Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2020, 15:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kic Twój brzuszek wygląda jak typowe jajko Kinder niespodzianka 😍❤️

    kic83, nick nieaktualny, Nikaa92, dmg111 lubią tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 21 września 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Ta glukoza to chodziło o roztwór 75g. 😂😂

    Wyniki moje laboratorium podaje w mmol/l. Muszę znaleźć przelicznik, ale chyba średnio to wygląda...

    Na czczo 4,4 mmol/l
    Po 60 min 9,5
    Po 120 min 7,4

    Co myślicie? Motylku, Ounai, Irysko?

    Mocz w porządku, tylko pH za wysokie, ale to chyba nic nie znaczy.
    Jest w normie (5,1/10/8,5) czyli nie masz cukrzycy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2020, 15:57

    Lalia, nick nieaktualny, kic83 lubią tę wiadomość

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 21 września 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kic, jakie jędrne ciało 😍😍😍
    Wyglądasz zjawiskowo!!

    Edyciak, ja oglądałam fragment pierwszej części tej 👌
    https://youtu.be/U8INQYYlhMs

    Dostałam dzisiaj smsa, że 1/2 spotkań naszej szkoły stacjonarnej mamy 10 października 🤩

    kic83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 21 września 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Ounai, Annia
    Jakie ubrania sprawdzają Wam się do karmienia?
    Po domu zwykła koszulka bawełniana i ten koszulko stanik. Po prostu podciągam do góry. Na wyjście mam koszulkę do karmienia albo ubieram koszulę z guzikami albo jakaś mega luźną. Zawsze zabieram tetrę z Lidla bo ona jest taka wielka i zarzucam na ramię i zasłaniam to co ma nie być widziane przez innych (otulacz w tej roli też się sprawdzi). Ale najwygodniej to mi właśnie w zwykłych koszulkach które mogę podciągnąć albo w tej koszulce do karmienia z hm (ona ma 2 warstwy i w wygląda jak normalny t-shirt, górną się podciąga a w dolnej jest wycięcie na pierś. Dzięki temu brzuch jest zakryty).

    Wik89, Zulugula, Lalia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 21 września 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiiiiiiiiic! 😍🔥😍🔥

    kic83 lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 21 września 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kic, Ty piękna cholero 😍

    kic83 lubi tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 21 września 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Kic, chyba są takie lalki Barbie w ciąży z wyjmowanym brzuchem. Ty wyglądasz właśnie jak taka Barbie. 😍 Choć zasmucę cię nieco... Bo brzuch nadal wysoko, aż bardzo wysoko. Jak ty oddychasz?

    Aniu, tak, oksytocyna i przebijanie pęcherza płodowego z punktu widzenia późniejszego funkcjonowania dziecka nie są korzystne, to tak najdelikatniej powiedziane. Ale czasami trzeba wybrać, co w danym momencie jest lepsze dla dziecka.

    Motylku, tak, rano o 9.45 mam wizytę. Dam znać na pewno, co tam wyszło. Mam nadzieję, że z szyjką nadal sytuacja bez zmian. I że te bóle podbrzusza są wynikiem napięcia mięśniowo-powięziowego.

    Anetka, z tego co opisujesz, to do mnie też bardzo przemawia błękitny poród. Gdzieś mi się to pojęcie przewinęło, ale teraz muszę zgłębić temat.

    Lalia, wspomniałaś, że obejrzałas kawałek szkoły rodzenia online. Pamiętasz, jak się nazywa? Muszę chociaż online odbyć kilka lekcji, bo stacjonarnie nic u nas nie rusza.

    😚
    ostatnie dwa tygodnie są cięższe właśnie, często Młody wchodzi pod żebra, albo to ta rosnąca macica, która podobno jest właśnie na wysokości żeber.
    Od dziś wiesiołek i herbata z liści malin, bo nawet gdybym rodziła w 38 czy 39 TC to dla mnie byłoby to już coś, zawsze tydzień przed terminem.

    Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 21 września 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Annia Ounai, pewnie nie widzialyscie, ale powiedzcie , w czym Wam się najlepiej karmi? Jakie ubrania?
    Ja na razie noszę sukienki sprzed ciąży z dużym dekoltem w V albo na zakładkę. Ale najlepiej karmi mi się w majtkach i staniku bo gorąco jest i dziecko jeszcze grzeje. 😂 Kupiłam bluzki z HM ale nie wkładałam ich jeszcze.

    Lalia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 21 września 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Zaufaj swojej intuicji, i udaj się wtedy, kiedy będziesz miała jakąkolwiek wątpliwość, czy wszystko jest w porządku.
    Dzięki, na razie chyba jest ok, poczekam i zobaczę czy stymulacja pomoże. Jak śpi to obraca glowke na dwie strony, tylko patrzeć woli w jedną.

    Zulu, stąd mam 3, z przesyłką ok 15zl, a znalazłam jeszcze tańsza ale dopiero do mnie idzie. Nie odpisywałam wcześniej bo dopiero weszłam i nadrabiałam wpisy.

    10,26 zł 30%OFF | 60*60cm muślin bambusowe bawełniane kocyk dziecięcy noworodek koce noworodka owijka dla niemowląt śliniaki dla niemowląt ręcznik Pielucha dropshipping
    https://a.aliexpress.com/_BSDpxn

    Annia, dokładnie, lepiej ująć się nie dało dlatego ma super podejście do dzieci, bo mają ten sam poziom 😂

    Motylek, mam do sprzedania ale nie mam kiedy tego ogarnąć. Ostatnio albo karmię albo odciągam pokarm :/

    Edyciak, a jak to wpływa potem na dziecko?

    Annia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Stokrotka027 Autorytet
    Postów: 1340 1443

    Wysłany: 21 września 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kic ja pierdziele ... 🤤🤤😍

    Tez mialam napisać to co Edyciak, mialam taka barbie i odrazu mi się skojarzyło 🙈☺
    Tak brzuch masz jeszcze wysoko biedne rzebra 😵



    Teraz doczytałam masz GBS ujemny mi lekarka mówiła, że to straszna zadkosc ze z + wychodzi - ale zazdroszczę obym mi tez na - poszło 🤞🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏

    A co do herbaty to ilościowo ile dziennie pic , ja pisałam wcześniej wlasnie ze niewiem na ile starcza i mama mi ma przywieść i niewiem ile ma mi paczek kupic ,bo tutaj w De nie ma .. 😒😒

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2020, 21:39

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9cwa1dxf4t0ig.png

    23.12.2018 ❤❤ K.


    qb3c4z17l44uqb7t.png

    05.12.2020 💙💙 N.

    01.04 ⏸ 10dpo
    14.04 - Pęcherzyk ciążowy 🍀🥚5+5
    17.04 - Serduszko ❤ 6+1
    09.06 - Prenatalne 🙏💙Synek 💙🙏
    06.08 - 21+5 / 24 cm 440 g 💙
    09.10 - 30+5 / 1600 g 💙
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 21 września 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka027 wrote:
    Kic ja pierdziele ... 🤤🤤😍

    Tez mialam napisać to co Edyciak, mialam taka barbie i odrazu mi się skojarzyło 🙈☺
    Tak brzuch masz jeszcze wysoko biedne rzebra 😵



    Teraz doczytałam masz GBS ujemny mi lekarka mówiła, że to straszna zadkosc ze z + wychodzi - ale zazdroszczę obym mi tez na - poszło 🤞🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏

    A co do herbaty to ilościowo ile dziennie pic , ja pisałam wcześniej wlasnie ze niewiem na ile starcza i mama mi ma przywieść i niewiem ile ma mi paczek kupic ,bo tutaj w De nie ma .. 😒😒

    2 łyżeczki suszu zaparza się i pije między 36-38tc 3x dziennie.
    Ja wypiłam dziś jedną, nie chce aż tak odrazu szaleć z ilością.
    A wiesiołek 3x dziennie po 3 kapsułki co też wydaje mi się dużą ilością.
    Przechwytywanie2.png
    Co do GBS to jutro powtórzę bo chce mieć pewność, że lab błędu nie popełnił.

    Stokrotka027 lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Stokrotka027 Autorytet
    Postów: 1340 1443

    Wysłany: 21 września 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kic , tak dosc spore ilości jak na tak odrazu ale dziękuję za info 🥰

    kic83 lubi tę wiadomość

    klz9cwa1dxf4t0ig.png

    23.12.2018 ❤❤ K.


    qb3c4z17l44uqb7t.png

    05.12.2020 💙💙 N.

    01.04 ⏸ 10dpo
    14.04 - Pęcherzyk ciążowy 🍀🥚5+5
    17.04 - Serduszko ❤ 6+1
    09.06 - Prenatalne 🙏💙Synek 💙🙏
    06.08 - 21+5 / 24 cm 440 g 💙
    09.10 - 30+5 / 1600 g 💙
  • Stokrotka027 Autorytet
    Postów: 1340 1443

    Wysłany: 21 września 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiej grubości kupujecie materacyk do łóżeczka?
    w internecie pisze ze ma być 13 i twardy najlepiej corka ma mierzylam 8-9 cm i takie sa przeważnie na sklepach nie wiedziałam, że to ma znaczenie 😵

    klz9cwa1dxf4t0ig.png

    23.12.2018 ❤❤ K.


    qb3c4z17l44uqb7t.png

    05.12.2020 💙💙 N.

    01.04 ⏸ 10dpo
    14.04 - Pęcherzyk ciążowy 🍀🥚5+5
    17.04 - Serduszko ❤ 6+1
    09.06 - Prenatalne 🙏💙Synek 💙🙏
    06.08 - 21+5 / 24 cm 440 g 💙
    09.10 - 30+5 / 1600 g 💙
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 21 września 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 08:28

    nick nieaktualny, kic83 lubią tę wiadomość

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 21 września 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 08:28

    Sylwucha lubi tę wiadomość

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 21 września 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 08:28

    Stokrotka027, kar_oliv lubią tę wiadomość

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 21 września 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2020, 19:17

    dmg111, kar_oliv lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to normalne że ta insulina się tak oddziela cały dzień? Tak jakby białe od wody? I. Ze codziennie muszę ją mieszać?

‹‹ 1643 1644 1645 1646 1647 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ