X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 maja 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 czerwca w Smyku ma być obniżka 50% :-)

    she, anna_w, Shagga_80 lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 16 maja 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    1 czerwca w Smyku ma być obniżka 50% :-)

    w takim razie od rana będę go okupować :D

    Dzisiaj rano dzwonili do mnie ze Smyka w sprawie mojej reklamacji, którą złożyłam 5 dni temu. W marcu kupiłam maskotkę-pozytywkę uruchamianą sznureczkiem. I ostatnio sznureczek się rozciągnął i już tak zostało :( Na szczęście miałam paragon i zaniosłam zabawkę do sklepu. Przyjęli reklamację i mieli naprawiać lub wymienić na nową zabawkę. A dzisiaj zadzwonili, że mogę odebrać kasę :)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 16 maja 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lecę zaraz na pedicure - sama już nie ogarniam swoich paznokci ;) tzn. nie tak swobodnie jak zawsze :D

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 16 maja 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    1 czerwca w Smyku ma być obniżka 50% :-)

    Jakoś nie przepadam za Smykiem... Ale może coś sobie tam kupię na urodziny :P

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    1 czerwca w Smyku ma być obniżka 50% :-)

    My często robimy tam zakupy...ale najczęściej czatuję na mega okazje :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Shagga_80 wrote:
    she wrote:
    ano tak - ale już od lipca waga zacznie spadać :) liczę na to!

    Jeśli zdecydujesz się na karmienie piersią, to baaaaaaardzo szybko stracisz tych kilka dodatkowych kilogramów :) Ja przy Kubie przytyłam z 18kg a pierwsze 10 kg straciłam po dwóch tygodniach :) A potem już spadała na łeb na szyję :)

    PS. Mam taki programik na kompie do zaznaczania cyklu i też jest tam miejsce na wagę no i nie zaczynałam od początku, ale w 4tym m-cu ważyłam 44,1 kg (nie wiem więc dokładnie od jakiej wagi zaczynałam w sierpniu) a przed samym porodem ważyłam 59kg (17.05) a 05.06 ważyłam już 49 (a 22.05 urodziłam) :)

    Też tak szybko zrzuciłam - nawet z nawiązką na minusie, na co liczę i tym razem!

    Ja to jak gdzieś z dzieckiem chodziłam (czyt. do przychodni, na szczepienia i inne) to wszystkie babki: lekarski, pielęgniarki mówiły, że ja przez to karmienie zaraz zniknę za to Mały był kluska jak nie wiem :)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 maja 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zawsze czatuję na okazje:-) Właśnie kupiłam sobie kilka luźniejszych szmatek po okazyjnej cenie, a córeczce bodziaki:-)
    W sumie to już mam chyba komplet ciuszkòw na pierwsze 3 miesiace:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 12:27

    Shagga_80, she, anna_w lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 16 maja 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta promocja w smyku to na caly asprtyment czy tylko na czesc, bo moglabym cos z tych bardziej ciazowych rzeczy kupic skurat bede pewnie po pierwszej wtplscie :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    A ta promocja w smyku to na caly asprtyment czy tylko na czesc, bo moglabym cos z tych bardziej ciazowych rzeczy kupic skurat bede pewnie po pierwszej wtplscie :)

    W Smyku to raczej dla dzieci rzeczy a nie dla Matki..zresztą skoro z okazji dnia Dziecka to pewnie na artykuły dla dzieci :)

    PS. Ja ostatnio kupiłam córce Koleżanki na 3 urodzinki piżamkę w Smyku ...z Myszką Mini :) (w sklepie internetowym, ale z dostawą do Empiku - za darmo dostawa :) A jako,że to ma być dla dziewczynki z Gdańska to będą musieli sami sobie odebrać z Empiku :P ).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 20:54

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tylko pokrótce - na wczorajszej wizycie u gina OK, choć byłam mocno rozczarowana, że nie zrobił mi USG :( Już się stęskniłam za widokiem mojego malucha. No ale co zrobić. Pogrzebał mi tylko w kluczowych miejscach, orzekł, że wszystko OK, zapisał więcej Tardyferonu, skierował na połówkowe za 3 tygodnie, w sumie to nawet nie zbadał bicia serduszka... Lypa, panie, lypa!
    No ale liczę na to, że nadrobię sobie ten niesmak na USG za 3 tygodnie :)

    Aha, no i zapomniałam wziąć karty ciąży, więc w ogóle kicha :/ Ale ze mnie sklerotyk!

    Shagga_80, BellaRosa, she lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, aniu_w - jak tam na wczorajszym połówkowym???

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mauysiu, hej dziewczyny :) Co do wczorajszego usg połówkowego to wszystko jest w porządku, dzidzia rozwija się jak trzeba, wszystkie narządy prawidłowe:) Okazuje się że będzie dziewczynka :) Waga 430 g.
    Niestety nie udało się zrobić fotki w 4d bo mała odwróciła się pleckami, także nawet nie mam co wrzucić Wam na FB :(

    mauysia, she, BellaRosa, Dora, Rucia lubią tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, dzięki za raport :D
    Czyli córeczka będzie :)

    anna_w lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mauysia, Ania - cieszę się, że u Was ok :)

    Mauyus - nic tylko czekać do połówkowego i u Ciebie podejrzą czy to ON czy ONA :)
    Ania - witam w gronie oczekujących na córcie :)

    anna_w lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, będzie córeczka :) chociaż my z mężem mieliśmy przeczucie na chłopca, ale nasza intuicja jak widać jakaś zawodna. Ale z córci też się bardzo, bardzo cieszymy :) Najważniejsze to - jak powtarzają wszystkie przyszłe matki - oby było zdrowe.

  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty mauysiu masz jakieś przeczucia odnośnie płci Waszego maleństwa?

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna_w wrote:
    a Ty mauysiu masz jakieś przeczucia odnośnie płci Waszego maleństwa?

    Nie, nie mam, generalnie sądzę, że te przeczucia to "pic na wodę" ;)
    Nie nastawiamy się ani na chłopca, ani na dziewczynkę.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, te przeczucia to w wielu przypadkach dokładnie "pic na wodę" a ja jakoś je miałam chociaż płeć dzidzi nie ma dla nas znaczenia, a jakoś tak podświadomie się coś wydawało.

  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, fajnie że będzie córunia ;).
    A ja mam przeczucie, ze u mnie będzie drugi syn!!!
    Ale czas pokaże ;) Dla mnie najważniejsze jest zdrówko dzidziusia ;).

    anna_w, Dora lubią tę wiadomość

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do sprzedania takie sukienki ciążowe w rozmiarze S/M. Kolory: beżowy i grafitowy. Po 25zł za sztukę.

    http://allegro.pl/ciazowa-sukienka-bombka-z-marszczeniem-5900-i3181845255.html

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ