Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 21 września 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ale dorodne córeczki 👭 super wagi, podziwiam Cię, że tyle dźwigasz w sobie szczęścia 😍😍😍😍😍

    Sylwucha, Lalia, Julik lubią tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 21 września 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Sylwia! Ty masz 6 kg dzieci w brzuchu! Piękne wagi! ❤️ Z szyjka się dynamicznie wszystko może zmieniać, więc właściwie to może być nawet dzisiaj jak i za tydzień, ale przy takiej wadze twoje córeczki są już gotowe na ten świat. ❤️

    Irysko ja pod sam koniec piłam ta herbatę z liści malin, nie widziałam jakiegoś jej wpływu na cukry.
    6 kg, to jakaś magia. Nie sądziłam, że do tylu dociągniemy. Chociaż mój tata jak się urodził ważył 5020, ja 4100 więc genów nie oszukam 😉 Cieszę się, bo już się tak o nie nie boję 😍 Także czekamy. N. Tylko mi powiedzial zebym pamiętała, że 6 tygodni po porodzie kontrola 😉 Czyli też nie wierzy, że się spotkamy za 2 tygodnie 😂

    Ladyo, Lalia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 21 września 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    No to też się uprzyj. 😁 A serio, to sama zobaczysz, jak to się będzie rozkręcać. Ale jeśli to szpital o 3 stopniu referencyjnosci, to dziwne, że tak rzadko rodzi się bliźniaki sn. U nas też 3 stopień i podobno, jeśli akcja przebiega dobrze i kobieta chce urodzić sn to tak rodzi. Choć nie nalegają... I jest tak pół na pół.
    A wiek to tylko liczba, ten argument jest bez sensu.
    Będę słuchała lekarzy, nie będę się upierać, bo to się różnie może skończyć. Jak nie będzie przeciwwskazań do SN, to lecę z tym koksem. W naszym szpitalu 5 lat temu zmusili kobietę do porodu bliźniąt SN i po 9 miesiącach przez powikłania jeden bliźniak zmarł. To była głośna sprawa Bąków (on jakiś znany sportowiec)

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 21 września 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    To chyba chodzi o Opole? Tam parę lat temu była głośna afera o poród sn bliźniąt, jedno chyba nie przeżyło? Pewnie teraz boją się ryzykować z ciążami bliźniaczymi.
    Dokładnie tak

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 21 września 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Już po wizycie. Moje dzieci, to dwa uparciuchy. Szyjka jeszcze w miarę dluga 😆 Użył słów "główka przyparta". Ważą 2810 i 2890. Powiedział, że należą do grubasków 😋 Ułożone główkowo. Następna wizyta 5.10. i wtedy skierowanie do szpitala, chyba że się zdecydują szybciej same. Podobno teraz, to wróżenie z fusów, bo wszystko może się zmienić z dnia na dzień. Lekarz jest przekonany, że nie spotkamy się za 2 tygodnie, ale jak one takie uparte, to cholera wie 🙄

    A nie mówiłam 😘
    Cieszę się, że wszystko dobrze z dziewczynkami.
    Widzę, że kolejną wizytę masz za 2 tygodnie na równo 38tc.
    Bardzo jestem ciekawa czy wytrzymasz do tego czasu!
    Niezły ciężar nosisz! Szacun 👏
    Ja już teraz prawie nie daje rady, ciężko mi najzwyczajniej 🤷
    A jak Twój kręgosłup?

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 21 września 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka027 wrote:
    Kic , na co ten Wiesiołek jest ?
    I ile tej herbaty z lisci na dzień sie pije ? I od kiedy trzeba pic?

    To jest screen że szkoły rodzenia, ale ogólnie można już od 36tc/37tc, czyli już możemy:
    Przechwytywanie2.png
    Łatwiejszy poród jest wtedy (podobno), gwarancji nigdy nie ma 😂

    Stokrotka027, kar_oliv, Lalia lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 21 września 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kar_oliv wrote:
    Sylwia ale dorodne córeczki 👭 super wagi, podziwiam Cię, że tyle dźwigasz w sobie szczęścia 😍😍😍😍😍
    Są kluseczki 😉 sama się dziwię, że daje radę 😉, ale kregoslup jest bardzo obciążony. Mocno to odczuwam. Cieszę się, że w końcu na dniach będzie lżej jeśli chodzi o ciężar 😉

    kar_oliv lubi tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 21 września 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    A nie mówiłam 😘
    Cieszę się, że wszystko dobrze z dziewczynkami.
    Widzę, że kolejną wizytę masz za 2 tygodnie na równo 38tc.
    Bardzo jestem ciekawa czy wytrzymasz do tego czasu!
    Niezły ciężar nosisz! Szacun 👏
    Ja już teraz prawie nie daje rady, ciężko mi najzwyczajniej 🤷
    A jak Twój kręgosłup?
    Tak, na 38 tc następna wizyta, ale to już w zasadzie po skierowanie do szpitala, bo fizycznie mogę nie wytrzymać. Kręgosłup mam bardzo obciążony, najgorzej jest w nocy. Nie sądziłam, że aż tak dostaje się w dupę. Chociaż na wadze +16 kg, podobno przy blizniakach spoko. Chciałabym żeby wytrzymały do 37 tc, a później dzida na świat 😉

    kic83, Lalia lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Stokrotka027 Autorytet
    Postów: 1340 1443

    Wysłany: 21 września 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    To jest screen że szkoły rodzenia, ale ogólnie można już od 36tc/37tc, czyli już możemy:
    Przechwytywanie2.png
    Łatwiejszy poród jest wtedy (podobno), gwarancji nigdy nie ma 😂


    Wiadomo , że nie ma tez pewnie na każdego inaczej działa. Na jednego tak na jednego nie ale skoro nie szkodzi warto próbować. 💪

    kic83 lubi tę wiadomość

    klz9cwa1dxf4t0ig.png

    23.12.2018 ❤❤ K.


    qb3c4z17l44uqb7t.png

    05.12.2020 💙💙 N.

    01.04 ⏸ 10dpo
    14.04 - Pęcherzyk ciążowy 🍀🥚5+5
    17.04 - Serduszko ❤ 6+1
    09.06 - Prenatalne 🙏💙Synek 💙🙏
    06.08 - 21+5 / 24 cm 440 g 💙
    09.10 - 30+5 / 1600 g 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Znalazłam jakiś kalkulator i wg niego w mg/dl wychodzi tak:

    79 - 171 - 133
    Czyli w normie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Jak najbardziej 😚
    Jutro się za to wezmę 💪

    kic83 lubi tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 21 września 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka027 wrote:
    Wiadomo , że nie ma tez pewnie na każdego inaczej działa. Na jednego tak na jednego nie ale skoro nie szkodzi warto próbować. 💪

    Dokładnie tak!
    Wiesiołek mam jeszcze za czasów starań, a herbatkę dziś odebrałam z dozu za 3 zł :)

    Lalia, Iryska, Stokrotka027 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 21 września 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka, oglądałam jakiś fragment szkoły rodzenia i tam położne mówiły, że dzięki wiesiolkowi i tej herbatce z liści malin szyjka macicy ładniej dojrzewa, w sensie że mięknie, otwiera się i skraca a to na pewno ma wpływ na poród 👌
    Moją koleżankę na porodówce położne pochwaliły, bo jak przyjechała do szpitala z lekkimi skurczami to miała już pełne rozwarcie i powiedziały jej "oo widać że był wiesiołek!" 😁

    Mi też został z czasów starań więc wjedzie od 36+, ✊😁

    kic83, Stokrotka027 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Już po wizycie. Moje dzieci, to dwa uparciuchy. Szyjka jeszcze w miarę dluga 😆 Użył słów "główka przyparta". Ważą 2810 i 2890. Powiedział, że należą do grubasków 😋 Ułożone główkowo. Następna wizyta 5.10. i wtedy skierowanie do szpitala, chyba że się zdecydują szybciej same. Podobno teraz, to wróżenie z fusów, bo wszystko może się zmienić z dnia na dzień. Lekarz jest przekonany, że nie spotkamy się za 2 tygodnie, ale jak one takie uparte, to cholera wie 🙄
    Oooo super ❤️ może samo się rozkręci, ale waga bardzo ładna! 😍

    Sylwucha lubi tę wiadomość

  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 21 września 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/9cae1bc6aa6b.jpg.html
    Ja i mój brzuchol , dla Motylka 😉

    Zulugula, kiniusia270, Annia, Lalia, nick nieaktualny, Inaa89, kic83, Enigvaa, nick nieaktualny, Ewa88 , KarolinaMaria, Sylwucha, nick nieaktualny, Stokrotka027, Karenira, kar_oliv, dmg111, Julik lubią tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 21 września 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2020, 19:18

    Iryska lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 21 września 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko, wyglądasz przepięknie 😍
    Taka zgrabniutka 👌

    Iryska lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/9cae1bc6aa6b.jpg.html
    Ja i mój brzuchol , dla Motylka 😉
    Ale zgrabna mama! Hot mommy😍😍😈

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2020, 15:56

    nick nieaktualny, kic83, Iryska, Inga28, Sylwucha, Enigvaa, Lalia, kiniusia270, Ewa88 , Zulugula, KarolinaMaria, Ounai, Stokrotka027, Nikaa92, Karenira, Inaa89, Julik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec, Edyciak - czekamy na wieści po wizytach jutro ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 1641 1642 1643 1644 1645 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ