X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Ile taka poduszka kosztuje :P ?
    Zaczynam mięknąć ? ;)

    Ja tradycyjnie kupiłam używkę na Allegro.

    A miałam model "fasolka" :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2013, 10:14

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do poduch zamierza kupic ta do spania duza z motherhood i jak sie maluch urodzi to mysle ja do karmienia wykorzystac a jak bedzie mi zle i niewygodnie to pewnie kupie wtedy taka fasolke

    co do spodni ja tez najpierw szukalam na ciuchach, ale nie moglam trafic wiec w koncu kupilam w sklepie wydalam trosxzke kasy ale mam takie jak chciałąm i wymierzone, ja takich rzeczy jak spodnei nie moge kupowac przez neta, musze po prostu zmierzyc

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    To jutro ja zdam relację :-)

    Doruś, a Ty masz coś dziś? Bo nie ma Cię w naszym wykazie...

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    co do poduch zamierza kupic ta do spania duza z motherhood i jak sie maluch urodzi to mysle ja do karmienia wykorzystac a jak bedzie mi zle i niewygodnie to pewnie kupie wtedy taka fasolke

    co do spodni ja tez najpierw szukalam na ciuchach, ale nie moglam trafic wiec w koncu kupilam w sklepie wydalam trosxzke kasy ale mam takie jak chciałąm i wymierzone, ja takich rzeczy jak spodnei nie moge kupowac przez neta, musze po prostu zmierzyc

    Ja też nie mam cierpliwości do szukania ciążowych spodni w second handach. Co innego bluzki - wystarczy znaleźć większy, szerszy rozmiar niż normalnie i pasuje :) A spodnie to muszą być specjalistyczno ciążowe - z tym całym pasem itp...

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Doruś, a Ty masz coś dziś? Bo nie ma Cię w naszym wykazie...

    Dorcia idzie dzisiaj na warsztaty Moda na brzuszek w Gdyni. Ja miałam iść wczoraj w Gdańsku, ale niestety nie wyrobiłam...

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas się leżak nie sprawdził. Dobrze, ze dostałam takowy w spadku, bo płakałabym nad wyrzuconymi pieniędzmi w błoto. :( Może drugi dzidziuś będzie bardziej ułożony pod tym względem, i będzie chciał leżeć w leżaku.
    Moja Kinga wolała widzieć wszystko z pozycji pionowej, pozycja leżąca raczej jej nie interesowała. Był krzyk płacz ...

    Stojak pod wanienkę chyba się skuszę :) Plecy tak nie będą bolały.

    No i teraz oczywiście laktator obowiązkowo. Z Kingą nie miałam i brzydko mówiąc musiałam się doić ręcznie. Mleko lało mi się strumieniami, więc teraz na bank się w takowy zaopatrzę. :)

    Rożek Mayuś dobry pomysł. Nie miałam ale pomyślę.

    Ja na chwilę obecną nie mam pomysłów co mogłoby się przydać. Jak coś mi wpadnie do głowy to napiszę :)

    kopciuszek126, Shagga_80 lubią tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne spodnie kupilam w Pepco. W pasie rozciagliwy sciagacz i krotkie do kolan. Za chyba 29 zl.

    anna_w lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś w lumpeksie kupiłam spodnie ciążowe za 10 zł :P Co prawda konieczne było skrócenie ich (co sama zrobiłam :P ) i nawet nawet zadowolona jestem...tzn to póki nie kupię lepszejszych spodni :P
    Nie jakaś rewelacja, ale póki co z braku laku muszą być :P
    opt20130607170523.jpg
    opt20130607170542.jpg


    PS. Zaraz po skróceniu poszliśmy na festyn rodzinny i założyłam je of kors...i po powrocie przestały mi się podobać :P Stary aż powiedział - dam Ci pieniądze i kupisz sobie jak pojedziesz do Łodzi nowe :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2013, 21:12

    Rucia, anna_w, Dora, mauysia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Ja tradycyjnie kupiłam używkę na Allegro.

    A miałam model "fasolka" :)

    Będę więc potrzebowała rad sprawdzonych...tzn od Mamusiek, co to już używały...duży ukłon w stronę Mauysi :)

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam o tym prywatnym usg, obdzwoniłam kilka miejsc ogólnie prywatnie to wszędzie na już bym miała, ale na razie odpuszczam, bo mój brzuch wczoraj robił niezłe wygibasy i teraz nie czuje ruchów dziecka, wnioskuję więc, ze podczas tych akrobacji maluch się przekręcił, i gdybyśmy poszli teraz na usg to byśmy nic wiecej niz teraz nie wiedzieli, bo zobaczylibyśmy tylko 4 litery naszego szkraba. Zobaczymy, może wytrzymam do początku lipca wtedy będzie znowu takie długie i mega dokładne usg a jak nerwy mi nie pozwolą to pewnie pójdziemy wcześniej gdzieś prywatnie. Najważniejsze, że maleństwo rośnie zdrowo:)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I chyba też sobie strzelę w najbliższym czasie fotke brzuszka, skoro wszystkie się chwalicie :)

    mauysia lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 8 czerwca 2013, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga tu tez napisze ze brzusio piekny :) uwielbiam takie filigranowe mamusie :)
    Ami - czekamy na Twoja fotke :)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 8 czerwca 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga całkiem spory brzusio :) A spodnie fajne, za 10 zł wynosisz choćby przestały się podobać :)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora - jak było na warsztatach?

    201306215365.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warsztaty

    Wykładów było sporo. Mi osobiście najbardziej do gustu przypadły tematy związane z pielęgnacją i karmieniem noworodka, dietą w ciąży i w laktacji oraz wykład dotyczący fotelików samochodowych.
    Za stratę czasu uważam przydługie prezentacje soków naturalnych oraz pralki piorącej w zimnej wodzie, no ale cóż sponsor ma swoje prawa. Była też reklama banku krwi pępowinowej...

    ps: jak ktoś lubi układać wierszyki i rymowanki, to można było wygrać sporo nagród.

    To chyba tyle jeśli chodzi o warsztaty. W poniedziałkowy poranek jadę na test obciążenia glukozą(i całą masę badań), więc trzymajcie za mnie kciuki;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2013, 16:12

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dora - trzymaj się na badaniach. U mnie nie było tak źle - czego i Tobie też życzę :)

    Dora lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Będę więc potrzebowała rad sprawdzonych...tzn od Mamusiek, co to już używały...duży ukłon w stronę Mauysi :)

    Shaggi, mogę tylko powiedzieć, że u mnie sprawdziła się taka gruba, dobrze "nabita", bo wtedy Leo był na odpowiedniej wysokości i nic nie musiałam poprawiać rękami.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać, Doris, jak wrażenia po dzisiejszym badaniu. Smakowało? :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, od Ciebie też czekamy na wieści jak tam po wizycie i po USG. Daj znać :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać wieczorkiem Mauysiu. Trochę jestem nerwowa, ale też pełna nadziei że wszystko będzie dobrze.
    Wczoraj rozmawiałam z dziewczyną, u której w ciąży zdiagnozowano tę samą wadę płuca co u naszej Mai. Urodziła pod koniec maja i wszystkie badania, które wykonali jej synkowi wykazały, że z płucami jest wszystko ok. Tak mnie to nastroiło optymistycznie, że mam nadzieję, że u nas będzie tak samo :)

    mauysia, Dora, Shagga_80 lubią tę wiadomość

    201306215365.png
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ