeczywiście to on mi pomógł

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 9 listopada 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni co do tego ibupromu,jak piszesz ,że on negatywnie wpływa na owulacje to ja się z tym nie zgodzę, ja mam bardzo bolesne miesiączki i tylko ibubprom mi pomagał i to ten max, potrafiłam zjeść cały blister w ciągu jednego okresu przez pierwsze dwa dni i zawsze miałam owulacje,a teraz jestem w ciąży

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny po dłuższej nieobecności! :D wróciłam z urlopu meeega wypoczęta, naładowana Wit.D i nowa energią! Stęskniłam się już za pracą ;)
    Taka jestem szczęśliwa po tym powrocie, tak poprostu, bo wypoczęlismy :) Jednak już miałam ochotę wracać, nie chciałabym dłużej tam być, pomimo że było cudnie i pięknie i przede wszystkim śmiesznie tanio ;] Teraz skóra zlazi po opalaniu hehe no i zimno nam brr

    Witam nowe koleżanki i życzę powodzenia :)

    Gratuluję Mikka ciąży :)

    Xgirl super, że wszystko dobrze u Was :)

    Co do starań, to przede wszystkim prawie tam o tym nie myślałam :) Prawie, bo nie da się nie myśleć w ogóle patrząc np.na rodziny z małymi dziećmi lepiacymi babki z piasku czy taplajacymi się w morzu. Miałam często myśl, że nie chcę już jeździć na takie wakacje tylko z mężem, że wcale zwiedzanie świata mi się nie marzy we 2ke. No, myślenie się zmienia w różnych sytuacjach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2018, 12:58

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 10 listopada 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nareszcie jesteś Seli :)

    A ja Wam powiem ze mi sie tak chyba rozregulowało wszystko po tych stymulacjach ze szok... dzis 20 dzień cyklu a ja od wczoraj plamie... nadchodzi @... tak to jeszcze nie było...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 10 listopada 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Witam Was dziewczyny po dłuższej nieobecności! :D wróciłam z urlopu meeega wypoczęta, naładowana Wit.D i nowa energią! Stęskniłam się już za pracą ;)
    Taka jestem szczęśliwa po tym powrocie, tak poprostu, bo wypoczęlismy :) Jednak już miałam ochotę wracać, nie chciałabym dłużej tam być, pomimo że było cudnie i pięknie i przede wszystkim śmiesznie tanio ;] Teraz skóra zlazi po opalaniu hehe no i zimno nam brr

    Witam nowe koleżanki i życzę powodzenia :)

    Gratuluję Mikka ciąży :)

    Xgirl super, że wszystko dobrze u Was :)

    Co do starań, to przede wszystkim prawie tam o tym nie myślałam :) Prawie, bo nie da się nie myśleć w ogóle patrząc np.na rodziny z małymi dziećmi lepiacymi babki z piasku czy taplajacymi się w morzu. Miałam często myśl, że nie chcę już jeździć na takie wakacje tylko z mężem, że wcale zwiedzanie świata mi się nie marzy we 2ke. No, myślenie się zmienia w różnych sytuacjach.

    Nooo najważniejsze że jesteś naladowana pozytywna energia i odpoczelas. Odnośnie wyjazdów i chęci wakacji już z dzieckiem to mam to samo...zwiedzanie czy jakikolwiek relaks nie cieszy już tak samo.

    Kropka a nie masz za niskiego proga?

    Ja słuchajcie powoli mam dość tego wszystkiego, w poniedziałek poszłam do gina i siebie żeby sprawdził czy nie mam grzybicy po antyku bo miałam białe serowate uplawy. Ciężko mu było stwierdzić bo lactovaginal nie rozpuscil się do końca. Pobrał posiew i dał jakiś krem i tabletki w razie czego na jeden dzień. Wczoraj odebrałam wynik a tam nadal Ecoli i tym razem dodatkowo enterococus faecalis. Dwa ostatnie antybiotyki brane przed o po laparo powinny ubić dziada a tu nic. Zadzwoniłam do Wasilewskiego a on powiedział żeby to olać jeśli nie mam żadnych dolegliwości i kartki papieru leczyć nie będziemy. I teraz przeraża mnie fakt że będę z tym starać się o dziecko ;/
    Z drugiej strony piszą że rzeczywiście ogromna część populacji ma bakterie nawet nie wiedząc i nic się nie dzieje złego w związku z tym...

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
‹‹ 880 881 882 883 884 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ