Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 10 listopada 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tyloma kciukami musi sie udac 🥰 dziekuje! ❤️

    Lalia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Angie1985, Ewa88 , Clover, dmg111, kic83, emdar, kar_oliv lubią tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 10 listopada 2021, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Suszarko, jak się czujesz kochana? 😊😘🥰
    Dziękuję, z mdłościami znacznie lepiej już 😘
    A co u Ciebie? Jak tam bobasek i jak pierwsze tygodnie w roli żony? 🤩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 16:15

    nick nieaktualny, dmg111 lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mamy widoczna poprawe, jeszcze nie moge w to uwierzyc. Nic sie nie zmienialo, a tu widoczna poprawa. Jesli bedzie nadal sie poprawiac to w sobote lekarze odlacza malego od respiratora.
    Jestem taka dumna z mojego wojownika❤️❤️❤️❤️

    Zulugula, Tajka, nick nieaktualny, Lalia, nick nieaktualny, KarolinaMaria, Meggi110818, MoTyLeK🦋, Enigvaa, Ulaa, Annia, asias86, Angie1985, Ladyo, Suszarka, Ounai, Ewa88 , Wik89, Clover, dmg111, kic83, Inaa89, Nowastaraczka, emdar, kar_oliv lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2021, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka wrote:
    Dziękuję, z mdłościami znacznie lepiej już 😘
    A co u Ciebie? Jak tam bobasek i jak pierwsze tygodnie w roli żony? 🤩
    Bobasek dobrze, już mam pierwsze badania potrzebne do porodu a za dwa tygodnie wymaz GBS także robi się poważnie 🤭
    A pierwsze tygodnie w roli żony tak samo jak przed haha

    Lalia, Suszarka, Ounai, dmg111, Inaa89, emdar lubią tę wiadomość

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 10 listopada 2021, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Dziewczyny mamy widoczna poprawe, jeszcze nie moge w to uwierzyc. Nic sie nie zmienialo, a tu widoczna poprawa. Jesli bedzie nadal sie poprawiac to w sobote lekarze odlacza malego od respiratora.
    Jestem taka dumna z mojego wojownika❤️❤️❤️❤️

    Wspaniałe wieści!

    💙
    💗
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 10 listopada 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enugva, trzymam kciuki 😘

    Ania, wspaniałe wiadomości. Dzielny chłopczyk 💪

    My wczoraj mieliśmy ostatnia dawkę 6w1. Jak zwykle Maja była dzielna, żadnych objawów. Zq 3 tygodnie mamy druga dawkę bexsero.
    Dzisiaj byliśmy u gastroenterologa. I to był ostatni lekarz. Pożegnał nas słowami "wasze dziecko jest zdrowe, nie chce was już więcej widzieć" :) na podstawie badań kału i usg brzuszka oraz tego, że 6 ncy pije mleko z bmk i nie ma jakichs objawow, wysypki itd wykluczył alergie na bmk. Stwierdził, że te noce to po prostu takie są, możliwe że przez zęby, bo już przecież dwa ma a teraz idą dwójki Dolne i jedynki Górne. I pochwalił Majeczke, że rzadko takie dziecko go odwiedza, była naprawdę grzeczna 😊
    Już jestem spokojna 😊 taki urok mojej kochanej córeczki, mamusia wysypiała się w ciąży, więc jej starczy, teraz niech się mną w nocy zajmie 😊
    Majusi już wszędzie pełno, pełza po całym mieszkaniu,czołga się jak żołnierz😊 a najbardziej lubi kable 😊 kontakty już zabezpieczone, zabezpieczenia na rogi i krawędzie czekają na zamontowanie.
    Teraz czekamy na czworaki i siad 😊😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 16:47

    Lalia, Iryska, Suszarka, Ewa88 , Clover, dmg111 lubią tę wiadomość

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 10 listopada 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, oby teraz było jeszcze lepiej 💪

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • MoTyLeK🦋 Autorytet
    Postów: 1310 1232

    Wysłany: 10 listopada 2021, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Dziewczyny mamy widoczna poprawe, jeszcze nie moge w to uwierzyc. Nic sie nie zmienialo, a tu widoczna poprawa. Jesli bedzie nadal sie poprawiac to w sobote lekarze odlacza malego od respiratora.
    Jestem taka dumna z mojego wojownika❤️❤️❤️❤️
    Cudowne wiesci! Oby tak dalej 💙

    202010315365.png
    201804054565.png
    201603125262.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 10 listopada 2021, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka u nas czołganie z czworakowaniem przyszlo w parze 🤣 ale Malwi sie nie spieszy. Woli jęczęć co by ją rodzice albo dziadki nosili i pokazywali 😅

    Lalia lubi tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 10 listopada 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, kciuki zaciśnięte, pozytywne fluidy za Hariska wysłane, modlitwy odmówione! Jesteście oboje bardzo dzielni.

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 10 listopada 2021, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, cudowne wieści! Czekamy na kolejne dobre informacje. Jak się czujesz? Jak znosisz rozłąkę z rodziną? Bardzo przykra sytuacja.

    Jak już jesteśmy przy temacie same-wiecie-czego, planujecie doszczepiać się trzecią dawką?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 17:36

    🦄 2021 r.
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 10 listopada 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu na takie wieści czekałam.Cudownie. Dużo, dużo zdrowia.

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 10 listopada 2021, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka Jagódka też się czołga wygląda to cudownie. A tak się kula po całym pokoju.

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2021, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję się doszczepiać. Najszybciej będę mogła w lutym czyli już po porodzie. 🙂

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 10 listopada 2021, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 20:23

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 10 listopada 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do szczepień to możecie mnie teraz zlinczować ale nie szczepiłam się jeszcze byłam w ciąży z Jasiem i się bałam potem kp i też miałam opory miałam iść teraz jak skończę kp ale jestem w ciąży z Kropeczką i dopóki nie urodze na pewno nie pójdę.

    A poza tym wiecie jak zachowuje się moja matka? Od kad powiedziałam jej że jestem w ciąży i stwierdziła że jestem nie normalna bo mam małe dziecko nie odzywa się do mnie. Traktuje mnie jak powietrze jak byłam w szpitalu ani razu nie zapytała jak się czuje i co z moją ciąża dzisiaj przyszłam do domu to mnie olewa całkowicie

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 10 listopada 2021, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Co do szczepień to możecie mnie teraz zlinczować ale nie szczepiłam się jeszcze byłam w ciąży z Jasiem i się bałam potem kp i też miałam opory miałam iść teraz jak skończę kp ale jestem w ciąży z Kropeczką i dopóki nie urodze na pewno nie pójdę.

    A poza tym wiecie jak zachowuje się moja matka? Od kad powiedziałam jej że jestem w ciąży i stwierdziła że jestem nie normalna bo mam małe dziecko nie odzywa się do mnie. Traktuje mnie jak powietrze jak byłam w szpitalu ani razu nie zapytała jak się czuje i co z moją ciąża dzisiaj przyszłam do domu to mnie olewa całkowicie

    Ja też się nie szczepiłam i nie będę albo poczekam do końca badań klinicznych) 😉 więc też możecie krzyczeć 😉

    A do mamy, to nie powinnaś się przejmować i denerwować. Taka jest i nie zmienisz tego, patrz na siebie i żebyś Ty była szczęśliwa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 18:31

    O ❤️
    Z ❤️
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 10 listopada 2021, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt tutaj nie będzie krzyczeć czy linczować. Wiadomo, że zapytałam dziewczyny zaszczepione, czy planują trzecią dawkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 18:35

    Zulugula, Lalia, Iryska, veritaa, Ewa88 , dmg111, emdar lubią tę wiadomość

    🦄 2021 r.
  • Maminka89 Autorytet
    Postów: 303 435

    Wysłany: 10 listopada 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie szczepiłam się. Jak na razie nie planuje. A co będzie później to nie wiem.

    Ania super, że z Harisem lepiej. 😁

    Jednorożec nie przejmuj się. Teraz kropek jest najważniejszy 😁.

    mhsv2n0agptpbs6g.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 10 listopada 2021, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Ja też się nie szczepiłam i nie będę albo poczekam do końca badań klinicznych) 😉 więc też możecie krzyczeć 😉

    A do mamy, to nie powinnaś się przejmować i denerwować. Taka jest i nie zmienisz tego, patrz na siebie i żebyś Ty była szczęśliwa.

    Badania juz skończone z tego co widzialam z miesiąc temu

    Ounai, Iryska, Suszarka, Ewa88 , emdar lubią tę wiadomość

    💙
    💗
‹‹ 4385 4386 4387 4388 4389 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ