X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 26 lipca 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Jesteśmy po usg - i będzie synek❤️

    super wiadomość. Rozumiem, e z dzidziem wszystko ok?:)

    Ja juz na ostatniej prostej. Jeszcze tydzień pracy i koniec.

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 26 lipca 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak wszystko Oki :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 lipca 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka, Aisha gratuluję synków, chłopaki są super!!!!
    A ktoś moze wie co u Selinki? Seli, jesli czytasz to napisz co u Ciebie? Mam nadzieję, że sytuacja rodzinna się poprawiła :*

    Kropeczka1986, Aishha, Selina lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja już wolne. Teraz będę robić tylko jakieś pojedyncze rzeczy drobne pisma itd. Resztę robi mąż :) i mogę zająć się wyprawka itd.

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Dziewczyny a ja już wolne. Teraz będę robić tylko jakieś pojedyncze rzeczy drobne pisma itd. Resztę robi mąż :) i mogę zająć się wyprawka itd.
    No to super, będziesz miała więcej czasu. U mnie malowanie, przestawianie i będę mogła zamówić komode i brakujące rzeczy.

    Sarrrra lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz Sarrra wypoczywaj :) ja odliczam do połówkowych ;)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny?

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Jak tam dziewczyny?
    U mnie już ciężko pogodzić wszystko. Jutro robię prasowanie jeśli zdrowie pozwoli.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upały idą to lepiej wypoczywaj a meza zagon do prasowania :)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez coraz ciężej, tym bardziej że przez kolejny tydzień mam pod opieką 9latka i nie mam totalnie czasu dla siebie. Gotowanie, sprzątanie, umyć, położyć spać, organizować atrakcje...masakra czasem. Tyle dobrego ze po pracy mąż na jakiś czas znajdzie mu zajęcie.

    U nas dziś zaczął się 3 trymest, ogólnie czuje się dobrze ale jestem ciągle przemeczona i nie mam jak położyć się wcześniej spać niż 23. W dzień jak mi się uda poleżeć 15 min to cud.
    Wyprawka ubrankowa prawie jest ale tylko chlopieca a coś ciągle z tyłu głowy mi siedzi, że jeszcze może być różnie. Za 3 tyg usg więc będzie na bank wiadomo.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny😁 aż głupio mi tu pisać i długo się wahałam, bo po tak długiej przerwie raczej nie będę mile widziana... Ale co tam. Nie nadrobie tych miesięcy i setek postów, które przez ten czas natworzyłyście, ale już na tej ostatniej stronie widzę jakie tu szczęście i błogosławieństwo zagościło❤ Gratuluję Sarrrra, Aishha, Kropeczka 😘😘😘 wspaniałe wiadomości, baaaaardzo się cieszę, że się Wam udało. Życzę Wam żeby dzieci urodziły się zdrowe, a dla Was dużo siły i radości z macierzyństwa.
    Co u pozostałych dziewczyn?
    Moi chłopcy lada moment skończą 9 miesięcy. Nie mogę w to uwierzyć, tak ten czas szybko leci. Dzień, kiedy przyszły na świat to tak jakby było wczoraj, nie ogarniam... Bywa ciężko, ale jest mnóstwo radości z tych małych bobasków😊 kocham ich nad życie❤❤ i wszystkim Wam życzę tego samego.

    Aishha, Selina lubią tę wiadomość

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam stres pomocy! Wczoraj po dość intensywnym spacerze przy sikaniu wyleciał ze mnie taki glutek wielkości pol paznokcia był bezbarwny i rozciągliwy... jestem nad morzem i od wczoraj sie zamartwiam... czy taki sluz jest Oki?

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaKa dziękujemy za miłe słowa, Tobie i rodzinie również wszystkiego dobrego!

    Kropka, takie coś podobne do sluzu w dni płodne raz na jakiś czas to normalne, mamy tam tego bardzo dużo więc tak jak woda ma prawo wyplywac. Jeśli nic nie boli, nie masz plamien i możesz zerknąć palcem delikatnie czy szyjka jest wysoko to jest ok.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha to właśnie było taki glutek zbity nie wodnisty - myślisz ze takie cos jest tez Oki? Próbowałam dotknąć szyjki ale nie sięgnę poza tym jest tam duzo luteiny takiej rozpackanej... nic mnie nie boli poza krzyżem który czuje od kilku dni ale to efekt jazdy autem... niestety tak mam przy dłuższym przebywaniu w pozycji siedzącej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2019, 19:57

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Aisha to właśnie było taki glutek zbity nie wodnisty - myślisz ze takie cos jest tez Oki? Próbowałam dotknąć szyjki ale nie sięgnę poza tym jest tam duzo luteiny takiej rozpackanej... nic mnie nie boli poza krzyżem który czuje od kilku dni ale to efekt jazdy autem... niestety tak mam przy dłuższym przebywaniu w pozycji siedzącej...
    A to przy luteinie wypłynęła mi też taka galaretka. Szyjka wysoko, jest ok 😉 nie martw się.

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wyszły Wam może leukocyty w moczu - właśnie odebrałam wyniki i są obecne 10-12 wpw - napisałam do gin kazała zrobic posiew i brać urosept... a ja oczywiscie posiewu nie zrobię bo mocz powinien byc poranny...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie masz jakiś stan zapalny, zrób posiew i pij pokrzywe do tego uroseptu.

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Dziewczyny czy wyszły Wam może leukocyty w moczu - właśnie odebrałam wyniki i są obecne 10-12 wpw - napisałam do gin kazała zrobic posiew i brać urosept... a ja oczywiscie posiewu nie zrobię bo mocz powinien byc poranny...


    Kropeczko miałam takie leukocyty dostałam antybiotyk i było ok.

    Musisz postarać się bardziej na spokojnie podchodzić do ciąży bo się wyk9nczysz. Wszelkie odbiegi od norm w wynikach to też może być skutek ciąży tylko.

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra widzę że u Ciebie już ostatnia prosta 😁 Ja już się chyba za bardzo denerwuje że niedługo mogę eksplodowac 😉 oby maluch dotrwal do końca.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Sarrra widzę że u Ciebie już ostatnia prosta 😁 Ja już się chyba za bardzo denerwuje że niedługo mogę eksplodowac 😉 oby maluch dotrwal do końca.
    No ja jeszcze 3 tyg do cc. Ogólnie jest jyz bardzo trudno.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 924 925 926 927 928 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ