X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi czas leci:)
    Ja już jestem w przygotowaniach do przodu. Taka była ładna pogoda ostatnio, że wszystko wyprałam i poprasowałam:) Coraz ciężej mi się jednak poruszać, jak się tylko trochę poruszam, to zadyszka mnie łapie:)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora, dobrze,że z Malutką wszystko dobrze...no a pooglądałaś Ją sobie? Bo ja to nigdy swojego nie widzę :/
    Ja też mam zamiar niedługo poprać i poprasować (ubranka po Kubusiu,coby je odświeżyć) i ewentualne nowe ciuszki...ale póki co trzeba zakupić proszek i zwieźć ciuszki od mojej Mamy :)
    Ja ostatnio zauważyłam,że miewam skurcze łydki (szczególnie lewej) rano, gdy UWAGA przeciągam się na łóżku...staram się więc tego nie robić, bo ból jest nie z tej ziemi :/ A dodam,że ja jedną tabletką magnezu biorę od dawna :/

    Blondi, no no, nieźle Ci się mój post spodobał, 7 lajków,heheheh

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż pooglądałam sobie serduszko bardzo dokładnie:) płucka:) i tyle! Mała tak skakała, że lekarka nie mogła spokojnie oglądać tego co chciała. Mam już jednak wyznaczoną wizytę na to ważne USG , gdzie mała ma być pomierzona i obejrzana z każdej strony. To będzie 09.08, do tego czasu mam jeszcze wizytę u mojej ginki, ale pewnie nic mi nie pokaże- jak zwykle:)

    Ostatnio mam takie skurcze łydek,że z bólu się zwijam- dosłownie. Lekarka kazałą mi brać 2x1 Magne b6 (tabletka ma 48mg), a jak nie pomoże to maksymalnie mogę 3 tabletki wziąć.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Ostatnio mam takie skurcze łydek,że z bólu się zwijam- dosłownie. Lekarka kazałą mi brać 2x1 Magne b6 (tabletka ma 48mg), a jak nie pomoże to maksymalnie mogę 3 tabletki wziąć.
    Aż muszę sprawdzić ile w moim jest magnezu...no i chyba wspomnę lekarce na wizycie...chociaż póki co wystarczy jak przestałam się przeciągać :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sprawdziłam...Aspargin ma 17 mg magnezu i 54 mg potasu...coś mało :/

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 22 lipca 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Maglek i ma 51 mg. Dora dobrze że ok :) Ja jeszcze nic nie mam przygotowane :( Jakoś nie mogę się za to zabrać ;)

    Dora lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga, zakupy apteczne masz już zaliczone, a powiedz czy kupowałaś już witaminy D i K dla malego? czy czekasz z tym do porodu. Gdzieś mi się o oczy obilo, że ktoś kupował. ..

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mauysia czekamy na zdjęcie sukienki;-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Dora, dobrze,że z Malutką wszystko dobrze...no a pooglądałaś Ją sobie? Bo ja to nigdy swojego nie widzę :/
    Ja też mam zamiar niedługo poprać i poprasować (ubranka po Kubusiu,coby je odświeżyć) i ewentualne nowe ciuszki...ale póki co trzeba zakupić proszek i zwieźć ciuszki od mojej Mamy :)
    Ja ostatnio zauważyłam,że miewam skurcze łydki (szczególnie lewej) rano, gdy UWAGA przeciągam się na łóżku...staram się więc tego nie robić, bo ból jest nie z tej ziemi :/ A dodam,że ja jedną tabletką magnezu biorę od dawna :/

    Blondi, no no, nieźle Ci się mój post spodobał, 7 lajków,heheheh
    he he nawet nie zauwazyłam

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Shagga, zakupy apteczne masz już zaliczone, a powiedz czy kupowałaś już witaminy D i K dla malego? czy czekasz z tym do porodu. Gdzieś mi się o oczy obilo, że ktoś kupował. ..
    Nie,nie kupowałam...z Kubą kupiłam,gdy dostałam receptę od Lekarza na wizycie patronażowej.

    Dora lubi tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Mauysia czekamy na zdjęcie sukienki;-)
    hej Doruś, miło że pamiętasz :D Ale aktualnie rozłożyła mnie choroba, leżę w łóżku i nie mam na nic siły - pewnie skończy się tym, że poproszę męża żeby porobił mi fotki reprezentacyjne w kiecy już na samym weselu - mam nadzieję, że do soboty wyzdrowieję!
    Mam jakieś zakażenie bakteryjne górnych dróg oddechowych i wcinam antybiotyk Duomox, ale poczytałam w necie, że ten Duomox nie jest aż taki groźny w ciąży, więc się trochę uspokoiłam.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Mayuisia, to życzę zdrowka. Oby Ci jak najszybciej przeszło.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 23 lipca 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zdrówka.

    a co duomoxu to ja go brałąm, i to jest podobno wlasnie jeden z dozwolonych w ciaży, mi go przepisali jak sie jeszcze staralismy, bo mówiłąm wtedy lekarce... dla mnie byl za słaby.. ale w ciązy nic silniejszego i tak nie wolno... zdrowiej :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem i ja;)

    po wizycie super

    dzidzia strasznie rozbrykana ;) skakała i sie obracała ciezko było zmiezyc ,ale jest ok ma wszystko na swoim miejscu ;)

    i wyglada jak maly człowieczek już ;)ma prawie 7cm i tyg z usg to 12tyg +3 czyli wszysko sie zgadza

    a tu przedtawiam moje dziecie ;)
    http://www.iv.pl/images/22115595634212076976.jpg

    Shagga_80, mauysia lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi super wiadomości!

    A ja jestem po pierwszych zajęciach teoretycznych w SR!
    Jestem zadowolona, bo ta położna dzisiejsza pracuje w Swissie!! i jeszcze na dodatek jest przypisana na moj teren zamieszkania ze SR. Wychodzi wiec na to, że jest szansa u niej się "uczyć" na zajęciach, potem rodzic z nią w szpitalu, a na koniec jeszcze ona przyjdzie do nas do domu na zdjecie szwów i pomoc przy córci.
    Zawsze to inaczej niż wszedzie obce osoby spotykać. No i o Swissie mozna ją wypytac i na pewno tez tam na miejscu bardziej zadba:-)
    Z tego co gadała to ma nowoczesne podejscie i praktykę z Niemiec. Powiedziała kilka fajnych rzeczy, które sobie od razu zanotowalam;-)

    Blondi22, anna_w, Shagga_80, mauysia lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 24 lipca 2013, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.iv.pl/images/35297764722599820153.jpg

    to fotka troche mniejsza mojego bąbla ;)

    Shagga_80, mauysia lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi, super,że z Maleństwem wszystko w porządku :)

    A Tobie Doruś pozazdrościć "własna" Położna to duuuuuuuuuuuży plus :)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 24 lipca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi się podoba,że ta położna ma nowoczesne poglądy, bo nie lubię tych "staroświeckich" położnych, które zapomniały o dokształcaniu:)

    ps: coś na temat szczepień:
    http://fakty.interia.pl/prasa/news-rzeczpospolita-szczepionki-budza-strach,nId,1000862#commentsZoneList

    O tym,że warto szczepić Engerixem, to już dziewczyny gdzieś pisały.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 24 lipca 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora super masz z tą położna ;)

    u nas w szpitalu takie sobie sa a niketore to koszmar

    a.png
    a.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 24 lipca 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, naprawdę fajnie Ci się trafiło, Dori.


    A ja wklejam obiecane zdjęcia sukienki na wesele, a nawet dwóch sukienek :)

    To jest sukienka Tessa (Bebefield):
    y0dt.jpg

    A tu kiecka do przebrania, jak w tamtej się już ugotuję :) Na pewno wygodniejsza. Też Bebefield.
    1rer.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2013, 14:30

    Blondi22, Dora, Kleopatra lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ