X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 19 lipca 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi smak az tak nie przeszkadzal ulipek straszny ake do przezycia zemdlilo mnie jskas chwile juz po wypiciuorganizm powiedzial ze nie potrzebuje tyle glukozy ale zapytam sie przed powtorka badania czy mozna z cytryna tomoze nie zwroce bo ogolnie cytryna podobno lagodzi mdlosci

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 19 lipca 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    Ja chyba jestem jakas inna nie przejmuje sue badaniami wynikami nue stresuje diejestem jakos spokojna o moje malenstwo.

    Zaliczylam dzis 1 podejscie do tego testuna glukoze imoje przeczucia sie sprawdzily, badanie piszlo w kanal. Nie dalam rady nie szlo piwstrzymac sie...za 2 tygodnie mam sprobowac znowu moze doszukam sie jakiegos sposobu na nia. Teraz dalej mbie mdli i jestem mega spiaca wiec pora na sen. Milego dnia.
    O rany, było aż tak strasznie??

    Ja podejrzewam, że nie będę miała takich akcji, ale zobaczymy jutro :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 19 lipca 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne, że w różnych miejscach pozwalają na różne rzeczy, np. na cytrynę. Co więcej, Blondi pisała, że w pierwszej ciąży pozwolili jej wypić glukozę w domu, a pod 2h przyjechać do laboratorium! Ale bym tak chciała!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2013, 13:13

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym tak chciała, jakbymja wypila i zwrocila to nie musialabym jechac a tak ukłuli mnie na darmo.

    kurcze now iem ze to badanie jest wazne i mam nadzieje, ze nastepnym razem tego nie zwroce, ale jesli tak to moze sie obejdzie bez niego... albo maja jakis inny sposob... bo o ile wypic moge... to potem mnie strasznie mdli az do wymiotow.

    Ja ogolnie lubie slodkie, od dziecka zajadalam sie tymi zageszczonymi mleczkami slodzonymi, wiadomo nigdy na raz nie zjadlam az tyle, ale to dosc slodkie jest, ale ta glukoza to jednka jeszcze bardziej slodka, ale do wypicia, zbey tylko chciala zostac w organizmie...

    w sumie mnie to zbytnio nie zdziwli, bo dlugo wymiotowalam prawie do konca 5 miesiaca, i wymiotuje po wszystkich witaminkach, a po zelazie mnie czasem tylko zemdli, za to mam od niego rozwolnienie, wiec czemu po glukozie mialoby byc inaczej...

    taki juz moj urok... zobaczymy, pojde 2 sierpnia bo mowily zeby przyjsc za 2 tygodnie dopiero, ajak sie nie uda, to 6 mam juz wizyte u ginki wiec zobaczymy co powie na te moje sensacje, ale poki co nastawiam sie pozytywnie :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Ami współczuję Ci :( Strasznie się biedaku namęczysz w tej ciąży :(

    Amicizia lubi tę wiadomość

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 19 lipca 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Matko Ami współczuję Ci :( Strasznie się biedaku namęczysz w tej ciąży :(

    Niestety, ale czego się nie robi dla upragnionego dziecka, ono mi wszystko rekompensuje, słuchamy sobie teraz ładnje muzyczki i synek chyba niezle tancuje w brzuchu :)

    a co do glukozy tak sobie mysle, ze moze za szybko ja wypilam, ale znowu nie pilam jej na siłe i wogóle, bardzije mnie zesłabiło samo pobieranie krwi niz wypicie glukozy, moze nastepnym razem powinnam njapierw poczekac az mi sie organizm uspokoi po opbraniu krwi i dopiero ja wypic...

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 19 lipca 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanko tylko sie nie śmiac ...

    czy mozliwe zebym czuła dzidzie w brzuchu juz?
    zaznaczam że z kuba pierwsze poczułam w 15tyg

    a teraz też tak samo takie pukanie w jednym miejscu brzucha przez chwile i to pod ta warstwa tłuszczyku jeszcze . Takie bardzo delikatne ...

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Blondi 12 tydzień i ruchy? :? Nie wiem.

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 19 lipca 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Dziwne, że w różnych miejscach pozwalają na różne rzeczy, np. na cytrynę. Co więcej, Blondi pisała, że w pierwszej ciąży pozwolili jej wypić glukozę w domu, a pod 2h przyjechać do laboratorium! Ale bym tak chciała!
    zgadza sie gin kazała mi kupic w aptece wypic odczekac i przyjechac ;)

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 19 lipca 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Kurczę Blondi 12 tydzień i ruchy? :? Nie wiem.
    tak myslalam...

    a.png
    a.png
  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 19 lipca 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi zajrzyj do skrzynki. Napisałam do ciebie na priva ;)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 19 lipca 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpisałam sorki ze dopiero teraz

    a.png
    a.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 19 lipca 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, a moja siostra jak robila kilka dni temu ten test na glukoze, to wypila to i pojechala na te 2 godziny do domu i po 2 godzinach wrócila :) nie musiala tam siedziec.

    Ja coprawda nie rodzilam ale wydaje mi sie Blondi to niemozliwe by tak szybko czuc ruchy, przeciez maluszek ma 5cm, albo i mniej :)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 22 lipca 2013, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem mogliby w tych laboratoriach takie ujednolicić wytyczne, bo jak te wyniki mają być wiarygodne potem?

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 22 lipca 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Mój wynik glukozy (75) chyba dobry - najpierw 98, a po dwóch godzinach 108. Miałam dwa kubki tego świństwa do wypicia, a zdaje mi się, że w pierwszej ciąży musiałam wypić tylko jeden. Skutek - od połowy drugiego kubka było już ciężko, ale na szczęście obyło się bez mdłości. Dziewczyna, która piła glukozę po mnie poszła shaftować po godzinie oczekiwania, ale pielęgniarki postanowiły kontynuować jej badanie, tzn. powiedziały, żeby czekała do końca, ale żeby powiedziała lekarzowi o tym incydencie. Ciekawe, czy to jej siedzenie w ogóle miało sens...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2013, 08:39

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami,współczuję "przejścia" z glukozą...widać,że nie każdy przechodzi to gładko :/

    A ja w piątek byłam u Diabetologa no i wszystko jest OK...mam zmienic dietę, ograniczyć słodkie, zwiększyć liczbę posiłków do ok 5...i nie mam tego kontrolowować...teraz już wierzę :) Podobno ta Pani Doktor to mega fachowiec...więc ufam Jej :)

    mauysia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle to w tak zwanym międzyczasie zakupiłam kolejne dwie pozycje z mojej listy zakupów dla Maluch...wciąż są to pierdoły...i tak, kupiłam sól fizjologiczną (do przemywania oczka) i krem na każdą pogodę (w biedrze jest tani jak barszcz:) )...a i dodałam chyba parę pozycji do listy :P

    Rucia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa i jak mogłam zapomnieć,że w sobotę zakupiłam także coś "większego"...a mianowicie kocyk :) Kupowałam cieplutki koc na prezent dla Babci i wpadł mi w oko kocyk dla Malucha...i kupiliśmy :D

    Blondi22, Blondi22, Blondi22, Blondi22, Blondi22, Blondi22, Blondi22, Rucia lubią tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie kontrolnej. Z małą wszystko w porządku. Lekarka b. dokładnie przyjrzała się pracy serduszka oraz ruchom oddechowym. Z łożyskiem też jest wszystko dobrze.
    Jedynie szyjka się minimalnie skróciła, i brzuszek ostatnio twardniał więc dostałam luteinę.

    Przy okazji dowiedziałam się ile magnezu mogę brać, bo w nocy miałam taki skurcz w łydce,że nie nie wyrabiałam z bólu, do teraz mnie cały mięsień boli.
    Napisała mi też mniej więcej na kiedy mam rezerwować kolejne wizyty. teraz co trzy tyg., potem co dwa, a od terminu porodu co tydzień gdybym nie urodziła do 22.09

    Ogólnie jestem zadowolona z wizyty.

    mauysia, Rucia lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora to super wiesci jak tobie już malutko do konca zostalo ;)

    a.png
    a.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ