X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 maja 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 czerwca w Smyku ma być obniżka 50% :-)

    she, anna_w, Shagga_80 lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 16 maja 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    1 czerwca w Smyku ma być obniżka 50% :-)

    w takim razie od rana będę go okupować :D

    Dzisiaj rano dzwonili do mnie ze Smyka w sprawie mojej reklamacji, którą złożyłam 5 dni temu. W marcu kupiłam maskotkę-pozytywkę uruchamianą sznureczkiem. I ostatnio sznureczek się rozciągnął i już tak zostało :( Na szczęście miałam paragon i zaniosłam zabawkę do sklepu. Przyjęli reklamację i mieli naprawiać lub wymienić na nową zabawkę. A dzisiaj zadzwonili, że mogę odebrać kasę :)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 16 maja 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lecę zaraz na pedicure - sama już nie ogarniam swoich paznokci ;) tzn. nie tak swobodnie jak zawsze :D

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 16 maja 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    1 czerwca w Smyku ma być obniżka 50% :-)

    Jakoś nie przepadam za Smykiem... Ale może coś sobie tam kupię na urodziny :P

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    1 czerwca w Smyku ma być obniżka 50% :-)

    My często robimy tam zakupy...ale najczęściej czatuję na mega okazje :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Shagga_80 wrote:
    she wrote:
    ano tak - ale już od lipca waga zacznie spadać :) liczę na to!

    Jeśli zdecydujesz się na karmienie piersią, to baaaaaaardzo szybko stracisz tych kilka dodatkowych kilogramów :) Ja przy Kubie przytyłam z 18kg a pierwsze 10 kg straciłam po dwóch tygodniach :) A potem już spadała na łeb na szyję :)

    PS. Mam taki programik na kompie do zaznaczania cyklu i też jest tam miejsce na wagę no i nie zaczynałam od początku, ale w 4tym m-cu ważyłam 44,1 kg (nie wiem więc dokładnie od jakiej wagi zaczynałam w sierpniu) a przed samym porodem ważyłam 59kg (17.05) a 05.06 ważyłam już 49 (a 22.05 urodziłam) :)

    Też tak szybko zrzuciłam - nawet z nawiązką na minusie, na co liczę i tym razem!

    Ja to jak gdzieś z dzieckiem chodziłam (czyt. do przychodni, na szczepienia i inne) to wszystkie babki: lekarski, pielęgniarki mówiły, że ja przez to karmienie zaraz zniknę za to Mały był kluska jak nie wiem :)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 maja 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zawsze czatuję na okazje:-) Właśnie kupiłam sobie kilka luźniejszych szmatek po okazyjnej cenie, a córeczce bodziaki:-)
    W sumie to już mam chyba komplet ciuszkòw na pierwsze 3 miesiace:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 12:27

    Shagga_80, she, anna_w lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 16 maja 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta promocja w smyku to na caly asprtyment czy tylko na czesc, bo moglabym cos z tych bardziej ciazowych rzeczy kupic skurat bede pewnie po pierwszej wtplscie :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    A ta promocja w smyku to na caly asprtyment czy tylko na czesc, bo moglabym cos z tych bardziej ciazowych rzeczy kupic skurat bede pewnie po pierwszej wtplscie :)

    W Smyku to raczej dla dzieci rzeczy a nie dla Matki..zresztą skoro z okazji dnia Dziecka to pewnie na artykuły dla dzieci :)

    PS. Ja ostatnio kupiłam córce Koleżanki na 3 urodzinki piżamkę w Smyku ...z Myszką Mini :) (w sklepie internetowym, ale z dostawą do Empiku - za darmo dostawa :) A jako,że to ma być dla dziewczynki z Gdańska to będą musieli sami sobie odebrać z Empiku :P ).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 20:54

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tylko pokrótce - na wczorajszej wizycie u gina OK, choć byłam mocno rozczarowana, że nie zrobił mi USG :( Już się stęskniłam za widokiem mojego malucha. No ale co zrobić. Pogrzebał mi tylko w kluczowych miejscach, orzekł, że wszystko OK, zapisał więcej Tardyferonu, skierował na połówkowe za 3 tygodnie, w sumie to nawet nie zbadał bicia serduszka... Lypa, panie, lypa!
    No ale liczę na to, że nadrobię sobie ten niesmak na USG za 3 tygodnie :)

    Aha, no i zapomniałam wziąć karty ciąży, więc w ogóle kicha :/ Ale ze mnie sklerotyk!

    Shagga_80, BellaRosa, she lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, aniu_w - jak tam na wczorajszym połówkowym???

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mauysiu, hej dziewczyny :) Co do wczorajszego usg połówkowego to wszystko jest w porządku, dzidzia rozwija się jak trzeba, wszystkie narządy prawidłowe:) Okazuje się że będzie dziewczynka :) Waga 430 g.
    Niestety nie udało się zrobić fotki w 4d bo mała odwróciła się pleckami, także nawet nie mam co wrzucić Wam na FB :(

    mauysia, she, BellaRosa, Dora, Rucia lubią tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, dzięki za raport :D
    Czyli córeczka będzie :)

    anna_w lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mauysia, Ania - cieszę się, że u Was ok :)

    Mauyus - nic tylko czekać do połówkowego i u Ciebie podejrzą czy to ON czy ONA :)
    Ania - witam w gronie oczekujących na córcie :)

    anna_w lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, będzie córeczka :) chociaż my z mężem mieliśmy przeczucie na chłopca, ale nasza intuicja jak widać jakaś zawodna. Ale z córci też się bardzo, bardzo cieszymy :) Najważniejsze to - jak powtarzają wszystkie przyszłe matki - oby było zdrowe.

  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty mauysiu masz jakieś przeczucia odnośnie płci Waszego maleństwa?

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna_w wrote:
    a Ty mauysiu masz jakieś przeczucia odnośnie płci Waszego maleństwa?

    Nie, nie mam, generalnie sądzę, że te przeczucia to "pic na wodę" ;)
    Nie nastawiamy się ani na chłopca, ani na dziewczynkę.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, te przeczucia to w wielu przypadkach dokładnie "pic na wodę" a ja jakoś je miałam chociaż płeć dzidzi nie ma dla nas znaczenia, a jakoś tak podświadomie się coś wydawało.

  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, fajnie że będzie córunia ;).
    A ja mam przeczucie, ze u mnie będzie drugi syn!!!
    Ale czas pokaże ;) Dla mnie najważniejsze jest zdrówko dzidziusia ;).

    anna_w, Dora lubią tę wiadomość

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do sprzedania takie sukienki ciążowe w rozmiarze S/M. Kolory: beżowy i grafitowy. Po 25zł za sztukę.

    http://allegro.pl/ciazowa-sukienka-bombka-z-marszczeniem-5900-i3181845255.html

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ