Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 10 listopada 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gwiazda znalazła kredkę brata.,🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2021, 09:58

    Wik89, Ounai, Clover, Tajka, Zulugula, Maminka89, Lalia, KarolinaMaria, Meggi110818, AgataAgatka, kiniusia270, dmg111, Suszarka, kic83, Annia, Inaa89, Ladyo, Nowastaraczka, emdar lubią tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 10 listopada 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale slodka ona jest Angie!!!:)
    Ania, to swietne wiesci! Ciagle trzymam kciuki za Harriska!!!
    Karolina, tak, ja sie dzisiaj zaszczepilam 3 dawka, bo juz minelo 180 dni od mojej drugiej. I bardzo sie ciesze

    Angie1985, KarolinaMaria, Suszarka, kic83, Annia, Nowastaraczka, emdar lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17160 23887

    Wysłany: 10 listopada 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    Używacie nawilżaczy powietrza? Jaką macie opinię, polecicie coś?😊
    Na pewno nie ultradźwiękowy tylko ewaporacyjny. Najważniejsze żeby mial dużą wydajność i żeby dało się go całego umyć dokładnie, bo jeśli sie nie da to oddychasz tym syfem potem. Ja mam ewaporacyjny od xiaomi i polecam. Meggi chyba też.

    Tajka lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Clover Autorytet
    Postów: 2035 2951

    Wysłany: 10 listopada 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też z mężem się chcemy doszczepiać trzecią dawką. Ale powiem Wam, że ostatnio trochę mam mieszane uczucia co do tych szczepień. Moja teściowa jest pielęgniarką i pracuje w szpitalu. Ostatnio okazało się, że na ich oddziale pacjenci zarazili się covidem, na 22 pacjentów 15 z nich ma covida. Wszystkie z tych osób były w pełni zaszczepione szczepionkami Pfizer lub Moderna. Ja wiem, że szczepionka nie daje stu procent ochrony, no ale jednak myślałam, że są trochę skuteczniejsze... No ale i tak się doszczepię, teściowa mówi że wszyscy ci pacjenci łagodnie przechodzą, pewnie to zasługa szczepienia i to do mnie przemawia. W zeszłym roku teściowa była oddelegowana na oddział covidowy i jak opowiadała o tych ciężko chorych, to aż miałam ciarki.

    Edit: od teściowej się odizolowaliśmy na razie, bo jednak miała styczność z tymi chorymi i nie wiadomo, czy też się nie zaraziła. Nie powiem, żeby mi brakowało spotkań z nią 😏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 20:35

    Wik89, emdar lubią tę wiadomość

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 10 listopada 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Suszarka a to nie wiedzialam🤔 ale nie zglebialam tematu. Dobre i to w każdym razie:)

    Angie Jagódka jest przeeeeeeboska! 🤩🧡

    Angie1985, Suszarka lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 10 listopada 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 20:23

    💙
    💗
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 10 listopada 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Na pewno nie ultradźwiękowy tylko ewaporacyjny. Najważniejsze żeby mial dużą wydajność i żeby dało się go całego umyć dokładnie, bo jeśli sie nie da to oddychasz tym syfem potem. Ja mam ewaporacyjny od xiaomi i polecam. Meggi chyba też.

    Tak też go mam. W tym roku jeszcze nie używałam, ale sezon grzewczy dopiero się zbliża. W tamtym sprawdził się super. Spokojnie mieszkanie 60m nawilżył.

    Tajka lubi tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 10 listopada 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się szczepiłam 2 dawkami, nad trzecią się narazie zastanawiam...z jednej strony covid a z drugiej nie wiadomo jakie będą powikłania po szczepionce...
    Ale robię to głównie dla dziecka :) raz, że boję się, gdybym ja się zaraziła to ona także się zarazi i źle to przejdzie a dwa, że gdyby tfu,tfu dostała się do szpitala z jakiegoś powodu a np byłyby zaostrzenia, że tylko mogą być z dzieckiem rodzice zaszczepieni itp to nie wybaczyłabym tego sobie do końca życia...

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • AgataAgatka Ekspertka
    Postów: 191 319

    Wysłany: 10 listopada 2021, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też będę się szczepiła trzecią (a raczej drugą) dawką i mąż też. Ja przeszłam covid łagodnie. Tylko miałam katar i ogólne osłabienie, ale psychicznie było bardzo źle. To był 38tc. Odliczałam dni, a później godziny do zakończenia izolacji. Bardzo się bałam porodu w szpitalu jednoimiennym. Nigdy więcej

    02.2021 Apolonia 🩷
    11.2023 będzie synek 👣
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 10 listopada 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgataAgatka wrote:
    Ja też będę się szczepiła trzecią (a raczej drugą) dawką i mąż też. Ja przeszłam covid łagodnie. Tylko miałam katar i ogólne osłabienie, ale psychicznie było bardzo źle. To był 38tc. Odliczałam dni, a później godziny do zakończenia izolacji. Bardzo się bałam porodu w szpitalu jednoimiennym. Nigdy więcej
    Ja musiałam rodzic na oddziale covidowym.,😔

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • kiniusia270 Autorytet
    Postów: 508 2024

    Wysłany: 10 listopada 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu mam chwilę żeby nadrobić ❤️

    Jednorożcu, cieszę się, ze wszystko jest w porządku i możesz wrócić do domu 😊

    Aniu Harisek to największy wojownik! Musi być dobrze!

    W temacie szczepień ja będę się szczepić w styczniu jak tylko minie pół roku od ostatniej dawki… pracuje od października w Zakładzie pielęgnacyjnego-opiekuńczym i szczepimy pacjentów i personel od połowy października. Mogę Wam powiedzieć mniej więcej jak to wyglada.
    W połowie października sprawdziliśmy personelowi przeciwciała. Miałam drugą dawkę pfizera w lipcu, a przeciwciala w październiku były na poziomie 535. Większość pracowników, która szczepiła się w lutym miala poziom około 100. Są i takie przypadki, że pracownik miał przeciwciała poniżej 3,2 przechorował już raz na początku roku, zaszczepił się 3 dawką 29 października i teraz w poniedziałek znowu wyszło w teście, ze ma covida i przechodzi bardzo ciężko 😭😳. Także należy do tych kilku % które nie nabywają odporności i nie wytwarzają przeciwciał. Z drugiej strony są pracownicy, którzy zaszczepili się gdzies w galerii 3 dawka i mieli poziom przeciwcial na poziomie 4000 także rozstrzał jest wielki. Wszystko zależy od człowieka i jego stanu zdrowia, odporności. Większość osób, którzy po poprzednich dawkach nie mieli NOP-u, po 3 dawce nic się nie działo. Było kilka przypadków biegunek gorączki i bólu mięśni wśród personelu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 21:10

    Wik89, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    ’94
    17.10.2020 Staś ♥️
    godz. 3:55, waga 4050g, długość 56cm
    17.11.2023 Basia ♥️
    godz. 16:39, waga 3860 g długość 55 cm
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 10 listopada 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2021, 23:48

    Angie1985 lubi tę wiadomość

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 10 listopada 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    Używacie nawilżaczy powietrza? Jaką macie opinię, polecicie coś?😊

    My mamy nawilżacz i oczyszczacz powietrza w jednym, model Sharp UA-HD50E-L . Ma czujnik wilgotności, pyłowy, temperatury i zapachów. Ma też tryb antyalergiczny i jonizację powietrza.
    Bardzo, ale to bardzo polecam! 😉

    Nowastaraczka lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 10 listopada 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagódka jaka słodka panienka 🥰

    Ja też się zaszczepie głównie z tego powodu co posze Ula- gdyby trafił się jakiś szpital to wole być zabezpieczona. Poza tym, jak już zaszczepiłam się 2 dawkami to wg mnie 3 nie jest żadną różnicą.

    Enigva, trzymam kciuki :) cóż to znowu będą za emocje :D

    Aniu, wspaniale że z Hariskiem jest lepiej :)

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 10 listopada 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecicie jakieś fajne książki dla dziudziuta?

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 10 listopada 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz ofertę:
    https://allegro.pl/oferta/xiaomi-nawilzacz-powietrza-mi-smart-antybakteryjny-10040416945

    Pobierz aplikację Allegro - najlepsze ceny, największy wybór, darmowe dostawy.
    https://allegro.pl/apka

    My mamy ten nawilżacz i nie polecam, moczy podłogę.

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 10 listopada 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigva
    mocno trzymam za Was kciuki!

    Aniu
    To fantastyczna wiadomość, że jest lepiej z Harisem, dużo zdrowia dla Niego!

    Karolina
    My mamy trzecia dawkę 1.12, pół roku po ostatniej, która wypadła na dzien dziecka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 22:53

    Wik89, KarolinaMaria, emdar lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17160 23887

    Wysłany: 10 listopada 2021, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Polecicie jakieś fajne książki dla dziudziuta?
    W rossmanie są takie fajne co się otwierają okienka, wyjezdza samochód, pokazują się swinki itd. Są z twardej tektury i roczniak ich nie połamie. Ćwiczą też motorykę małą bo trzeba włożyć paluszek do dziurki żeby poruszyć ruchomym obrazkiem.

    Zulugula lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 10 listopada 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2021, 23:48

  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 10 listopada 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wspaniałe wieści 😘 nadal modlę się za Was 😗

    Ennigva kciuki na starania 😘

    Angie, Jagódka chciała już pięknie pomalować usta 😄 😘 Tymek też ostatnio dorwał kredkę 🤭

    Suszarko my mamy teraz w grudniu 26 chrzest I roczek w knajpie. Płacimy 105zl za osobę w tym mamy :
    Rosół bądź jakiś krem do wyboru
    3 porcje mięsa na osobę
    Dodatki do wyboru po 3 tj ziemniaki, pyzy itp
    Surówki do wyboru 3 rodzaje
    Ciasto 2 porcje na osobę
    Zakąski zimne 3 porcje na osobę
    Kolacja 2 porcje na osobę
    Napoje woda z cytryna bez ograniczeń, kawa herbata i soki 0.5l na osobę
    I owoce do tego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 22:15

    Suszarka lubi tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
‹‹ 4387 4388 4389 4390 4391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ