X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jem torta w pracy i popijam pokrzywą... Już mi wali w dekiel.
    Tak bardzo nie chce mi się pracować, posiedziałabym w łóżeczku z tym podgrzewanym butem na nogach...

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dziewczyny jem torta w pracy i popijam pokrzywą... Już mi wali w dekiel.
    Tak bardzo nie chce mi się pracować, posiedziałabym w łóżeczku z tym podgrzewanym butem na nogach...
    haha no to mamy to samo, ja zjadlam rybe po grecku, zakąsiłam ciastem i tez popijam pokrzywą :D
    nie robie nic bo nie ma klientów, nudy

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to zaraz obiadek i dla odmiany będę popijać zioła ojca klimuszki :)

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Ja za to zaraz obiadek i dla odmiany będę popijać zioła ojca klimuszki :)
    Dobre toto? ;)

    Teraz mięta na tapecie :P był jeszcze rumianek wcześniej, tak się kończą wyrzuty sumienia

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee :)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski a jak jest u Was po owulacji, oprócz zmiany śluzu macie powiekszone piersi, bolące?
    Ja ostatnio mam niestety przez wiekszpsc czasu bolesne piersi, po @ są takie flaczki ale przy sutkch odczuwam lekki ból. W tym cyklu wzielam 2 razy podwójną dawke castagnusa zamiast jedną i kurde nie bolały. Biorę go ze względu na wieczny mlekotok aczkolwiek prolaktyna jest niska. dzis jest 17 dc, temperatura podniosła sie niewiele i stoi w miejscu, juz sama nie wiem czy to niewydolnosc czy po prostu brak owulacji...

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Laski a jak jest u Was po owulacji, oprócz zmiany śluzu macie powiekszone piersi, bolące?
    Ja ostatnio mam niestety przez wiekszpsc czasu bolesne piersi, po @ są takie flaczki ale przy sutkch odczuwam lekki ból. W tym cyklu wzielam 2 razy podwójną dawke castagnusa zamiast jedną i kurde nie bolały. Biorę go ze względu na wieczny mlekotok aczkolwiek prolaktyna jest niska. dzis jest 17 dc, temperatura podniosła sie niewiele i stoi w miejscu, juz sama nie wiem czy to niewydolnosc czy po prostu brak owulacji...
    Mnie bolą piersi ale to przez dupka. Jak go nie miałam to też pobolewaly, ale mniej, jednak zawsze były bardziej napięte w 2fc. Teraz jak się udało nie było jakiejś większej różnicy, bolały tak samo po bokach, sutki nie, ale czytam że wiele dziewczyn bolą sutki jak się udało.
    Idź na proga za parę dni i zobaczysz jaki będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2018, 08:58

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Mnie bolą piersi ale to przez dupka. Jak go nie miałam to też pobolewaly, ale mniej, jednak zawsze były bardziej napięte w 2fc. Teraz jak się udało nie było jakiejś większej różnicy, bolały tak samo po bokach, sutki nie, ale czytam że wiele dziewczyn bolą sutki jak się udało.
    Idź na proga za parę dni i zobaczysz jaki będzie
    często jest mówione na forach że jednak to prolaktyna odpowiada za ból, u mnie tez wiekszy w 2 fazie. Pojde na proga, mam go zrobic dwa razy przed styczniowa wizytą. Ale biorąc Besins to wiesz jaki on będzia miarodajny... od dzis zaczynam brać.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    często jest mówione na forach że jednak to prolaktyna odpowiada za ból, u mnie tez wiekszy w 2 fazie. Pojde na proga, mam go zrobic dwa razy przed styczniowa wizytą. Ale biorąc Besins to wiesz jaki on będzia miarodajny... od dzis zaczynam brać.
    Besins wychodzi w badaniu tak?
    Ja mam wiecznie za wysoka prl a sutki mnie nigdy nie bolą, więc nie wiem czego to kwestia

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Besins wychodzi w badaniu tak?
    Ja mam wiecznie za wysoka prl a sutki mnie nigdy nie bolą, więc nie wiem czego to kwestia
    a masz mlekotok? bo sam ból byłby niekoniecznym wyznacznikiem - ja wlasnie dlatego mam brac w pierwszej fazie castagnus. Mysle jednak ze jedna tbl to za mala dawka. A Besins raczej wychodzi bo to tak samo naturlny prog jak w Luteinie. Chociaz przy luteinie nie mam nigdy konskiego proga w badaniu tak jak miałam raz biorąc ten przy ktorym mialam prawie 70ng/ml - Luttagen
    Zrobie badanie to sie okaze. Przy lutce zazwyczaj miałam okolo 18

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2018, 09:20

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    a masz mlekotok? bo sam ból byłby niekoniecznym wyznacznikiem - ja wlasnie dlatego mam brac w pierwszej fazie castagnus. Mysle jednak ze jedna tbl to za mala dawka. A Besins raczej wychodzi bo to tak samo naturlny prog jak w Luteinie. Chociaz przy luteinie nie mam nigdy konskiego proga w badaniu tak jak miałam raz biorąc ten przy ktorym mialam prawie 70ng/ml - Luttagen
    Zrobie badanie to sie okaze. Przy lutce zazwyczaj miałam okolo 18
    Nigdy nie miałam mlekotoku, tylko prl podwyższona. A to myślałam że Besins jest jak Dupek i nie wyjdzie w badaniu ;) dobrze wiedzieć.
    Powinnaś chyba jednak znaleźć jakiegoś gina u siebie do samych monitów chociaż, miałabyś jaśniejsza sytuację. Nie musi być mózgiem w dziedzinie niepłodności, ale jak masz takie duże odstępy między wizytami w Białymstoku, to chociaż żeby kukac ze 2x w miesiącu czy wszystko ok i czy pęcherzyk pęka

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zawsze piersi bola w 2 fazie cyklu - teraz trochę mniej w sumie niż kiedyś... przed braniem leków na prolaktyne to myślałam ze mi eksplodują takie ogromne były... leków juz nie biorę długo po zle sie po nich czułam zreszta tylko jeden lekarz twierdził ze powinnam brać leki wiec nie biorę... moja prolaktyna była podwyższona tylko w obciążeniu w podstawowym badaniu była w normie:)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropoczko u mnie to samo, w podstawowym badaniu miałam nawet niską a po obciążeniu wysoką. Mój gin daje castagnus tylko ze wzgledu na ten mlekotok, ale ja to mam od kiedy pamietam, jako małolata zawsze miałam lekko białą wydzieline w sutkach.

    Sela wiem ze powinnam tak zrobic ale zawsze mam opory bo u nas w przychodni nie mają USG i mozna isc tylko do szpitala lub prywatnie. Jeden konował liczy sobie niesamowite pieniadze za wizyte z usg, az mnie odrzuca na samą mysl zeby tam iść. Jest jeszcze babeczka, bierze dziwnie male pieniadze ale w prywatnym gabinecie ma tyle pacjentek ze trzeba siedziec poł dnia. tak zle i tak nie dobrze :) ale w nast cyklu - jesli nie uda sie to bede kombinowac tym bardziej ze przeciez miałam usuwaną torbiel z tego jajnika, ktory pracuje - jeli pracuje...

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha a musisz się zapisywać na wizytę z USG? U nas można się do gina zapisać (praktycznie do każdego) na sam monit i kwota nie przekracza 100zl zwykle. Ale pewnie w mniejszych miejscowościach lekarze sobie inne warunki dyktują :/

    Ja w sumie jak w czerwcu odstawiłam bronią, to miałam później takie ślady na biustonoszu w miejscu sutków, to może faktycznie się coś wydzielało. Ale teraz nic, biorę Dostinex 0,5tabl. tygodniowo

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Aishha a musisz się zapisywać na wizytę z USG? U nas można się do gina zapisać (praktycznie do każdego) na sam monit i kwota nie przekracza 100zl zwykle. Ale pewnie w mniejszych miejscowościach lekarze sobie inne warunki dyktują :/

    Ja w sumie jak w czerwcu odstawiłam bronią, to miałam później takie ślady na biustonoszu w miejscu sutków, to może faktycznie się coś wydzielało. Ale teraz nic, biorę Dostinex 0,5tabl. tygodniowo
    Panowie lekarze na bank sobie policzą normalnie, to jest prawdziwa zaściankowość. Spróbuje do tej ginki, pamietam ze na poczatku staran bylam u niej dwa razi, raz w szpitalu i drugi raz w gabinecie prywatnym i nic nie wziela ale ona ma ograniczony czas wiec ciezko jest sie dostać. Zobaczymy, liczmy na to że juz mi to nie bedzie potrzebne :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Panowie lekarze na bank sobie policzą normalnie, to jest prawdziwa zaściankowość. Spróbuje do tej ginki, pamietam ze na poczatku staran bylam u niej dwa razi, raz w szpitalu i drugi raz w gabinecie prywatnym i nic nie wziela ale ona ma ograniczony czas wiec ciezko jest sie dostać. Zobaczymy, liczmy na to że juz mi to nie bedzie potrzebne :)
    Dokładnie, wierzę że nie będąc już potrzebne takie wizyty :)

    Aishha lubi tę wiadomość

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piatek, piateczek piątunio i wolne do środy, halleluja! :D

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Piatek, piateczek piątunio i wolne do środy, halleluja! :D
    Ja dziś do 20, jutro 9-14 i dopiero wolne do środy :D ale idę wtedy dopiero na 16 :)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja dziś do 20, jutro 9-14 i dopiero wolne do środy :D ale idę wtedy dopiero na 16 :)
    buu to niech Ci szybko zlatuje ta robota.

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za to idę 31 do pracy...:(

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

‹‹ 896 897 898 899 900 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ