X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 3 maja, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    O szok! Bo u mnie yo już wyprzedane rozmiary stacjonarnie 🤭
    Mo,e zależy od sklepu, my jeździmy do takiego tylko specjalnego z butami dla dzieci. A pewnie w sieciowkach jest inaczej. Co prawda kupiliśmy bo były zlote brokatowe sandały z jednorozcami MIDO z poprzedniego sezonu a Marta to sroka jak się patrzy. Jeszcze mi crocsy zostaną na basen. Myślałam że oszukam i kupię w Auchan ale ta pianka była zbyt miękka.

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 3 maja, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle u mnie w domu wszyscy to leniuchy i wiecznie się kłócimy o sprzatanie. Wzięłam kartkę a4 i powiedziałam że wpisujemy tam to co zrobimy danego dnia. I wszyscy sprzątają, bo nie chcą żeby za tydzień okazało się że tylko ja jestem na liście 😂😂😂

    Wik89 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 3 maja, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:59

    Ounai lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 3 maja, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Ounai, ja też jeszcze nie mam sandałek dla dziecka, zawsze kupuję pod koniec maja 😁😁
    Jeszcze nie doszłam do siebie po zakupach butów na wiosnę a tu już temat sandałków 🙈
    No właśnie ja też zawsze tak kupowałam ale jął zobaczyłam że tu wczyscy już temat cisną to nie wiem czemu stwierdziłam, że chyba muszę być do tyłu i czas ogarnąć temat. Ale jak już Marcie kupiłam to przerzuciłam limango, zalando, lounge by zalando, eobuwie i tym samym Marta ma już zamówione crocsy, a Tymkowi upolowalam za 220zł sandały ecco (rozmiar 37 😱). Jeszcze brakuje mi klapek dla Tymka na basen i temat butów zamknięty.

    Teraz wymiana fotelika bo Marta dobiła do 18kg

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 3 maja, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z ciekawości, która z Was chodzi na naukę pływania z naszymi 3-4 latkami? My chodzimy tak po prostu na basen raz na 1-2 tyg, ale chyba czas pomyśleć o jakiś zajęciach

    age.png

    age.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 3 maja, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:59

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2323 4493

    Wysłany: 3 maja, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Czuję jakbym nie była tu wieki 😅 Ale pochłonęło mnie życie totalnie! Najpierw Gaja miała gorszy okres gdzie totalnie nie mogła nawet na minutę zająć się czymś sama, wiecznie tylko na rękach, całe szczęście mamy to już za sobą… Ja w końcu wróciłam do ćwiczeń, trochę biegam i dwa razy w tygodniu chodzę na pilates na maszynach. Ostatnio Gustaw miał zapalenie płuc, teraz znowu Gaja lekko przeziębiona i tak w kółko 🤡 Nie wiem kiedy te dni mijają, ale leci czas jak szalony!

    Ja totalnie zamykam temat dzieci 😅 zawsze mówiłam że dwójka max i zdania nie zmienię. Już mam niekiedy wyrzuty, że mam za mało czasu dla Gustawa, a wieczorami bywam już tak zmęczona, że razem z mężem zasypiamy razem z dziećmi w łóżkach 😅

    age.png

    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 3 maja, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 21:26

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2195 6088

    Wysłany: 3 maja, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też temat dzieci zamykam! Ta ostatnia ciąża tak mnie wymęczyła że nigdy więcej! Nie dość że fatalnie się czułam to jeszcze miałam mnóstwo stresu- choroba mamy, załatwianie kredytu, wykańczanie domu… zresztą moja gin też mi powiedziała że odradza mi kolejną ciążę. Patrzę na moje 3 dziewczyny i wiem, że rodzina jest kompletna, nic nam więcej nie potrzeba :) odnośnie sandałków to ja póki co zamówiłam sandały z crocsa, była promocja na limango. Co do basenu to też się zastanawiałam bo u nas jedno prywatne przedszkole ma basen i popołudniami mają zajęcia dla dzieci od 3 lat.

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 3 maja, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:59

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 3 maja, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W temacie nauki plywania i basenu jestem spokojna .
    Moj mąż kiedyś uczył pływać , był instruktorem . Nauczył się pływać dobrze w wieku 16 lat.
    Kuzynka meza do dzisiaj jest i uczy pływać właśnie dzieci.

    Rozmawialismy z nią i ona twiedzi ze najwcześniej można uczyć dziecko pływać od 4 lat ale nawet ona jest dość sceptycznie do tego nastawiona. W sensie ma takie dzieci bo rodzice bardzo cisną… ale uspokoiła mnie ze nawet jak Ania pójdzie na lekcje pływania w wieku 7-8 lat to tez jest w porządku bo opanuje w 2-3 miesiące to co taki 4 latek w rok. To spore uogólnienia ale często tak właśnie jest. Najważniejsze żeby nie bać się wody .

    My zamierzamy Anie dać właśnie na lekcje indywidualne tak za rok. Teraz jeździmy zazwyczaj raz w tygodniu się wyszaleć w wodzie. Nie boja się wody, Ania nurkuje , Bartek zjeżdża na zjeżdzalniach i pływa w kołku. Maja wielka frajdę z tego dla nas to najważniejsze na ten moment :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja, 20:32

    Iryska lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 3 maja, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, polecajka. Kieca z Ali za 35zl, jest w różnych kolorach i wygląda cudownie. Uszyta z jakiejś bawełny

    In-Collage-20240503-204119371.jpg

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 3 maja, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita w sumie to by sie zgadzało. Tymek chodzi do szkoły sportowej, ma w ramach wf basen i teraz po 2 latach zajęć 2x w tyg ok 20 min (bo jeszcze przebierają się) zdaję na 5 pływanie na plecach, nurkowanie, kraula, żabkę, skoki do wody a wcześniej tylko w kółku i to też raczej taki ostrożny był. Marta to jego odwrotność, strach przed wodą nie istnieje ale to chyba dlatego że w 1 roku życia chodziłam z nią na basen odkąd skończyła 4.miesiace.

    Btw dziewczyny, wiecie, że są zajęcia uczące pływać dla dorosłych? Ja się nauczylam w liceum, byłam pewna że nie ogarnę a jednak i na studiach już uczyłam się na wf kraulem, żabką i delfinem :)

    age.png

    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 4 maja, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 21:27

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 4 maja, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Ja za bardzo boję się wody i głębokości, mialam basen w liceum i na studiach i tylko przeplynę na plecach. W liceum jeszcze cos tam kaleczyłam kraulem ale z żabki dostałam 1kę, bo nie mogłam za chiny ruszyć z miejsca 🤣🤣 ale może kiedyś wybiorę się jeszcze na naukę

    My wczoraj wróciliśmy z lodzkiego do Krk, i juz jestesmy w trasie na Sądecczyznę, bo mamy komunie.
    Miłego!
    A wlasnie weszłam zeby zapytac czy bedziecie jutro na festiwalu baniek mydlanych :<

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 4 maja, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowastaraczka wrote:
    A wlasnie weszłam zeby zapytac czy bedziecie jutro na festiwalu baniek mydlanych :<

    Napisz proszę jak było :)
    Za tydzień jest we Wrocławiu, zastanawiam się właśnie czy pojsc :)

    Nowastaraczka lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4433 3568

    Wysłany: 4 maja, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Dziewczyny, polecajka. Kieca z Ali za 35zl, jest w różnych kolorach i wygląda cudownie. Uszyta z jakiejś bawełny

    Ale fajowa. Podasz linka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 07:14

    preg.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4433 3568

    Wysłany: 4 maja, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie miałam kiedy zaglądać, w trakcie przeprowadzki jesteśmy i sprzątamy bo firmie od remontów I poprzednich wlascielach, jeszcze problemy w wodą, kocioł taki, że ledwo pamiętam jak się nazywam.

    Inga mam pytanie o ten decor na ścianie w sypialni, w salonie i na wyspie. On jest beżowy? Gdzie kupowałaś?

    preg.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3641 7529

    Wysłany: 4 maja, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Napisz proszę jak było :)
    Za tydzień jest we Wrocławiu, zastanawiam się właśnie czy pojsc :)
    My byliśmy dziś w Gliwicach i porażka. Może nie jestem obiektywna, bo ogólnie nie lubię takich spędów, źle się czuję w tłumie, ale pod kątem dzieci naprawdę szału nie było. Duży teren, głośna muzyka, małe armatki z bańkami, które leciały ledwo parę metrów w przód. Oprócz tego stoiska z gastro i tyle. Był dostępny płyn do baniek i było to trochę na zasadzie 'sami sobie puszczajcie a jak nie macie czym to kupcie pistolet na stoisku'. Szybko poszliśmy na lody obok do parku.

    veritaa, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 4 maja, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Ale fajowa. Podasz linka?
    Już podam, ale usuń proszę zdjęcie Marty z cytatu

    Ja brałam 4t, Marta nosi w zależności od sklepu 104/110

    Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz!
    20,16zł | Bear Leader Rose Pink Plaid Bow Dress Elegant Lolita Child Big Girls Midi Dress Children Dresses Teens Party Princess Sundress
    https://a.aliexpress.com/_EyaUpKJ

    age.png

    age.png
‹‹ 5799 5800 5801 5802 5803 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ